Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki panowie, mają wpaść niby za godzinę to zobaczę co powiedzą, głównie mówiła przez tel że kontrola w celu sprawdzenia bydła czy na pewno u mnie jest to co podałem do dopłat, pytałem czy mam coś przygotować to mówiła że jak zgłoszenia przez irzplus to nic nie musze miec 

Opublikowano

No tak a prywatnie ostatnio rozmawiałem za kilkudniowego hf-a 1600, to jak waży 35kg jakieś 45zł za kg. I się tak zastanawiam kto sprzedaje te cielaki handlarzom skoro są chętni na takie kilkudniowe. 

Na szczęście kupiłem w normalnej cenie ale jeśli nie to sam nie wiem.

Opublikowano
15 godzin temu, pietruszka123456789 napisał(a):

Sluchajcie ceny byków podskoczą gdzieś za miesiąc czy tylko cena w dół 

Nie licz na to będzie wysyp ..zniwa.a wakacje nigdy temu nie sprzyjaly

Opublikowano
8 godzin temu, krzysiek277 napisał(a):

Ja od gospodarza biorę po 1000zł sztuka, w wieku między 3 a 4 tygodnie myślę że dobry interes 

Tydzień temu kupiłem 2 tygodnie Ho  1500 byczek a jałówka  4 tygodnie 2000 rw  i jeszcze ci powie jak chcesz bo nie inni wezmą kuźwa przesada z tymi cielaki.

Opublikowano (edytowane)
1 godzinę temu, Mateusz1q napisał(a):

wstawiaj krowy będziesz miał za darmo 

To jak taki złoty biznes na opasach to sprzedawaj krowy i kupuj cielaki  Teraz to każdy mądry jak zbyt na cielaki jest już nie pamiętają cwaniacy  jak nie było komu cielaków kupywac a teraz najlepiej by było sprzedac za cenę dużego 

Edytowane przez MRRolnik
  • Haha 1
Opublikowano
1 minutę temu, Bogdan_ja napisał(a):

ja cwaniaki by chcialy darmo cielaka albo zeby im jeszcze kto doplacal  ze biora 🤣

Kto ci mówi że zadarmo ale sprzedac  kilkudniowego hf za 2000 zł to dopiero  biznes hahah

Opublikowano
13 minut temu, MRRolnik napisał(a):

To jak taki złoty biznes na opasach to sprzedawaj krowy i kupuj cielaki  Teraz to każdy mądry jak zbyt na cielaki jest już nie pamiętają cwaniacy  jak nie było komu cielaków kupywac a teraz najlepiej by było sprzedac za cenę dużego 

A może Ty kup krowy będziesz miał własne cielaki 😛🤭

  • Like 1
Opublikowano
3 minuty temu, slawek74 napisał(a):

A może Ty kup krowy będziesz miał własne cielaki 😛🤭

Niedługo właśnie zacznę oddawać mleko i koniec z kupnem cieląt 😁

  • Haha 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v