Polecane posty

GABBER85    1361

za chwile bedzie 10 stron o kostce coto  za rodzaj i kto ma jaką na podwórku


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    258

Znalezione w necie.

431059611_7250756565040024_5220520589072122592_n.jpg.61c829f66d3ebb3144052c1c2717d437.jpg

 

Wróciłeś tato, wróciłeś!
Wróciłem córciu kochana.
Dlaczego rolnika biłeś?
Patrz mama jest zapłakana!

I babci drżą dziwnie ręce.
I z mamą coś szepczą razem.
Szarpałeś się z tym młodzieńcem!
I w oczy psikałeś mu gazem!

Mama się zaraz ucieszy
Dostałem tysiąc dodatku
A babcia może odświeży
Stary mundur po dziadku

Tato lecz dziadek był w ZOMO!
Był … ale tylko przez chwilę!
Z was zrobią też? … nie wiadomo?
Pytanie córcia za ile?

Tato a godność i honor!
Coś jeszcze dla ciebie znaczą?
Znaczą córunia – wiadomo
Lecz marnie dziś za nie płacą ......

  • Like 2
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek1129    358
Napisano (edytowany)

Spokojnie, zaraz zomo będzie płakać jak ich dudu z rudym na ukrainę wyślą do rozminowywania  i paru wróci bez łapek a reszta w worku- czego nikomu nie życzę I wysyłania jakichkolwiek polskich na UA  służb nie popieram

Edytowano przez Marek1129
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    341
Napisano (edytowany)

Proszę.

https://vm.tiktok.com/ZGeyhPNwG/

Tak wielu chciało film to macie. Z wczoraj nie mam ale z wcześniejszego protestu w Warszawie. Wczoraj też można było zobaczyć to samo. A najlepsze że w okolicy przebudowa ulic i palety z krawężnikami i kostka stały sobie jak gdyby nic. 

Edytowano przez Aroo22
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach123    200
Napisano (edytowany)

Na tym forum wcale nie lepiej z demokracją jak w rosji , dobrze że jeszcze do koloni karnych nie wywożą moderatorzy za treści nie zgodne z linią PISU , ale to pewnie się zmieni 

WICHERKA przed wyborami zablokowali teraz też go nie widzę ostatnio to pewnie też ma wakacje 

prowokatorzy piszecie że ci sami to może ich tam ktoś inny jak tusek  wysłał , bo nie sądze żeby się władza zmieniła a prowokatorzy byli ci sami 

Edytowano przez Stach123
s
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Oczywiście ładnie ubrani w obuwie taktyczne polskiej policji a jeden z nich został zidentyfikowany jako policjant👎

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1846
1 godzinę temu, suffeks napisał:

w USA to policja by nie rzucała ale pistolet wyciągnie i zacznie strzelać i na lunch pojedzie na donaty 😛

Jakoś w 1968 r miała pełne portki i nie przejawiała chęci strzelania do protestujących, weź pomyśl zanim co napiszesz,czy to nie rozruchy obejmujące całe miasta nie były spowodowane przez policjantów i ich dzikie pomysły? w ostatnich latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1980
3 godziny temu, jacek1296 napisał:

Pokaż choć jeden film przedstawiający tą przygotowaną kupkę kostki brukowej, bo ja nie widziałem. Widziałem za to film, na którym wyraźnie widać wyrywanie kostki z chodnika, nawet przy użyciu drzewca od flagi.

Łap leming: https://www.youtube.com/watch?v=ithJ8ISQAKE&pp=ygULc3V3ZXJlbm55cGw%3D

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Koło mnie przeleciał  kamien od strony policji była zadyma i zamieszanie mające na celu rozgonić strajk i to im się udało a nas okrzyknięto bandytami.. Prowokacja jednym słowem tak się traktowało ludzi za komuny ... a przecież mamy tą samą władzę... ZAPOMNIAŁEM...

  • Like 9
  • Thanks 1

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach123    200

Obok mnie lecąca od strony policji  parówka  detonowała  , stał przy  mnie taki szuja i urwało mu  chu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

a Pan co do mnie pijesz??? każdy wie że to była prowokacja że strony policji żeby rozgonić zgromadzenie..

  • Like 3

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
7 godzin temu, Stach123 napisał:

Obok mnie lecąca od strony policji  parówka  detonowała  , stał przy  mnie taki szuja i urwało mu  chu......

Dlatego jest za aborcja jak widzę takich ludzi jak Ty.Mama to do dziś pewnie żałuję 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3500

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-mychajlo-podolak-mowil-o-polskich-rolnikach-to-nie-porada,nId,7377788

Mychajło Podolak: Wspierajcie ich dalej, ale nie kosztem Ukrainy
A to bezczelne podolaczysko :) będzie pyszczył co my mamy robic w Polsce ??? jak wspierać ? aniby dlaczego nie koztem Ukrainy ??? Co ten naród jakis wybrany że ma jakieś prawa nad innymi . Polski rząd ma obowiązek wspierac swoich obywateli jak mu pasuje a nawet kosztem innych narodów - ukraina nie jest priorytetem dla Polski . Jeśli polski rolnik ma zyskać na interesie choćby złotówkę więcej kosztem ukraińskiego oligarczy który nawet straci 2 zł to państwo polskie ma obowiazek zadbać o Polaków a nie inny skorumpowany kraik , moga sobie populistycznie klepac o poparciu uryny ale biznes jest biznes i nie ma co nawet spogladac na biznesy mafijne w innych krajach . tak więc podolaczku jak juz się uporasz z korupcja w swoim upadającym kraju to dopiero zacznij mówić o kosztach . Dlaq Polski temat ukrainy jest tematem pobocznym i jak juz zamkniemy granicę , wszystko sie unormuje to wtedy będziemy rozmawiać o kosztach a teraz rzadania co do Polski to sobie w buty możesz wsadzić :) . 

  • Like 7
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3500
Napisano (edytowany)

Słyszycie jak Siekierski stęka w Kielcach ????Aż włączyli zagłuszanie bo zaczął mówić prawdę o przekrętach na granicy :)  Wie ale nie powie co rynkiem by go ktoś do sądu nie podał :) , co się na stękał by powiedzieć wszystko a zarazem nie powiedzieć nic :) . Jak ktoś ma pełne nagranie to niech wstawi :) to sie pośmiejemy wszyscy . Jakies bajki że to ruskie w Polsce cenę zaniżyli :)  a ja głupi myslałem że to skupy obniżaja cene a to ruska agentura pewnie w nocy na cennikach ceny zmieniała .

 Na farmer była relacja online jak siekierski rozmawiał z rolnikiem ale końcówke zagłuszono a teraz nie ma nawet wymiany zdań gdy było coś jeszcze słychać . paplał że dopłaty bo UE da a że granicy nie zamkną . Także tajemnicą zostały owiane dane na temat ilości zbóż z dużą insynuacja że beda musieli to zutylizowac na bioenergię ???? czyżby się okazało ze ukraiński nawieziony syf jest tak kiepski ze go nikt nie kupi ? A może radioaktywny ??? Stekał i zasłaniał sie tajemnicą . A jak tam @Wicherek na tych targach ??? Prawdobodobnie rozbroili rolników nawet z flag ? A jaja udało sie przemycić ???? Dla rządzących jest to najlepszy argument :) . Było w tej rozmowie także zapytanie co rząd zrobił z dokumentami dostarczonymi w połowie lutego do ministra , były to materiały dotyczące przekrętów na granicy -Siekierski zaczął kluczyc że to w Zosinie dostał al go szybko naprostowali że już iesiąc temu to jak zwykle yyyyy bbbyyyyyyy mmmyyyyy ech , to nie on , yyyyyy to innne służby ..... on nie wie yyyyy mmyyyy eeee to kto inny ..... az mi sie jie chce opisywac tego stękania . Jak ktos ma nagranie to niech poda .

Edytowano przez marks50
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteChristo    1309
35 minut temu, marks50 napisał:

Słyszycie jak Siekierski stęka w Kielcach ????Aż włączyli zagłuszanie bo zaczął mówić prawdę o przekrętach na granicy :)  Wie ale nie powie co rynkiem by go ktoś do sądu nie podał :) , co się na stękał by powiedzieć wszystko a zarazem nie powiedzieć nic :) . Jak ktoś ma pełne nagranie to niech wstawi :) to sie pośmiejemy wszyscy . Jakies bajki że to ruskie w Polsce cenę zaniżyli :)  a ja głupi myslałem że to skupy obniżaja cene a to ruska agentura pewnie w nocy na cennikach ceny zmieniała .

Ruskie przez ukrainę jedzie, jak ukraińcu na to pozwalają

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3500

Tego nie słyszałe że przez ukrainę ruskie zboża ukraincy wiozą , włączyli zagłuszanie przynajmniej u mnie --- oj chyba po tych rozmowach trzeba bedzie rząd rozwalić bo sam Siekierski powiedział że tak ich wybrali i tak robią -czyli insynuuje ze jedyna szansa na zamkniecie granicy to zmiana rządu ???!!! To nara idę kosę przekuć na sztorc .

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach123    200

jeszcze z miesiąc pisowcy pokwiczą  a potem albo areszt jak bardzo umoczony  albo zmiana partii jak rokuje poprawę 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
15 godzin temu, Stach123 napisał:

Obok mnie lecąca od strony policji  parówka  detonowała  , stał przy  mnie taki szuja i urwało mu  chu......

a potem się obudziłem z rozlanym po bebechu browarem....

Ty Stach to już tak pier**lisz ,że się nie chce czytać tych wypocin.  Ani to śmieszne , ani ciekawe. Siedź dalej na d*pie i wzywaj do bojkotu strajku jak kołodziejczak to na pewno będzie lepiej.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    502
8 minut temu, Stach123 napisał:

jeszcze z miesiąc pisowcy pokwiczą  a potem albo areszt jak bardzo umoczony  albo zmiana partii jak rokuje poprawę 

To dlatego wczoraj w gościu wydarzeń czarnek był zapytany o podział pisu i utworzenie nowej partii. Coś się święci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3500
Napisano (edytowany)

To lokalni polityce robią zament . Pytali czarnka bo to w jego regionie zawiślak się wyłamał w namaszczeniu prezydenta Zamościa to pewnie struptury w lubelskim sie posypią .powiedzmy szczerze że w regionach rolniczych PiS juz nie ma co szukać bo nie dość że rolnicy amietaja co było z ukrainą to teraz dalsze decyzje matiego zwi,azane z CO2 i fit55 uderzy w najbiedniejszych czyli rolników którzy stosunkowo duzo za prąd płacą jak i koszty węgla i inych głupot z bzdurnym zielonym łqdem . Prawdopodobnie pójdą droga PO i powstało KO tak i z PiS zrobią LiS . 

Edytowano przez marks50
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271
Napisano (edytowany)

Jak obstawiacie na jutro: wyjdzie dobry i uśmiechnięty Tusk tak jak ostatnio na rozmowy z rolnikami i będzie czarował ze zrobił co mógł w Brukseli ? Czy opcja druga , na pełnym wkur**wie , stanowczy i będzie używał karty (nie ma mojej zgodny na takie działania jak w Warszawie podczas protestu!) oraz to ze nie ma opcji na zniesienie zielonego ładu i embargo a jak ktoś tego nie rozumie to rusofil. 🤔 P.s co nie zmienia faktu ze nasi przedstawiciele powinni zabrać duży zapas wazeliny bo zostaniemy wydymani na maxa….

Edytowano przez dzarjan8111
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3541

Pierwsza, dopóki kibicuje nam miasto , bedzie dobrze , ale próbują skłócić nas, dlatego była ta prowokacja

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4128
5 godzin temu, marks50 napisał:

Słyszycie jak Siekierski stęka w Kielcach ????Aż włączyli zagłuszanie bo zaczął mówić prawdę o przekrętach na granicy :)  Wie ale nie powie co rynkiem by go ktoś do sądu nie podał :) , co się na stękał by powiedzieć wszystko a zarazem nie powiedzieć nic :) . Jak ktoś ma pełne nagranie to niech wstawi :) to sie pośmiejemy wszyscy . Jakies bajki że to ruskie w Polsce cenę zaniżyli :)  a ja głupi myslałem że to skupy obniżaja cene a to ruska agentura pewnie w nocy na cennikach ceny zmieniała .

 Na farmer była relacja online jak siekierski rozmawiał z rolnikiem ale końcówke zagłuszono a teraz nie ma nawet wymiany zdań gdy było coś jeszcze słychać . paplał że dopłaty bo UE da a że granicy nie zamkną . Także tajemnicą zostały owiane dane na temat ilości zbóż z dużą insynuacja że beda musieli to zutylizowac na bioenergię ???? czyżby się okazało ze ukraiński nawieziony syf jest tak kiepski ze go nikt nie kupi ? A może radioaktywny ??? Stekał i zasłaniał sie tajemnicą . A jak tam @Wicherek na tych targach ??? Prawdobodobnie rozbroili rolników nawet z flag ? A jaja udało sie przemycić ???? Dla rządzących jest to najlepszy argument :) . Było w tej rozmowie także zapytanie co rząd zrobił z dokumentami dostarczonymi w połowie lutego do ministra , były to materiały dotyczące przekrętów na granicy -Siekierski zaczął kluczyc że to w Zosinie dostał al go szybko naprostowali że już iesiąc temu to jak zwykle yyyyy bbbyyyyyyy mmmyyyyy ech , to nie on , yyyyyy to innne służby ..... on nie wie yyyyy mmyyyy eeee to kto inny ..... az mi sie jie chce opisywac tego stękania . Jak ktos ma nagranie to niech poda .

Oszukana Wieś  " w oczekiwaniu na jutrzejsze rozmowy i spotkanie z Tuskiem odwołała planowany protest w Kielcach , skoro został odwołany to mogę tutaj już zdradzić  że planowano atak z użyciem  ukraińskiej mąki pakowanej w kilówki, ważni politycy i stoisko ministerstwa rolnictwa  mieli zostać zasypani na biało    !  stanowisko Gryna jest takie że  skoro  jest nadzieja na zmiany to trzeba rozmawiać a nie robić polityki tak jak Solidarność RI   !

https://www.agrofoto.pl/fakty/lodzkie-rolnicy-zapowiadaja-trzydniowa-blokade-autostrady-a2-pod-wartkowicami,143010.html

1 godzinę temu, dzarjan8111 napisał:

Jak obstawiacie na jutro: wyjdzie dobry i uśmiechnięty Tusk tak jak ostatnio na rozmowy z rolnikami i będzie czarował ze zrobił co mógł w Brukseli ? Czy opcja druga , na pełnym wkur**wie , stanowczy i będzie używał karty (nie ma mojej zgodny na takie działania jak w Warszawie podczas protestu!) oraz to ze nie ma opcji na zniesienie zielonego ładu i embargo a jak ktoś tego nie rozumie to rusofil. 🤔 P.s co nie zmienia faktu ze nasi przedstawiciele powinni zabrać duży zapas wazeliny bo zostaniemy wydymani na maxa….

Ja mam nadzieję że prawdziwi rolnicy jutro zobaczą światełko w tunelu a Solidarność RI dalej będzie stawała okoniem bo im chodzi tylko o propagandę przedwyborczą a nie o załatwienie spraw

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj