Polecane posty

grala13    7

zazwyczaj wszyscy ściemniają,jak zajedziesz obejrzec to d*pa złom i tyle ,najgorsze jak jedzie sie przez pół polski bo gosc przez tel mówi ,że wszystko ideał,kiedys takiemu jednemu prawie w pysk dałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

Zrobiliśmy przez 2 dni 1500km, obejrzeliśmy 7 kombajnów, 6 w stanie max średnim lub słabym z opisem że stan bardzo dobry a jeden w stanie dobrym i opisem adekwatnym do stanu.

 

 

a dominatora 85 moze widziales? gdzies w dobrym stanie? szukam takowego

 

 

a jakby ktos chcial jechac do Arona ogladac kombajny kolo Lasku ( łodzkie) to wszytko malowane ceny maja tez dobre ....

 

wszystko farba zamalowane i wez sprawdz sobie stan:)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Te stare kombajny Volvo miały perkinsa 4 pełno tego w Polsce się zrobiło - sezon, dwa żniw , awaria i rozbiórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj wszyscy ściemniają,jak zajedziesz obejrzec to d*pa złom i tyle ,najgorsze jak jedzie sie przez pół polski bo gosc przez tel mówi ,że wszystko ideał,kiedys takiemu jednemu prawie w pysk dałem

 

 

Mało tego że przez telefon kłamał. Na agrofoto rozmawiałem z synem właściciela i też miał byc super stan, zadbany. Tak, tak @romanekdeutz - to o tobie mowa , oszuście.

 

Co do 85 to nic nie widziałem. Bardziej szukam Dominatora 105.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Ja rozumiem jak ktoś jedzie oglądać sprzęt 20km to można podkoloryzować ale jak dalej to trzeba mówić prawdę po potem może być nie miło.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

my jak pojechaliśmy zobaczyć siewnik to niestety doszło do rękoczynów i skończyło się policją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I 20 km po to koloryzować? Liczyć że klient to debil, zamknie oczy i kupi w ciemno. Kuźwa szkoda że zdjęć nie zrobiłem, bym pokazał jak wygląda świetny stan wg użytkownika romanekdeutz, któy nadal twierdzi że kombajn był zadbany.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

paktofonikas198 pojechałeś obejrzałeś i wszystko w tym temacie ... Sami zrobiliśmy ok. 1000km w poszukiwaniu ciągnika ... I jakoś się nie załamuje z tego powodu ... Każdy tylko koloryzował jakie to piękne i wogóle ... Ale sam handluje troszkę autami i innymi pierdołami i co ?? Ile razy napiszę że coś jest/było do zrobienia + że nie jestem pewny przebiegu to nikt nie zadzwoni ... Taka prawda... A jak wykoloryzuje że autkiem jeździł ksiądz po bułki do sklepu i ma nalatane 120 tys km przez 20 lat to autka nie ma na drugi dzień ... Więc wiesz szczerość nie zawsze jest dobrą rzeczą w handlu .... Ludzie kupują oczami a nie głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem 1500 w dwa dni.

Ja nie mówię żeby od razu wymieniać wszystkie wady w ogłoszeniu bo nie o to chodzi, ale odróżnić stan szrotu od stanu bardzo dobrego. Kombajn z lat 70 wiadomo że nie będzie idealny, ale blacha zgnita tak że wchodzą 2 pięści to już raczej stan co najwyżej średni. W trakcie rozmów pytałem kilka razy o blachy, czy da się wsiąść i jechać kosić. Okazało się że tam jest z 2 miesiące roboty i fura pieniędzy żeby wogóle wyjechać na pole.

Kto oczami ten oczami. Sk**wysyństwo zawsze pozostanie tym czym jest.

Ja sprzedałem kilka sprzętów z własnego gospodarstwa, nikt nie wrócił do mnie z pretensjami za koloryzowanie.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

niestety nie którzy nie znają umiaru ,pluj w oczy a oni mówią że deszcz pada.wychodzą z założenia że jak ktoś przejedzie 200-300 km to kupi bo mu szkoda drogi ale chyba to nie ten temat na te dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piootreek    9

My pojechaliśmy oglądać Case 190 km w jedną stronę. Dzwoniłem do gościa mówi wszystko w pieknym stanie techcnicznie w 100% sprawny. No ok pojechlismy, zajeżdżamy na placu stoi jakiś Case ale nie zwracałem na niego uwagi bo to był jakiś szrot, pytam się faceta gdzie jest ten case z ogłoszenia on mi mówi że tam stoi, to ja omało tego faceta nie zabiłem, na zdjęciu był w ogóle inny ciągnik niż ten, zadzwoniłem na policjem, przyjechała i dostaliśmy pięniądze od handlarza na paliwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESIEK88    0

rowniez podobny przypadek z ciagnikiem mialem. mf z kabina komfortowa mial byc. po przyjechaniu okazalo sie ze jest mf ale z rama osłonna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

My pojechaliśmy oglądać Case 190 km w jedną stronę. Dzwoniłem do gościa mówi wszystko w pieknym stanie techcnicznie w 100% sprawny. No ok pojechlismy, zajeżdżamy na placu stoi jakiś Case ale nie zwracałem na niego uwagi bo to był jakiś szrot, pytam się faceta gdzie jest ten case z ogłoszenia on mi mówi że tam stoi, to ja omało tego faceta nie zabiłem, na zdjęciu był w ogóle inny ciągnik niż ten, zadzwoniłem na policjem, przyjechała i dostaliśmy pięniądze od handlarza na paliwo :D

 

Poważnie? Policja zajmuje się takimi sprawami? Miałem to samo, pojechałem oglądać rozrzutnik a tam był całkiem inny niż na zdjęciach (taki sam model), totalny szrot, to się pytam gościa gdzie ten rozrzutnik ze zdjęcia a on że to ten, skończyło się na tym że ich trochę opieprzyłem. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/kombajn-claas-dominator-105-hydro-105-5-10m-A265139.html

 

 

http://allegro.pl/kombajn-claas-dominator-105-i3087118084.html

 

 

Ma ktoś blisko żeby podjechać zobaczyć co to jest? Czy to aby nie stan bardzo dobry w ogłoszeniu a faktycznie szrot?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalc355    104

Ja z ojcem jeździliśmy oglądać przyczepy, pojechaliśmy ok 250km ode mnie do faceta który mówił, że jest w bdb stanie wejdzie spokojnie 8t. Zajechaliśmy, a tu co? drewniana przyczepa z naspawaną 1,5m blachą i pomalowana na błoto, żeby w nią 8t władować to by się złamała, byliśmy bliscy żeby mu w mordę dać... Od razu jak powiedział, że to ta przyczepa to bez słowa do samochodu i w drogę. Sam handlarz mówił, że wstawiają zdjęcia pięknej przyczepy, gość przyjeżdża i jest szrot i szkoda mu 700km w jedną stronę i kupuje badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

mnie ktos kiedys oszukal kupilem auto od oszusta szkoda gadac i nigdy wiecej nie kupie samochodu od kogos kogo nie znam i kto nie jest sprawdzony

 

a co do sprzetu to nie handluje ale jak mam cos na zbyciu mowie wprost co jest nigdy nie bylo przypadku zeby ktos mial o cos do mnie pretensje wiem jak to jest wydac kase i byc oszukanym wiec drugiemu tego nie zrobie bo nie chce zeby przezyl to co ja....

 

ja uwazam ze szkoda drogi na maszyny odmalowane odpicowane i w idealnym stanie lalki itd. a do tego duzo idzie sie dowiedziec od ludzi ktorzy sprzedaja obserwowac ich zachowanie podejscie itd. takie moje podejscie i zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

rozumiem że można koloryzować i wiadomo każdy swoje chwali ale rozmawiałem przez telefon z gościem ( dzwoniłem kilka razy i pytałem o szczegóły ) a on stał przy kosiarce i odpowiadał zdecydowałem się, pożyczyłem lawetę i pojechałem 380km w jedną stronę i co kosiarka miała mieć 3 metry a ma 2,65 i przyjechałem na pusto. a ona dalej stoi na allegro jako 3m i to jest lely z 1996 roku a nie pottinger z 2000 jak pisze http://otomoto.pl/pottinger-A247869.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja ostatnio jak dzwoniłem do handlarza i zacząłem wypytywać o stan silnika i skrzyni to po kilku rzeczowych pytaniach odpowiedział-" Panie a ch.. mnie obchodzi jakiś złom " i się rozłączył. Okazało się że nawet nie odpalał go, znalazł gdzieś w krzakach w Anglii i wziął za grosze. A w opisie na allegro stan bdb itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekJD1177    11

http://www.agriaffai...verda-3790.html

 

co to za przystawka do QQ? Co myślicie o tym kombajnie i jego cenie?

Nie wiem czy ci się opłaci bo to jest aż pod hiszpańską granicą. We Francji też potrafią dać w ogłoszeniu zdjęcia nie tej maszyny.

I widziałem nie raz tam kombajn który miał 8tyś mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj