Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolniku360    216

ten policyjny jest po dachowaniu i skasowaniu słupa wysokiego napięcia nie wyrobili się w zakręt przewożąc skazanego czytałem o tym na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

http://atmp.na.alleg...2820412336.html ciekawe jak ze skutecznością takiego urządzenia

 

 

Działa, tylko jak ci zależy na gryzoniach to kup tylko na gryzonie, bo ten dziala też na koty, kuny czyli na psy częściowo też.

Moi znajomi to pokupili i działa naprawde dobrze, codziennie przenosi z jednego pomieszczenia do drugiego i nie ma gryzoni, a napotkany szczur kuli się przed tym jak by ktoś mu wiercił dziurę w zębie. Drugiemu znajomemu to upadło i się przestroiło, działa też na psy koty gołębie itd.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ładny , tylko szkoda że na tych wąskich kołach i cena KOSMOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

On jest nie malowany na 99%. Jakiś fanatyk bo ma, nawet błota na błotnikach nie ma, w domu stoi. . Lepiej wyczyszczony niż u dilera nowe. Lub lokata kapitału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rafał to wygląda jak pielnik do buraków czy coś w tym stylu bo ma chydrauliczne ustawienie szerokości roboczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj