jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirro    6404
2 minuty temu, galan99 napisał:

W Polsce to jest Parodia myślą że coś wywalczą  .

Coś tam pewnie tak.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587
Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408
2 minuty temu, 12Pafnucy napisał:

Wolisz nadstawić garba na bat pana?

Pafciu owsa czarnego nie masz ? Albo może wiesz kto może mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587
3 minuty temu, 12Pafnucy napisał:

Wolisz nadstawić garba na bat pana?

Każdy sobie pan w naszej Rzeczypospolitej, kto jeno ma szablę w garści i lada jaką partię zebrać potrafi. Co mi czynią? kogo ja się tu boję

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
Przed chwilą, galan99 napisał:

Co mi czynią? kogo ja się tu boję

No jak kogo? @Ulman zaserwuj mu tę swoją listę co się ją czasem Romanowi wstawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3413
7 minut temu, galan99 napisał:

Co mi czynią? kogo ja się tu boję

No tych ... bojów....to u Ciebie co nie miara....

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Szmulewicz wystąpił do premiera Donalda Tuska . Rolnicy chcą kredytów dużo kredytów .

Pilnie potrzebne tanie kredyty konsolidacyjne dla rolników .

Prezes KRIR Wiktor Szmulewicz wystąpił do premiera Donalda Tuska z wnioskiem o natychmiastowe uruchomienie długoterminowych i tanich kredytów konsolidacyjnych dla rolników.

Izby dbają o rolnika walczą o kredyty dla rolnika .

 

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Wywalczyłeś presję na izbach żeby , izby zawalczyli dla ciebie kredyty .

Mi po co zaraz jadę po świętach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

to są pojeby w stanach też w latach 50-70siątych hojnie dawali kredyty -większość która skorzystała została zlicytowana 

4 minuty temu, galan99 napisał:

Szmulewicz wystąpił do premiera Donalda Tuska . Rolnicy chcą kredytów dużo kredytów .

Pilnie potrzebne tanie kredyty konsolidacyjne dla rolników .

Prezes KRIR Wiktor Szmulewicz wystąpił do premiera Donalda Tuska z wnioskiem o natychmiastowe uruchomienie długoterminowych i tanich kredytów konsolidacyjnych dla rolników.

Izby dbają o rolnika walczą o kredyty dla rolnika .

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3413
Napisano (edytowany)
6 minut temu, galan99 napisał:

Wywalczyłeś presję na izbach żeby , izby zawalczyli dla ciebie kredyty .

Mi po co zaraz jadę po świętach .

Mi nie trzeba kredytu...

Dawno już się nie posilkowalem.

Tak pytam czemu o tym napisałeś...

No ale dość liche takie rozwiązanie na obecny czas.

Nie zamkną granic na syf, to jedynie szukać zatrudnienia po za rolnictwem..

Edytowano przez 12Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
15 minut temu, galan99 napisał:

"Szef izb postuluje, by rząd umożliwił rolnikom skorzystanie z kredytów z oprocentowaniem 1% na 25 lat. Pozwoliłby one na utrzymanie stabilności produkcji naszych gospodarstw."

Przepraszam że pytam, ale ile maksymalnie ma mieć lat rolnik aby dostać taki kredyt na 25 lat? Bo chyba przy kredytach hipotecznych, tez za starym być nie można?:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
53 minuty temu, mirro napisał:

"Szef izb postuluje, by rząd umożliwił rolnikom skorzystanie z kredytów z oprocentowaniem 1% na 25 lat. Pozwoliłby one na utrzymanie stabilności produkcji naszych gospodarstw."

Przepraszam że pytam, ale ile maksymalnie ma mieć lat rolnik aby dostać taki kredyt na 25 lat? Bo chyba przy kredytach hipotecznych, tez za starym być nie można?:lol:

 

te kredyty to wsparcie dla banków i pętla dla rolnictwa -po co przedłużać agonię ? Dla mnie określenie jasnej perspektywy -nawet niekorzystnej jest lepsze niż dogorywanie latami 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

upadek kaczystanu jest parodia upadku prl-u , wtedy tez taki jeden postulowal o kredyty 😂

na 1 % to przeciez nie kredyt tylko darowizna- przy tej inflcji to z niedlugo czapka gruszek bedzie mozna raty spalcac-zupelnie jak w czasie upadku prl-u...do czasu oczywiscie  


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
3 godziny temu, mirro napisał:

No jak kogo? @Ulman zaserwuj mu tę swoją listę co się ją czasem Romanowi wstawiasz.

Galan i Roman to dwa różne przypadki. Roman jest w miarę normalny tylko ma lewicowe poglądy. Galan jest człowiekiem chorym który nie ma żadnych poglądów za to ma niekończący sie zestaw lęków, fobii i psychoz. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587
Napisano (edytowany)

Przybyła onuca wygłosiła kazanie urojone .

Onuca ani jednym swym przemyśleniem  nie trafił .

 

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

co do przemysleń to ty raczej nie masz wielkiego doświadczenia na tym polu.

Poza tym to nie przemyślenie tylko diagnoza. Ze swoimi wiecznymi lękami i poczuciem zagrożenia jesteś ewidentnie poza normą i powinieneś ten temat potraktować jak najbardziej serio. Bez lekarza nie dasz rady bo u niedomagających psychicznie i emocjonalnie , podstawą rozpoczęcia terapii jest uświadomienie ci że jesteś chory i potrzebujesz pomocy. Sam się z tego nie wyrwiesz. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613

Media publiczne dostaną spory zastrzyk gotówki. Najwięcej - TVP

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-media-publiczne-dostana-spory-zastrzyk-gotowki-najwiecej-tvp,nId,7411211#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

8 minut temu, Ulman napisał:

Poza tym to nie przemyślenie tylko diagnoza. Ze swoimi wiecznymi lękami i poczuciem zagrożenia jesteś ewidentnie poza normą i powinieneś ten temat potraktować jak najbardziej serio. Bez lekarza nie dasz rady bo u niedomagających psychicznie i emocjonalnie , podstawą rozpoczęcia terapii jest uświadomienie ci że jesteś chory i potrzebujesz pomocy. Sam się z tego nie wyrwiesz. 

raczej ja by cie wysłał na jakie psychotesty 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

wysłać to ty se możesz SMSa🤣


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613

wyśle jak bd w izolatce z pozdrowieniami 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

myślisz że pozwola ci mieć telefon w izolatce? Ty jednak masz z galanem więcej wspólnego niż sie wydawało


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613

ja byłem na psycho i wszystko wporzo teraz twoja kolej 

 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj