Polecane posty

simson2812    423

Pompa mmogła by być napędzana na pasek i wtedy koszt paru złotych a orginalną pewnie trudno będzie dostać


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

to co innego wybrać jak ten się nie nadaje moze polecicie coś w podobnej cenie do nawozu oprysku i transportu przyczep w zniwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

to co innego wybrać jak ten się nie nadaje moze polecicie coś w podobnej cenie do nawozu oprysku i transportu przyczep w zniwa 

 

 np. Renault 113-14 albo  103-14

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podpicowany , drogi i nie ma 55KM  . Tak w skrócie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

@Cheesburger, Oglądałem go w marcu jak szukałem Zetora dla siebie. Pojechałem bo miałem blisko ale był zaniedbany i nie chciał odpalić a nie było właściciela więc daliśmy sobie spokój z dalszymi oględzinami. Jak stoi od marca to coś już znaczy.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Chyba z dobry miesiąc. Sporo Zetorów ojciec sam oglądał i mało było egzemplarzy wartych uwagi.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Serio idzie kupić sprawny ładowacz z kompletem łyżek za 2.5 tys. ?? Proszę o przykład, bo szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Jak chcesz idealny ladowacz to brat ma na sprzedanie cyklopa i zapewniam ze takiego nie znajdziesz z kompletem lyzek za 6.5 tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu11234    0

Jakby ktoś potrzebował części do zetora 6011-6211-7011-7211 itp to mam na sprzedaż wszystkie (oś sztywna,silnik, kabina, wspomaganie, zwolnice, most itp.) jestem z kuj-pom. Jak coś pisać - michu111@autograf.pl ........ Możliwość wysłania zdjęć :) Przystępne ceny :) (nie jestem handlarzem, zetor nie ma poprostu dokumentacji a w całości nikt nie da mi takich pieniędzy) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Znajomy 2 lata sprzedawał trola, zszedł na 2 tys dopiero kupiec przyjechał, cyklop za 5 tys musi być 100% sprawny, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32

W zetorach tak jest że jak dłużej postoji to paliwo wraca do baku więc że nie chciał odpalić to nie znaczy że złom. Chociaż nie każdy tak ma ale z tego co słyszę to dużo ;) Ja w swoim mam założony zaworek zwrotny- chyba tak się na to mówi i nie ma problemów z tym ;) Chyba że go podpomowaliście i nie chciał odpalić.

Ja pojechałem pierwszego obejrzeć i go kupiłem  :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Przecież nie napisałem że złom. Nie było właściciela więc nie chciałem kombinować u kogoś. Miałem już kiedyś 7245 przez 14 lat więc wiem jakie są bolączki Zetora do odpalania.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Podpicowany , drogi i nie ma 55KM  . Tak w skrócie .

 

36 tysięcy za 5245 to uważasz, że drogo? Mi się nie udało znaleźć tańszych 5245 a jeśli już, to w opłakanym stanie wizualnym i pewnie nie tylko wizualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj