Ursusss

New Holland t7.210 czy pociągnie bezorkowca 3m

Polecane posty

Ursusss    0

Holland t7.210 190km 2013r czy pociągnie bezorkowca 3m na trochę górek,gliny piachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1309

200KM ciągają horshe 3D na redzinach i górach, nie widziałem z bliska ale słyszałem z daleka...


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    223

Nie zgodze się. U mnie bywały lżejsze lata w uprawie wcześniej, teraz dwa ostatnie natomiast, z racji sporej ilości wody i żniw na mokro, po prostu była plastelina, która wogóle się nie rozpadała i ciągnik nie mógł uciągnąć agregatu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    755

U nas jeden ma farmeta 4m to 320 koni czasami górki wpoprzek robil bo nie szlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5022
8 godzin temu, Rowan napisał:

200km to tak bardzo na styk. 

Chyba, że naprawdę robisz tylko na 2 klasie, i to strasznie ciężkiej. Mniejsze ciągają taki sprzęt na glebach normalnych, nie tylko żółtych piachach. 

 

@Ursusss kupuj spokojnie ten agregat. Najwyżej w niektórych miejscach zrobisz trochę wolniej. Głębosz jeszcze by Ci się przydał, i raz na kilak lat głębiej spulchnić te gleby to będzie rosło i uprawa będzie szła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    223

U nas klasa raczej 4-ta, ale co z tego jak jest taka tłusta ziemia, że ciężko się cokolwiek w niej robi. I naprawde te 200km z groszem jest do tego bezorkowca biednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanuel    32

Mój dobry Kolega (czasem pożyczam ciągnik, gdy mój 165km jest za słaby) ma T7.210S (ma nominalnie 170 km o ile mnie pamięć nie myli) to na 4,5,6 klasa (piasek gliniasty) to idzie w terrano 3m 12 km/h , natomiast na borowinach 3/4 klasy mówi, że zdycha i ledwo idzie 7 km, a na uwrociach jeszcze gorzej. Podniósł mu moc ostatnio o 40 km, to mówi, że się poprawiło ale ja bym raczej proponował do takiej pracy 200 km nominalnie / 240 km z zapasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    755

Moc mocą, ale rozłożenie masy i sama masa ciagnika duzo robi. Opony i ich szerokość, cisnienie w oponach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

T 7050 ciągałem 4m i na ciężkich ziemiach było ciężko. Do 3m powinno wystarczyć, najwyżej zrobisz lekki chiptuning. Aczkolwiek może być problem z przyczepnością.... Przynajmniej u mnie tak było.  Maszyna zawieszana czy ciągana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekrolnik89    117

da radę ja jelonkiem ale to o wiele słabszy i lżejszy ciągnik ciągam 2.5m na lżejszej ziemi do 11na godz a na glinie potrafi go przytrzymac do 7 masa ciągnika robi swoje. Znajomy duży gosp ma magnuma 310 i z ciekawości zaczepił amazone ceniusa 3m co ciąga dfm620 to na 30cm magnum się kopał jak byś drzewo wyrywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusss    0

Kupiłem jednak John Deere 7430 opony tył 710 przód 600 i idzie jak wściekły z bezorkowcem porto 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotr6991z
      Wymieniał ktoś samemu ten filtr odmy w silniku, trzeba na coś szczególnie zwrócić uwage?
    • Przez Jakubhhhh
      Witam co może oznaczać błąd 12801 New holland t7 165s 2020r.?
    • Przez iwarucia
      Co oznaczają te błędy , i czy może ktoś ma jakiś schemat ?



    • Przez karol6530
      czy ktos z was usuwał dpf i 
      adblu czy jest różnica w mocy czy jest roznica w mocy czy nic sie nie dzieje z elektronika nie wyskakuja jakies błedy
    • Przez ZetorPower
      Witam mam pytanie do uzytkowników skrzyni power command. Mam ciagnik nowy 25godzin dopiero opisze wczorajszy przypadek, podczas transportu dojeżdzałem do skrzyżowania powoli zmniejszajac biegi az do 12, zeby sie zatrzymac wcisnąłem sprzęgło rewersu nie brałem na luz, odpuszczajac sprzęgło ruszyłem chciałem zmienic bieg na 13  to nie wszedł klikałem dalej tylko ten kwadracik na wyświetlaczu przeskakiwał aż do 16 a biegu nie przełaczał i wyswietlał 12, wruciłem jeszcze raz do12 kwadracikiem i jeszcze raz do góry i już biegi wchodziły normalnie. Ktoś wie o co może chodzić ? Potem juz bylo normalnie nie wiem czy dzwonic po serwis
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj