Polecane posty

Lolek74    389
20 godzin temu, Wicherek napisał:

A może to ukraińska agentura, aby zaognić konflikt i ugrać dla siebie jak najwięcej.

12 godzin temu, oregano napisał:

Chcą mieć dostęp do rynku UE na tych samych zasadach co pełnoprawni członkowie UE, ale nie chcą się dostosować do naszych przepisów i ograniczeń. Chcą walczyć bronią NATO, ale nie potrafią i chyba nie chcą zwalczać korupcji w wojsku. Domagają się prawdy i obalania ruskiej propagandy, ale jednocześnie sami kłamią w żywe oczy a ich propaganda niszczy nasze dobre imię. Chcą dobrych relacji z Polską, ale nie chcą rozliczyć się z przeszłością. Chcą normalnych stosunków z naszym rządem a jednocześnie przyjeżdżają całym rządem na granicę i odstawiają szopkę na potrzeby propagandy by przedstawić nasz rząd w złym świetle.

Oto obraz prawdziwej Ukrainy, szkoda mi tych ludzi, którzy żyją na terenach objętych frontem, szkoda mi rodzin, dzieci, ale tego co robi Zełeński wobec państwa sojuszniczego nie da się przemilczeć. Ciśnienie mi skacze jak widzę te jego konferencje.

Nic dodać, nic ująć. Sama prawda powiedziana, tylko szkoda, że nie wszyscy chcą ją usłyszeć i przyjąć do wiadomości.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067

Ja stawiam że to zrobiło lokalne      KOŁO GOSPODYŃ  WIEJSKICH   !    robią zapasy na zimę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
13 minut temu, adrianooo1234 napisał:

Jaka cena?

750 brutto , tyle że to cena nie  na dziś . Dzisiaj na cenniku jest 620 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek1129    355
1 godzinę temu, mirro napisał:

A jak sie nie wydarzy?

To chwała Bogu za to.

Bo za banderstan i amerykańskie interesy polacy nigdy nie powinni ginąć.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    500
20 minut temu, miwigos napisał:

U nas na zachodzie niema takich zestawów z odkurzczem, każdy musi zapewnić załadunek

Nie każdy ma podwórko, że jak patelnią stanie na środku to fadromą go objeżdża jak na francuskim rondzie.

9 minut temu, Wicherek napisał:

Ja stawiam że to zrobiło lokalne      KOŁO GOSPODYŃ  WIEJSKICH   !    robią zapasy na zimę 

Albo strażaki po walnym

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko979    67

na każdego przyjdzie czas https://www.rp.pl/banki/art39901931-zmarl-jacob-rothschild-jeden-z-najbardziej-znanych-bankierow-wielkiej-brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
58 minut temu, Lolek74 napisał:

Historia, która zaczyna zataczać koło.

Tak to już jest , ruskie farmy trolli pracują pełną mocą , nakręcają Polaków na Ukraińców i na odwrót. Polscy rolnicy protestują często na skutek ruskiej dezinformacji i spirala się nakręca . Dobrze to się nie zakończy .

  • Like 1
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398
5 minut temu, peugeot napisał:

Tak to już jest , ruskie farmy trolli pracują pełną mocą , nakręcają Polaków na Ukraińców i na odwrót. Polscy rolnicy protestują często na skutek ruskiej dezinformacji i spirala się nakręca . Dobrze to się nie zakończy .

To powiadasz że ruska farma troli wysyła koło mojego domu na Niemcy po kilkanaście pociągów zboża każdy ok 2000t. Tam wcześniej jechało nasze zboże, teraz przy zachodniej granicy mamy ceny jak na Podkarpaciu. Nikt nie chce kupić zboża a jak już to cena poniżej 600zł. Kolega ma wozić pszenżyto po 560zł i to po znajomości.

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908

po tym jak to ziarno leży na torach można stwierdzić  ze 100 %  pewnością że to nie zrobili rolnicy ani ludzie cokolwiek mający styczność ze zbożem 

jak by to zrobili rolnicy to by otwarli wagony i spierdlil... a ziarno by leżało identycznie przy każdych drzwiach 

tu ewidentnie widać że przy pierwszych wagonach napierdal... sipami , a przy kolejnych kupki mniej rozciągnięte bo się zmęczyli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
Napisano (edytowany)

 SZZONE  nie , transporty przejeżdżają bo ktoś je zamówił  ( zgodnie z prawem ) . Ich zasługą jest to że spora część Polaków z tego powodu nienawidzi Ukraińców i w odwecie Ukraińcy nas . 

W takich okolicznościach nie trudno o nieszczęście , historia jest dobrym przykładem . 

Edytowano przez peugeot
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

Kto kogo bardziej nienawidzi to by Ci powiedzieli mieszkańcy wsi pod Lwowem.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

No tak , zaraz będziemy się licytować kto koga bardziej nienawidzi . Ty pomyśl lepiej kto jest za to odpowiedzialny . 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
1 godzinę temu, Marek1129 napisał:

Bo za banderstan i amerykańskie interesy polacy nigdy nie powinni ginąć.

W zasadzie to już ginęli i parę tych grobów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    500
13 minut temu, peugeot napisał:

No tak , zaraz będziemy się licytować kto koga bardziej nienawidzi . Ty pomyśl lepiej kto jest za to odpowiedzialny . 

Wychodziłoby na to, że niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
1 godzinę temu, peugeot napisał:

Tak to już jest , ruskie farmy trolli pracują pełną mocą , nakręcają Polaków na Ukraińców i na odwrót. Polscy rolnicy protestują często na skutek ruskiej dezinformacji i spirala się nakręca . Dobrze to się nie zakończy .

Po oglądaj sobie jeżeli Ci światopogląd pozwoli  wiadomości Rosja 24 dotyczące strajków,blokad,wysypanego zboża na granicy i w sumie to narracja jest jakby obojętna, nawet było całkiem sensownie wyjaśnione pojęcie zielonego ładu przy okazji strajków w Niemczech, powiedziałbym nawet że siedzą podejrzanie cicho wobec nadarzających się co jakiś czas ekscesów,może to znaczyć że też  swoje opychają w nasz region (nasunęło mi się takie rosyjskie przysłowie ,,cicho jedziesz, dalej zajedziesz")

3 minuty temu, toooomaszewski napisał:

Wychodziłoby na to, że niemiec.

Rozmawiałeś chociaż na ten temat z jakimś rdzennym Niemcem rocznikowo poniżej 1970 urodzonym osobiście byłem w szoku jak są pro rosyjsko nastawieni, i co dziwne duża część indyfikuje się że słynnym banerem z Dolnego Śląska, oni twierdzą że to nie jest ich rząd i gra na wykończenie rdzennych Niemców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
16 minut temu, ws71 napisał:

Po oglądaj sobie jeżeli Ci światopogląd pozwoli  wiadomości Rosja 24 dotyczące strajków,blokad,wysypanego zboża na granicy i w sumie to narracja jest jakby obojętna 

W tym temacie bardziej mnie interesuje co wyprawiają w Polsce i Ukrainie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
10 minut temu, peugeot napisał:

W tym temacie bardziej mnie interesuje co wyprawiają w Polsce i Ukrainie . 

No co w Polsce wyprawiają możesz mnie oświecić tylko konkretne przykłady a nie jakieś bajki rodem z mchu i paproci (Chodzi o Rosjan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    500
20 minut temu, ws71 napisał:

 

Rozmawiałeś chociaż na ten temat z jakimś rdzennym Niemcem rocznikowo poniżej 1970 urodzonym osobiście byłem w szoku jak są pro rosyjsko nastawieni, i co dziwne duża część indyfikuje się że słynnym banerem z Dolnego Śląska, oni twierdzą że to nie jest ich rząd i gra na wykończenie rdzennych Niemców 

Powinienem dopisać i zsrr. Chodziło mi o wołyń i niemiecką propagandę: jak skasujecie Polaków, to będziecie wolni. Już wtedy niemiec nas poróżnił, i teraz historia może się powtarzać. 

Trochę dziwnie napisałeś, że rdzenni niemcy są pro rosyjscy i jednocześnie ich rząd gra na wykończenie rdzennych. To by pasowało anty rosyjscy. Druga sprawa transparent był w gorzyczkach, a to jest górny śląsk.

Co do pytania, z rdzennym niemcem nigdy nie rozmawiałem na te tematy, zazwyczaj są fałszywie życzliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
7 minut temu, toooomaszewski napisał:

Powinienem dopisać i zsrr. Chodziło mi o wołyń i niemiecką propagandę: jak skasujecie Polaków, to będziecie wolni. Już wtedy niemiec nas poróżnił, i teraz historia może się powtarzać. 

Trochę dziwnie napisałeś, że rdzenni niemcy są pro rosyjscy i jednocześnie ich rząd gra na wykończenie rdzennych. To by pasowało anty rosyjscy. Druga sprawa transparent był w gorzyczkach, a to jest górny śląsk.

Co do pytania, z rdzennym niemcem nigdy nie rozmawiałem na te tematy, zazwyczaj są fałszywie życzliwi.

Bardzo dużo ma strajkach w Niemczech było pro rosyjskich haseł, a rolnikami raczej są rdzennii Niemcy, ich już tamtejszy rząd dojechał że szok, przez płot u mojej rodziny Jet rolnik z synem mają 250 krów dojnych i oboje chodzą do pracy na pełen etat, oj będzie się działo, odchodzi pokolenie Niemców którzy mieli emerytury w granicach 3-5 tys€, obecnie jak wyrobisz 2,5 tys € to już jesteś krezusem a o ile wzrosły koszty  utrzymania 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
34 minuty temu, ws71 napisał:

No co w Polsce wyprawiają możesz mnie oświecić tylko konkretne przykłady a nie jakieś bajki rodem z mchu i paproci (Chodzi o Rosjan)

Dobrze wiesz że to nie takie proste . 

Bajkami z mchu i paproci można nazwać wszystko nawet te transporty zboża z Ukrainy bo to tylko  kwestia doboru  argumentów i wyboru komu wierzymy lub nie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj