Polecane posty

marks50    3514
Napisano (edytowany)

na pewno nie jesteś sympatykiem rolników :) nawet ten filmik z wyrywaniem kostki flagami to przyjżałeś się ??? Nawet jeden nie miał kamizelki a praktycznie kazdy rolnik miał jak nie zieloną to pomarańczową , myśliwi pomarańczowa w mazaje - tak więc z ciebie ogladacz filmików a nie rolnik .Wszyscy zgodnie uznali to za prowokacje od laleczki chuki po posłów oraz media po całej szerokości ale znajdzie sie jeden .... 50 złapali i takze bez kamizelek :) . tak więc na nastepny protest 20 marca zabierać kamizelki bo agentura ma zakazane podszywanie się pod przeciwników i zazwyczaj tylko w kurtkach w butach pewnej marki :) po obuwiu ich poznacie :) Podczas pierwszego wiekszego protestu w Czerniczynie po butach poznawaliśmy agentów bo wtedy jeszcze sie nie znaliśmy , teraz na protestach przygranicznych praktycznie wszyscy się znają :) 

Edytowano przez marks50
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3553
Napisano (edytowany)

Nikt nie powinien rzucać kostką , ale policji nic nie usprawiedliwia , oni są szkoleni  jak sie zachować , chyba że tak ich szkolą

On jest trolem, nie rolnikiem , skoro tak myśli

Edytowano przez miwigos
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oregano    948
11 minut temu, marks50 napisał:

na pewno nie jesteś sympatykiem rolników :) nawet ten filmik z wyrywaniem kostki flagami to przyjżałeś się ??? Nawet jeden nie miał kamizelki a praktycznie kazdy rolnik miał jak nie zieloną to pomarańczową , myśliwi pomarańczowa w mazaje - tak więc z ciebie ogladacz filmików a nie rolnik .

Gratuluję logiki - nie ma kamizelki, to na pewno nie rolnik. Czytałeś to co sam napisałeś?

Widzę, że dyskusja tutaj pozbawiona jest sensu, skoro już ustaliliście wspólnie, że jestem trollem, nie chce mi się jechać na protesty bo wolę siedzieć przed komputerem a najlepiej to napiszcie wprost, że jestem ukraińskim dywersantem na polskim forum.

Przykro się to czyta, bawcie się dobrze i hejtujcie dalej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3514
Napisano (edytowany)

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-rozroba-przed-sejmem-ekspert-wskazuje-jaki-blad-popelnili-ro,nId,7375950

cyt  ...Rolnicy popełnili błąd, wpuścili w swoje szeregi człowieka, który miał kompletnie inny cel...

A dlaczego rolnicy ??? Przecież zdarzenia miały miejsce na rozwiazanym proteście mysliwych i leśników - mało kto wie że były dwa protesty :)   a zdazenie było pod sejmem . Najwięksi komentatorzy sugerujący i mówiący co rolnik ma robić siedzi za komputerem i instruuje :) . To samo jest na TT banda wydawalo by się inteligentnych ludzi kaze rolnikom demolowac , przyznaje racje , jest z rolnikami, popiera rolników , wspiera moralnie rolników i tylko debatują a nie aktywnie uczestniczą . choć nie powiem Elwis rolnik zabłysnął sprawnością jak wlazł na drzewo :) , 
 

Edytowano przez marks50
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    507
33 minuty temu, marks50 napisał:

na pewno nie jesteś sympatykiem rolników :) nawet ten filmik z wyrywaniem kostki flagami to przyjżałeś się ??? Nawet jeden nie miał kamizelki a praktycznie kazdy rolnik miał jak nie zieloną to pomarańczową , myśliwi pomarańczowa w mazaje - tak więc z ciebie ogladacz filmików a nie rolnik .Wszyscy zgodnie uznali to za prowokacje od laleczki chuki po posłów oraz media po całej szerokości ale znajdzie sie jeden .... 50 złapali i takze bez kamizelek :) . tak więc na nastepny protest 20 marca zabierać kamizelki bo agentura ma zakazane podszywanie się pod przeciwników i zazwyczaj tylko w kurtkach w butach pewnej marki :) po obuwiu ich poznacie :) Podczas pierwszego wiekszego protestu w Czerniczynie po butach poznawaliśmy agentów bo wtedy jeszcze sie nie znaliśmy , teraz na protestach przygranicznych praktycznie wszyscy się znają :) 

Jeżeli jest zawiązany protest, strajk, to jest organizator w danym okręgu i powinien mieć listę uczestników. Ja wiem, że są rolnicy, którzy jadą na własną rękę, ale jadą w słusznej sprawie i raczej nie szukają wrażeń. Matematycznie liczba wszystkich osób na marszu minus liczba osób na listach  powinna dać tych 50 złapanych 😅 tylko policja i rząd ma to w d*pie i nie będzie prześwietlać żadnych list, bo im na rękę podać do publicznej wiadomości, że złapali rolników zadymiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1694
3 godziny temu, mysza103 napisał:

Byłeś na proteście ? jak nie to po uj się wypowiadasz . Co do kostki to już była na kupkach , jak by ją ktoś tam celowo ją tam składował , i na pewno nie byli to rolnicy żeby dzień czy dwa dni wcześniej znosili tą kostkę na kupki , więc takie pierdolenie  o zrywaniu kostki z chodnika to zostaw dla siebie .

Pokaż choć jeden film przedstawiający tą przygotowaną kupkę kostki brukowej, bo ja nie widziałem. Widziałem za to film, na którym wyraźnie widać wyrywanie kostki z chodnika, nawet przy użyciu drzewca od flagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9041
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, oregano napisał:

Uspokój się, są filmiki jak zrywają bruk więc Twój komentarz jest bez sensu. A kto to zrywał to tak jak pisałem wcześniej nie wiadomo, każdy mógł mieć w tym interes.

Zresztą co za różnica czy zrywali czy nie, jak na kupce leżało to można rzucać w policjantów?

Te a policjant może rzucać w rolników? To też jest nagrane .

Tacy cwaniacy kur....

https://www.facebook.com/share/juFFeuJmAnR3qkQe/

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    897
4 minuty temu, jacek1296 napisał:

Pokaż choć jeden film przedstawiający tą przygotowaną kupkę kostki brukowej, bo ja nie widziałem. Widziałem za to film, na którym wyraźnie widać wyrywanie kostki z chodnika, nawet przy użyciu drzewca od flagi.

dwa proste pytania, oczekuje odpowiedzi tak/nie

1.Byłeś na marszu niepodległości?

2. Znasz tych ludzi ktorzy wyrywali kostkę z chodnika?

Ludzie macie dostep do internetu a dajecie sie tak manipulować jak przedszkolaki 

  • Like 1

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suffeks    211
Napisano (edytowany)
7 minut temu, GRZES1545 napisał:

Te a policjant może rzucać w rolników? To też jest nagrane .

w USA to policja by nie rzucała ale pistolet wyciągnie i zacznie strzelać i na lunch pojedzie na donaty 😛

Edytowano przez suffeks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9041
Przed chwilą, suffeks napisał:

w USA to policja był nie rzucała ale pistolet wyciągnie i zacznie strzelać i na lunch pojedzie na donut 😛

Serio, tam każdy może wyjąć i odstrzelić przeciwnika .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1694
3 minuty temu, Matey napisał:

dwa proste pytania, oczekuje odpowiedzi tak/nie

1.Byłeś na marszu niepodległości?

2. Znasz tych ludzi ktorzy wyrywali kostkę z chodnika?

Ludzie macie dostep do internetu a dajecie sie tak manipulować jak przedszkolaki 

Dwa razy: nie. A co ma marsz niepodległości do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2486
1 godzinę temu, oregano napisał:

Gratuluję logiki - nie ma kamizelki, to na pewno nie rolnik. Czytałeś to co sam napisałeś?

Widzę, że dyskusja tutaj pozbawiona jest sensu, skoro już ustaliliście wspólnie, że jestem trollem, nie chce mi się jechać na protesty bo wolę siedzieć przed komputerem a najlepiej to napiszcie wprost, że jestem ukraińskim dywersantem na polskim forum.

Przykro się to czyta, bawcie się dobrze i hejtujcie dalej.

Na pewno jesteś Ukraińskim dywersantem na polskim forum , inaczej być nie może 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    897

@jacek1296 dziekuję, nic wiecej nie mów. Gdybyś tam był dziś byś nie głosił takich herezji, wiedziałbyś ze w kazdym zgromadzeniu pojawiają sie policyjni tajniacy z kamerami. Przeanalizuj sobie ten filmik z drona, gdzie wciągneli chłopaka z flagą za kordon. Zwróc uwagę na typa w czarnym.

Ty sobie w domu siedzisz a chłopak stał z flagą i pewno zarzuty dostał

  • Like 2

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oregano    948
14 minut temu, GRZES1545 napisał:

Te a policjant może rzucać w rolników? To też jest nagrane .

Tacy cwaniacy kur....

https://www.facebook.com/share/juFFeuJmAnR3qkQe/

Nie może, nigdzie nie napisałem, że może. Jak policjant działa niezgodnie z uprawnieniami to też są na to przepisy.

Ale jak człowiek, obojętnie jaki czy to rolnik, czy to podstawiony prowokator, czy to agent obcego kraju rzuca kostką brukową w policję to nie ma czego tu usprawiedliwiać i oczekiwać, że policja ucieknie.

5 minut temu, mysza103 napisał:

Na pewno jesteś Ukraińskim dywersantem na polskim forum , inaczej być nie może 

Z tobą to już skończyłem dyskusję na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    897
1 minutę temu, jacek1296 napisał:

Miałem Cię za poważnego gościa.

narracja sie sypie, argumentów brakuje, czy przelewy sie spóźniają? :D 


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2486
14 minut temu, GRZES1545 napisał:

Te a policjant może rzucać w rolników? To też jest nagrane .

Tacy cwaniacy kur....

https://www.facebook.com/share/juFFeuJmAnR3qkQe/

Mi ten filmik się nie wyświetla , czyżby agentura już działała i wrażliwe filmiki dla policji są jakimś cudem blokowane ?

 

18 minut temu, jacek1296 napisał:

Pokaż choć jeden film przedstawiający tą przygotowaną kupkę kostki brukowej, bo ja nie widziałem. Widziałem za to film, na którym wyraźnie widać wyrywanie kostki z chodnika, nawet przy użyciu drzewca od flagi.

Wy to tylko widzicie to co wam pasuje , jak żeś widział inne filmiki to i znajdz sobie i te z kupkami kostki , Nawet w sejmie posłowie mówili że kupki kostki były , i to pewnie dla tego żeby prowokować rolników , to  z rządu nikt się do tego nie odniósł i nie powiedział  że kostki nie było zwalonych w kupki , tylko wszyscy nabrali wody w usta i cichajsza , nawet Kołodziejczak dzisiaj , głupa zaczął rżnąć jak go jakiś redaktoś pytał czemu nie wyszedł do protestujących to uciekał udojąc że gada z kimś przez telefon , pewnie dlatego żeby nie odpowiedzieć na pytania 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
3 godziny temu, stach12 napisał:

przewrócone barierki które próbują postawić policjanci sugerują że protestujący mogli zboczyć z trasy protestu i ten policjant próbuje im  wskazać drogę . trochę może zbyt drastycznie no ale pójście na protest w goglach do szlifowania nie pomaga w tym żeby policjanci byli mili , a wręcz utwierdza ich w przekonaniu że trzeba cieczą pokryć delikwenta precyzyjnie . Z tego co wiem to protesty po atakach na policje  zostały odwołane , a wtedy już nie obowiązuje policje ochrona protestujących tylko przywracanie porządku w mieście 

Jebnij się w łeb cymbale .Zaczęło się od tego że policja pierwsza gazem jebnela .W d*pie byłeś cepie j**any to sobie możesz pier**lić herezje .Tych k**wa od zajebania było wśród protestująch ,to oni pruli ta kostkę z chodnika 

3 godziny temu, marks50 napisał:

Poogladajcie sobie filmiki jak atakowała policja , pewnie jak by ktoś nawet uciekł 100 km do domu to by za nim gonili i gazem pylili . Nie trzeba było zamieszek , wyskakiwał z policji jeden milicjant idiota i ganiał za ludzmi pryskając im gazem po twarzy , przecieć to nie było konieczne , tam dla zwykłej policyjnej uczciwości powinni mu sami policjanci wp....olić a potem zlozyć raport by dyscyplinarnie wyleciał za takie uzywanie gazu , naprawdę tak policja nie robi -ja bym sprawdził czy to nie jakiś podły ukrainiec bo naprawdę była to interwencja hańbiąca mundur . 

https://www.tiktok.com/@piotrektarcza/video/7343297917949676833?_r=1&_t=8kTuu6VRTYP

Tu mamy jakieś światełko w tunelu ;

https://wgospodarce.pl/informacje/138897-ukraina-ustapi-handel-z-ue-z-ograniczeniami?fbclid=IwAR0C67FXScNvNHx0GJGpBV-tuMyNaDkWpzZRHeNj5IKeYs5R7KWpWzFgD9c

ale jak bedzie zobaczymy , bo teraz mówią jedno robią drugie . Najważniejsze by zakaz był na conajmniej rok i wtedy mozna siadać do negocjacji jak będzie zamknięta granica .od kacapów praktycznie nie woziliśmy ale jeśli warunek zamknięcia granic jest zamkniecie ruskich to nikt nie będzie płakał .nie mniej to sa jednak uryńcy i mogą próbować  zagrać na czas , na po wyborach wiedząc że swojaki w UE potem otworzą im rynek na oścież ale w tym trudnym czasie zamknięcie granicy jest priorytetem a potem trafne zagłosowanie do eurokołchozu , bo juz się banduje i promuje ta pruska aktorka na druga kadencję . 

A wiesz co się działo już po strajku ? Każdego z flagą do suki i spisywanie .Dwóch moich kumpli spisali w wywieźli gdzieś na obrzeża wawy i kazali im wy***rdalać .j**ane ZOMO!!!!!!

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3553
Napisano (edytowany)

Przed samym sejmem , kostką nie rzucali , policja wyszła z boku od bloków i zaczeła atakować gazem, zreszta są filmy jak , ludzie sobie szli , a policja gazem bez powodu ,  tak samo tego co zatrzymali z tą flagą , to nie szło po ludzku go zatrzymać ,skoro coś do niego mieli, dosłownie białoruś, policja zbeszcześciła flage

Edytowano przez miwigos
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9041
Napisano (edytowany)
22 minuty temu, jacek1296 napisał:

Miałem Cię za poważnego gościa.

Nie kompromituj się czlowieku, kogo Ty bronisz 🤦‍♂️

14 minut temu, miwigos napisał:

Przed samym sejmem , kostką nie rzucali , policja wyszła z boku od bloków i zaczeła atakować gazem, zreszta są filmy jak , ludzie sobie szli , a policja gazem bez powodu ,  tak samo tego co zatrzymali z tą flagą , to nie szło po ludzku go zatrzymać ,skoro coś do niego mieli, dosłownie białoruś, policja zbeszcześciła flage

Trzeba było zobaczyć jak go dusili w dalszej części akcji. Może z 5 zomowcow i za buty, telefon za nogi...samo to zachowanie służb wzbudza agresję, wysłałem znajomemu Belgowi filmik , to powiedział że  u nich nie zostawili by chlopaka .

Edytowano przez GRZES1545
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
5 minut temu, GRZES1545 napisał:

Nie kompromituj się czlowieku

Trzeba było zobaczyć jak go dusili w dalszej części akcji. Może z 5 buty, telefon za nogi...samo to zachowanie służb wzbudza agresję, wysłałem znajomemu Belgowi filmik , to powiedział że  u nich nie zostawili by chlopaka .

Część tych policjantów naprawdę musiala być ostro naćpana

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1694
19 minut temu, mysza103 napisał:

Mi ten filmik się nie wyświetla , czyżby agentura już działała i wrażliwe filmiki dla policji są jakimś cudem blokowane ?

 

Wy to tylko widzicie to co wam pasuje , jak żeś widział inne filmiki to i znajdz sobie i te z kupkami kostki , Nawet w sejmie posłowie mówili że kupki kostki były , i to pewnie dla tego żeby prowokować rolników , to  z rządu nikt się do tego nie odniósł i nie powiedział  że kostki nie było zwalonych w kupki , tylko wszyscy nabrali wody w usta i cichajsza , nawet Kołodziejczak dzisiaj , głupa zaczął rżnąć jak go jakiś redaktoś pytał czemu nie wyszedł do protestujących to uciekał udojąc że gada z kimś przez telefon , pewnie dlatego żeby nie odpowiedzieć na pytania 

Czyli filmu z przygotowaną kostką nie ma. Posłowie mówili -tak, z pisuaru.

 

21 minut temu, Matey napisał:

narracja sie sypie, argumentów brakuje, czy przelewy sie spóźniają? :D 

Jak wyżej, miałem Cię za poważnego gościa.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar353    40

Ale pier do licie kostka sprowokowała rolników. Bo leżała na kupce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj