jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

Agrest    25631

Zgodzę się, nobel mu się należy ... z psychologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Jak myślicie - czy jest możliwe że Ziobro i jego przydupasy sa takimi durniami ze nie wyczyścili chałup  z materiałów które mogłyby im zaszkodzić?  To byłaby już wręcz perwersyjna głupota

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607
1 minutę temu, Ulman napisał:

Jak myślicie - czy jest możliwe że Ziobro i jego przydupasy sa takimi durniami ze nie wyczyścili chałup  z materiałów które mogłyby im zaszkodzić?  

Biorąc pod uwagę "mądrość" takiego Janusza Kowalskiego to wszystko jest możliwe xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

I właśnie to jest fundamentalne pytanie - czy oni mogą być tak głupi na jakich wyglądają?  Jeśli tak to miej Boże w opiece nas i naszą biedną Rzeczpospolitą. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
6 godzin temu, Tomasz0611 napisał:

Zresztą sam Zero kazał im nie być miekiszonami

a zapomniałem
rzeczywiście to tę pokazówkę nieco usprawiedliwia xD

żeby jeszcze z ruskim ambasadorem tak sobie mieli odwagę poczynać, wzywaja na dywanik za rakietę a ten wprost w pysk - walcie się leszcze, macie dowody? trzeba było zestrzelić jeśli wleciała
wielka sztuka bijać słabszych i to jeszcze - było nie było - ze swojego podwórka
bo nikt inny im na to nie pozwoli i to jeszcze obcy na ich.. naszym własnym terenie

Jak pisałem wcześniej Ziobrę można posadzić za to co bez rewizji widoczne już dawno było i co posadzą? czy kogokolwiek innego istotnego z pisowskiego podwórka? no jakoś w to nie wierzę bo nawet jeśli już to tylko dla tego że będzie mógł wyjść na wolność za dwa tygodnie

pokazowa hucpa i tyle z tymi rewizjami bo akurat w tym przypadku wszystkie dowody są zupełnie gdzie indziej i to zewsząd jawne i widoczne.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Dajcie mi człowieka a znajdę paragraf.

Pobierają nauki z onucy działają z rozmachem czyszczą .

żeby jeszcze z ruskim ambasadorem tak sobie mieli odwagę poczynać, wzywaja na dywanik za rakietę a ten wprost w pysk - walcie się leszcze, macie dowody? trzeba było zestrzelić jeśli wleciała

Swój swego nie postawi .

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

No to wiesz już co strasznego i kłamliwego powiedział ten zły Braun?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Że ludzie nie będą za jakiś czas jeździć samochodami ,  biedni ludzie będą musieli docieplać domy . Psychoza dopadał i psioczy twój IDOL  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, mirro napisał:

I tak właśnie jest.:lol:

i tak samo mi się to nie podobało w wykonaniu pisdzielców jak i nie podoba w wykonaniu popaprańców

no ale sam nie raz powtarzałem że jedni drugich warci to może i rzeczywiście bydlęce metody bydłu zostawmy

niech se ma, inne i tak ich przerastają:P

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Jak dopieprzą podatki opłaty i wprowadzą wymogi to jest oczywiste że tak bedzie. Dom ze słabą izolacją - albo zrobisz docieplenie  albo płać wysoki podatek ekologiczny  Jak cie nie stać to sprzedaj za grosze komuś kto ma kasę. Z samochodami już się mówi o podatku ekologicznym - stary grat za 4 tysiące , dopieprzą podatek kilka stów rocznie  będą 2 wyjścia - albo wydać kasę i zmienić samochód albo sprzedać i zapieprzać autobusem.

Podobne rzeczy cytowałeś wiele razy ale pewnie wtedy nawet nie rozumiałeś co wklejasz

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, galan99 napisał:

Że ludzie nie będą za jakiś czas jeździć samochodami ,  biedni ludzie będą musieli docieplać domy . Psychoza dopadał i psioczy twój IDOL  .

no nie tylko biedni będą musieli docieplać te domy; wszyscy którzy mają nie dość docieplone i nawet to nie sami właściciele będą decydować czy ich dom jest dość czy nie dość ocieplony

tego akapitu z Brauna akurat nie słyszałem ale akurat tu się z Nim zgadzam

no co? to że Braun to nigdy nie może mieć racji?

już widzę te filmy nowych Barejów... Barei (niewłaściwe skreślić) jak przychodzi komisarz klimatowy kontroler a cała rodzina spocona ze strachu że uzna iż trzeba jeszcze warstwę styropianu i po kolejnej szybie na okna ale szczęśliwie komisarz w protokole wpisuje że budynek nie wymaga termomodernizacji bo uznał że spoceni z przegrzania xD

 

wczoraj mnie uderzyło że GW mi Google w wiadomościach nie podstawia i dziś sam sprawdziłem pierwsze lepsze
https://wyborcza.biz/biznes/7,147582,30831920,kakao-to-nowy-bitcoin-bije-rekordy-na-amerykanskiej-gieldzie.html?squid_js=false

oczywiście żebrzą kasy i tylko kilka pierwszych linijek artykułu widoczne a na samym początku to: - "Ceny kakao notują niewiarygodne wzrosty - podwoiły się od początku 2024 r. i wzrosła o ponad 250 proc. od końca ubiegłego roku."

to zaraz; koniec ubiegłego i początek tego roku to ten sam moment xD

rozumiem już Google, sam bym takich durnot nie polecał co precyzyjnie nie potrafią nawet przetłumaczyć ze zrozumieniem; w tym przypadku zapewne z angielskiego

 

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613
2 godziny temu, Ulman napisał:

Jak myślicie - czy jest możliwe że Ziobro i jego przydupasy sa takimi durniami ze nie wyczyścili chałup  z materiałów które mogłyby im zaszkodzić?  To byłaby już wręcz perwersyjna głupota

mam pytanie odnośnie twojej choroby psychicznej .. powiedz mi zastrzyk kasy dla tvp ci nie przeszkadza ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607

I tak w tej grupie nie mamy szans na wyjście, sukcesem będzie choćby jeden remis ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607

Zagramy swoje 3 standardowe turniejowe mecze :otwarcia, o wszystko i o honor ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1310

Nie mówcie bo polacy  to francję młócili na MŚ  tylko troche brakło wtedy 😆


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
Napisano (edytowany)
19 minut temu, Roman176 napisał:

mam pytanie odnośnie twojej choroby psychicznej .. powiedz mi zastrzyk kasy dla tvp ci nie przeszkadza ? 

o jakiej chorobie ?

Co ma twoje pytanie wspólnego z tematem Ziobry?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613
1 godzinę temu, Ulman napisał:

o jakiej chorobie ?

Co ma twoje pytanie wspólnego z tematem Ziobry?

ze za jednej parti coś ci przeszkadza a za drugiej to samo nie takie dziwne 

 

 

 

 

zbiór idiotów wszech czasów    dawno tak nie było   🤣

 

 

  • Thanks 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
Napisano (edytowany)

Z czego wnioskijesz że nie przeszkadza? Po co sobie znowu dopowiadasz i kłamiesz?

A jak już o tym piszemy - tobie chyba finansowanie TVPis z budżetu nie przeszkadzało?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
dysydent napisał:

7 godzin temu, mirro napisał:

I tak właśnie jest.

i tak samo mi się to nie podobało w wykonaniu pisdzielców jak i nie podoba w wykonaniu popaprańców

no ale sam nie raz powtarzałem że jedni drugich warci to może i rzeczywiście bydlęce metody bydłu zostawmy

niech se ma, inne i tak ich przerastają:P

Było na PiS głosować. Interesującym by było jak oni tę żabę by połkli...

Ulman napisał:

Jak myślicie - czy jest możliwe że Ziobro i jego przydupasy sa takimi durniami ze nie wyczyścili chałup  z materiałów które mogłyby im zaszkodzić?  To byłaby już wręcz perwersyjna głupota

Czasem trzeba wliźć i stwierdzić iż niema aby gdy się znajdzie gdzie indziej przyszyć dodatkowo mataczenie i zorganizowaną grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Z drugiej strony to są wszystko posły. Zwykły śledczy niema tam czego szukać. Niby ABW... Te znów musiało mieć solidne podstawy bo skoro przyszli, zażądali i nie wydał wszystkiego co ich interesowało to musi być podejrzenie ponad pewność iż akurat to ma. Kufa niewiem. Ziobry robili co chcieli a teraz się oburzają na niedolę i mają podstawy bo z daleka temat wygląda na PiSlamizację kraju. Mocno też znaczącym jest iż Zbiszek Zorro przyjechać nie mógł a naraz się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj