Polecane posty

TOME11    174

Zaksan spokojnie szło kupić za 920zł brutto, a kto nie wierzy, to już jest tylko i wyłącznie jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaskorpio    3

Witam dzisiaj kupiłem łącznie ok. 15 ton. w Zakładzie Obrotu Towarowego w Dwikozach ceny brutto następujące:
RSM32 - 914
RSM26 - 864
Saletrosan BB - 1050
Polifoska 8 - 1506
Mocznik - 1285
Można było niektóre pozycje kupić u innych sprzedawców taniej ale za to inne byłyby droższe, a tak mam dostawę w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul7031    22

Polifoska 6 1520 zł brutto przy 3,5 t w BB, od jesieni zdrożała 20 zł na tonie, saletrosan 26 kupowany w połowie listopada 930 zł brutto - teraz 1020 zł  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20

Ultra   8   1205 netto z dostawą przy 24 tonach. Dostawa w ubiegłym tygodniu . 


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

mnie tylko ten kizeryt chodzi po głowie bo u nas na Śląsku małe ilości prawie 1500zł a widze że gdzie nie gdzie po 1050zł szok


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beryl    88
Dnia 29.01.2018 o 18:56, sebaskorpio napisał:

Witam dzisiaj kupiłem łącznie ok. 15 ton. w Zakładzie Obrotu Towarowego w Dwikozach ceny brutto następujące:
RSM32 - 914
RSM26 - 864
Saletrosan BB - 1050
Polifoska 8 - 1506
Mocznik - 1285
Można było niektóre pozycje kupić u innych sprzedawców taniej ale za to inne byłyby droższe, a tak mam dostawę w cenie.

Widzę, że nie daleko ode mnie. Kolego ceny naprawdę nie złe, ja i znajomi zaopatrujemy się w Padwi Narodowej i cenowo troszkę drożej, zaś warunki spłaty dla mnie bardzo dogodne. Mógłbyś opisać jak to jest w ZOT Dwikozy i od  jakiej ilości przywożą ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaskorpio    3

Ja mam do nich 8 km więc mi pewnie i tonę przywiozą ale tak ok. 3 ton to pewnie kawałek dalej także. Jeśli zaś chodzi o dłuższe terminy płatności to cena nieco wzrośnie. Trzeba u nich pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Nawet Ruscy wprowadzili coś na ten wzór, ciekawe ile będą się cenić


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Tylko że w Luboplonach nie będzie tak dobrej rozpuszczalnosci składników szczególnie magnezu. Może sa tańsze od Korn Kali ale jakość tez jest trochę inna.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265

W jakiej cenie RSM 32? Pytam orientacyjnie, bo już trzeba pomału zamawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
dziś przywiozłem 4 tony i juz koniec na tą wiosnę i tak polofoske 6 w bb po 1450, saletrzak z borem 980, saletra w bb 1120, mocznik 1250bb jeszcze mam przywieźć sól po 1420 i saletrosan po 1050, polecam edmar pobiednik wielki dla tych co z okolic bo ceny naprawdę są przystępne a przy większych ilościach idzie nieźle wynegocjować. Na jesieni pod 2,5 ha pszenicy dałem tone polifoski 8 z tym że 1,8ha po bobie jest i pszenica naprawdę elegancka ciemnozielona i po 3-4 rozkrzewienia jest co prawda gleby pod 1 klasę ale po warzywach ale widząc teraz plon się zapowiada ciekawie oczywiście jak pogoda pozwoli na to, ale widzę że warto dać azot na zimę zwłaszcza w tym roku gdzie rośliny potrzebują tego bardzo, oczywiście lepszy amonowy azot bo wolniej się uwalnia i mniej wyplukuje ogólnie zauważone prze ze mnie że słoma do cięcia po żniwach oprysk humistar albo inny z kwasami humusowymi i talerzowa a po tym sieje gorczycę, kilka lat już tak a kultura gleby poprawiona znacznie, jednak samym mineralnym nie nadgonisz jak gleby nie poorawisz. Panowie o co opieracie nawozenie, oko czy o analizę glebowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Polifoska 6 1480 bb 6ton. Ultra była po 1365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Czy któraś z hurtowni na Podkarpaciu Wia-lan/Teamagro Kuczynska/Agricola handluje Ultrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248
20 godzin temu, magnum123 napisał:

kupiony kizeryt, worek 25kg 1300 zł/tona

ale z Kali K+S? czy siarkopol? 


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Przy drogo w tych pieniądziach masz ruski 5-20-30 i ci jeszcze w kieszeni zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj