Polecane posty

PaWeL1995    1
agronomek    0

Witam koledzy, mam prosbe,chciałbym uslyszec jakies opinie o firmie "Firma Handlowo Usługowa MASZROL

ul.Racławicka 90 32-200 Miechów" chcialem kupic od nich jelonka 6400 ale przed ta decyzja wole sie cos o nich dowiedziec , jesli ktos mial stycznosc lub cos slyszal o tej firmie prosilbym o widomosci :) z gory dzieki ,i sorki ze tak odchodze od tematu ale nieznalazlem zadnego takiego tematu ktory by pasowal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikos22    4

http://allegro.pl/ursus-1014-de-luxe-1993-95r-10145-1224-914-i1490600596.html no po prostu cudo :wub: :wub: co myślicie jak by nie ta droga był by już mój :rolleyes:

 

Wygląda znajomo.. :) Stoi jakieś 15km ode mnie. O ile się nie mylę to stoi juz dobre 1,5 roku- jak nie lepiej, chyba, że to świeżo sprowadzony. Będe tam po lpg do autka to sie zapytam z ciekawości :) Stało tam kiedyś tak ze 3 traktory, ale już jakiś czas tam nie zajeżdzałem to nie wiem czy dalej stoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

w lecie stal jakis ursus i zetorek, chyba jakas 12


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikos22    4

 

Zauważ ile wyświetleń :D Moze to celowe, facet wiedział, że MF 3085 ogląda sporo ludzi, dużo więcej niż tego jelonka i wstawił pod tym tytułem, może akurat Ktoś się nabierze- mało prawdopodobne, albo stwierdzi ze jednak woli jelonka :P :lol: albo Pisał o jednym a wstawił zdjęcia drugiego hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

http://allegro.pl/sp...1474023259.html

ursus C-330 export

 

http://otomoto.pl/ur...0mh-A22402.html

ursus C-360 export napisane że ma 2000MH

 

http://allegro.pl/ursus-bison-912-eksport-i1486214985.html

ursus bison

Edytowano przez bartek1992

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To była taka jak by protoplasta obrotówki. próba stworzenia pługa do orki bezzagonowej ale to to raczej dobrze nie odkładało


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A ja właśnie gdzieś czytałem że pług wahadłowy właśnie dobrze przykrywał resztki pożniwne ale potrzebował dużo mocy i nie nadawał się na ciężkie i zwięzłe gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyszko    1

Pierwszy raz spotykam się z takim pługiem.


Kupię prasę John Deere 550, siatka sznurek, szeroki podbierak. Kontakt na pw. Cena do 22tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuma    13

posiadam taki pług produkcji Famarol i od nowosci czyli od 16 lat jest u mnie w gospodarstwie, sprawdza się lepiej niż zagonowy, bo ma zalety obracalnego, nie wiem jaz z przedmówcami czy potrzebuje wiecej mocy (pracuję z nim 125KM i sobie radzi bez problemu) bo nie pracowalem innym, ale uszkodziłem go bo z nienacka wyrósł stary fundament i skrzywiona została rama i właśnie kupiłem inny. a co do krycia to qq nie kryje dobrze bo ma krótkie odkładnice, ale jakoś się nim pracowało przez lata.


"Siła w jedności, jedność w wierzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

To jest pług wahadłowy. Podobno (tak piszą mądrzy ludzie z AF) stawia duże opory ,a zatem potrzebuje dużo mocy. Macie filma:

 

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuma    13

ja spróbowałem jak szybko da się tym orać i osiągnąłem 14km/h ale bruzda taka powstała ze przy wolniejszym następnym przejeździe nie udało się jej wyrównać.


"Siła w jedności, jedność w wierzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

zetorek piekny tylko czy stan techniczny idzie w parze ze stanem wizualnym jak tak to chyba sie oplaca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

http://moto.allegro.pl/traktoren-john-deere-5620-ciagnik-i1495081100.html - Jedem z ciągników tego sprzedawcy proponowano mi 3 lata temu do kupienia na słowacji warunkiem była wcześniejsz przedpłata nie dałem sie nabrać więdz radze uważać na tego sprzedawce . O czyli coś na żeczy bo usuneli mu już to ze strony.

Edytowano przez wlkpmder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

neizly skladak <_<

http://moto.allegro....1495081100.html ludzie licytują ciągniki od tego użytkownika jak świeże bułeczki .. przetłumaczyłem stronę skąd te ciągniki są i pierw przelew potem produkt także ... wogóle po co takie aukcje są wystawiane .. .nie wiem

no niestety juz nie zobaczymy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyszko    1

Czytałem kiedyś w gazecie o takim czymś. Zapłać takiemu a ciągnika nie zobaczysz;/


Kupię prasę John Deere 550, siatka sznurek, szeroki podbierak. Kontakt na pw. Cena do 22tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj