Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@livebird To zadzwoń zapytaj czy wszystko ok, u mnie weterynaria to sama nie widziała czy bedzie wysyłać czy co, i mówili że jak coś to bedą dzwonic, ale po tygodniu już list przyszedł z numerem, dodam że u mnie dwa numery były wyrabiane i oba dokładnie po tygodniu były 

Opublikowano
7 godzin temu, livebird napisał(a):

Dzwonilem w piątek  raz dzisiaj dwa razy i nikt nie odbierał🤣🫣

Bo oni są złe że głowę się im zawraca.

Opublikowano
31 minut temu, ab23 napisał(a):

Jak to się ma do ceny cieląt?

Chyba jeszcze drożej niż przed obniżką za bydło 

 

32 minuty temu, livebird napisał(a):

Przyszło dzisiaj 🤣🫣,załącznik z decyzją  plw znaczy co ?🤔

1781639494980842459178903451884.jpg

Znaczy co musze zeskanować? I dodać?🫪

Musisz zrobić zdjęcia decyzji z weterynarii i dodać jako załącznik 

Opublikowano
9 godzin temu, zbitom793 napisał(a):

@livebird musisz zeskanować obie strony decyzji i dodać jako załącznik 

Czyli wchodzę irz, klikam z lewej punkt działalnośc, I tam klikam to co mi wyskoczy i dodaj załącznik, a gdzie jest jakieś zapisz ? Czy po dodaniu załącznika jest już zapisane ? Bo nic mi wiecej nie wyskakuje 

Opublikowano

U nas jest kilka firm co skupują cielaki płacą ok 38zl/kg za SM   także, cielak kilku dniowy 3tys to norma, chcesz kupujesz nie trzymam 4tyg sprzedaje na 100kg 🤔

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v