jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

Ulman    5579
1 minutę temu, Roman176 napisał:

na tak masową skale jak hołownia obecni posłowie nie zasiadali w spółkach albo sejm albo spółki do tego by trza było wykształcenie i doświadczenie   

To kto na tych stołkach przed nimi zasiadał? Jacy to bezpartyjni fachowcy tam byli? Masz takie dane? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164
6 minut temu, hubertuss napisał:

Ha ha ha a to, że np pracownik czy robotnik chce dobrze zarabiać to też wina unii? Znajdziesz kogoś do pracy przy bydle świniach przy żniwach czy zbiorze czego kolwiek za stawki z Indii czy Pakistanu? A może mamy na roli takie ciągniki jak oni które można spawarką naprawić? A przynajmniej samemu bez serwisanta który by zobaczyć co zdechło musi kompa podłączyć? A może europejski w tym polski górnik przyjdzie i za stawki z Indii czy Pakistanu węgla taniutkiego ukopie by narobić z niego tanich nawozów?  Ludzie gdzie wy żyjecie rozumienie świata na poziomie zero.

Upierdliwe unijne eko schematy czy inne to może tylko 10 czy 1% % kosztów rolnika. Niestety większość nich to środki produkcji maszyny serwis i eksploatacja oraz naprawy koszty pracy pośredników itd. Jakie masz marże w ŚOR ile to kosztuje? Unia je każe tak drogo sprzedawać czy po prostu kolejni pośrednicy chcą dobrze zarobić?

Niedługo w tym socjaliźmie unijnym w ogóle nie trzeba będzie pracować.

Ja żyję w świecie realnym. Jak sarna w lesie się nie wysili to z głodu zdechnie. 

Mi pracownik co z łaski do roboty przychodzi i patrzy tylko jak godziny odbębnić nie potrzebny. A jak się wysilić to i zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
3 minuty temu, Ulman napisał:

To kto na tych stołkach przed nimi zasiadał? Jacy to bezpartyjni fachowcy tam byli? Masz takie dane? 

sprawdź np prezes eneji 

Pawła Majewskiego 

 Absolwent teologii, magisterium uzyskał na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył też studia podyplomowe w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej oraz studia podyplomowe Executive MBA w Polskiej Akademii Nauk[2].

sprawdź sobie sam 

 

 

 

 

Donald Tusk złożył sam 100 obietnic przed wyborami i obiecał, że zrealizuje je w 100 dni. Z tych 100 dni minęło już dokładnie 50 dni. Połowa czasu. Spośród stu obietnic prawie nic nie jest spełnione! Nie ma zaskoczenia, my nie mieliśmy wielkich złudzeń, natomiast trzeba przyznać, że skala tej bezczelności i wycofywania się ze wszystkich obietnic wyborczych jest porażająca.

https://fb.watch/q8YPSaSMuD/

Krzysztof bosak 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5579

Czyli pyszczysz ale jak zwykle nie masz pojecia? Czy ty się kiedyś nauczysz żeby nie dać się głupio złapać na pierwszym lepszym pytaniu?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)
9 minut temu, saszeta napisał:

Niedługo w tym socjaliźmie unijnym w ogóle nie trzeba będzie pracować.

Ja żyję w świecie realnym. Jak sarna w lesie się nie wysili to z głodu zdechnie. 

Mi pracownik co z łaski do roboty przychodzi i patrzy tylko jak godziny odbębnić nie potrzebny. A jak się wysilić to i zarobi

A kto się ciebie pyta czy ci pracownik potrzebny czy nie. Będąc rolnikiem czy każdym innym obywatelem przedsiębiorcą korzystasz z innych pracowników czy tego chcesz czy nie. A oni są coraz drożsi. Dlatego twoje rozumienie świata wynosi zero.

Będąc rolnikiem korzystasz z pracy przedstawicieli handlowych doradców serwis anto handlowców pośredników itd. Cała masa ludzi którzy chcą więcej zarabiać i którym ty płacisz i każdy inny konsumując ich pracę tj kupując dobra typu nawozy czy usługi typu np naprawa maszyn itd.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164
17 minut temu, 12Pafnucy napisał:

Czyli według ciebie powinniśmy powrócić do konia i co najwyżej 60tki?

Bo tak zrozumiałem po tym wpisie o spawarce.

Należy się uwsteczniać by być konkurencyjnym?

...i to ty rozumiesz świat.....no brawo ty...

Jemu chodziło wręcz przeciwnie. Że u nas lepszy sprzęt to i wyższe koszty. 

To bardziej mi chodzi o to że połowa gospodarstw w Uni jest przeinwestowana

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3451
Przed chwilą, saszeta napisał:

Jemu chodziło wręcz przeciwnie. Że u nas lepszy sprzęt to i wyższe koszty.

Wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wybraliście sobie sprzęt i szukacie dziury w całym a czynników podnoszących koszty nawet bardziej niż sprzęt jest cała masa.

2 minuty temu, saszeta napisał:

Jemu chodziło wręcz przeciwnie. Że u nas lepszy sprzęt to i wyższe koszty. 

To bardziej mi chodzi o to że połowa gospodarstw w Uni jest przeinwestowana

Bo jest przeinwestowana jak popatrzysz czym robią w innych krajach poza unią. Albo jak robią wielkie gospodarstwa tj firmy w unii czy na świecie. Kupują leasingują nowoczesny sprzęt to fakt bo on robotę zrobi. Tłuką intensywnie parę lat odliczają vat wciągają to w koszty a jak już przebieg się zrobi ciut większy i ryzyko awarii kosztów rośnie to się tego pozbywają. Oglądałem na yt kolesia z Kanady to on na leasingach jedzie. Niektóre sprzęty po dwóch latach wymieniał. A i to w którymś z odcinków kupił starego case steigera. Widać chłop obrabiający tysiące akrów posłuchał Pafnucego i się zaczął uwsteczniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
7 minut temu, Ulman napisał:

Czyli pyszczysz ale jak zwykle nie masz pojecia? Czy ty się kiedyś nauczysz żeby nie dać się głupio złapać na pierwszym lepszym pytaniu?

nie chce mi się pisać z idiotą co robi siebie głupka ...  widziałeś stanowisko o CpK konfederacji ?  

9 minut temu, Ulman napisał:

Czyli pyszczysz ale jak zwykle nie masz pojecia? Czy ty się kiedyś nauczysz żeby nie dać się głupio złapać na pierwszym lepszym pytaniu?

ja mam ci sprawdzać bo ty napiszesz przecież ty konfe popierasz ... nawet nie wiesz co z czym sie je i zadajesz bardzo głupie pytania 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5579

Ale to jest proste pytanie - skoro teraz partyjniaki obsiedli zarządy i rady nadzorcze, to kto był na tych stołkach przed nimi? Nie było tam przypadkiem PISowskich partyjniaków?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164
22 minuty temu, v11 napisał:

tu jest to durnie zapierdalają bo są durniami -stare przysłowie czemuś biedny boś głupi czemuś głupi boś biedny .Niestety prawda taka że trzeba myśleć a nie jak barany gnać za stadem .Trzeba zrozumieć Europa nie ma surowców i musi konkurować technologią i produkcją .Rolnictwo w Europie jest skazane na wymieranie lub zniewolenie 

Jest różnica czy zapier... u siebie czy u kogoś. Ja robię u siebie i lubię robić 7 dni w tygodniu od rana do wieczora. Nie uznaje żadnych świat. Nie uważam się za biednego durnia. I znam takich jak ja którzy raczej też biedni nie są 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348
4 minuty temu, Roman176 napisał:

nie chce mi się pisać z idiotą co robi siebie głupka ...  widziałeś stanowisko o CpK konfederacji ?  

ja mam ci sprawdzać bo ty napiszesz przecież ty konfe popierasz ... nawet nie wiesz co z czym sie je i zadajesz bardzo głupie pytania 

Ze tobie się chce tu nadal dyskutować …… fajne info od Kosiniaka ze jednak sprzęt z Korei nie potrzebny. Dziś rudy mówił ze trzeba przyjrzeć się cpk bo ten pomysł chwała tylko celebryci a nie fachowcy 😀😀a dziwnym trafem jest dużo ekspertyz które chwała ten pomysł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616

dobrze napisałeś partyjniak teraz poszli krok do przodu poseł z wiejskiej bez wyyyykształcenia i doświadczenia mało tego za kłamliwy raport o lotosie też posada gwarantowana Radca prawnemu ... 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4149
Przed chwilą, saszeta napisał:

Ja robię u siebie i lubię robić 7 dni w tygodniu od rana do wieczora. Nie uznaje żadnych świat.

Znałem takich, źle kończyli.   :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164
11 minut temu, hubertuss napisał:

Wybraliście sobie sprzęt i szukacie dziury w całym a czynników podnoszących koszty nawet bardziej niż sprzęt jest cała masa.

Bo jest przeinwestowana jak popatrzysz czym robią w innych krajach poza unią. Albo jak robią wielkie gospodarstwa tj firmy w unii czy na świecie. Kupują leasingują nowoczesny sprzęt to fakt bo on robotę zrobi. Tłuką intensywnie parę lat odliczają vat wciągają to w koszty a jak już przebieg się zrobi ciut większy i ryzyko awarii kosztów rośnie to się tego pozbywają. Oglądałem na yt kolesia z Kanady to on na leasingach jedzie. Niektóre sprzęty po dwóch latach wymieniał. A i to w którymś z odcinków kupił starego case steigera. Widać chłop obrabiający tysiące akrów posłuchał Pafnucego i się zaczął uwsteczniać.

O ty mówię. W Stanach często duże ciągniki nie mają napędu na przód 

1 minutę temu, Desperado napisał:

Znałem takich, źle kończyli.   :)

 

Poumierali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
1 minutę temu, masa24 napisał:

Ze tobie się chce tu nadal dyskutować …… fajne info od Kosiniaka ze jednak sprzęt z Korei nie potrzebny. Dziś rudy mówił ze trzeba przyjrzeć się cpk bo ten pomysł chwała tylko celebryci a nie fachowcy 😀😀a dziwnym trafem jest dużo ekspertyz które chwała ten pomysł 

masz racje odechciewa mi się tu pisać co niektórzy nawet nie sprawdzają  info  ...   a drugi pisze ze popiera konfe a pisze to samo co wyborcy obecnego rządu tym czasem konfa 

Politycy PO, PSL, Lewicy i PL2050 muszą zrozumieć, że połajanki z PiSowcami już nie wystarczą. Wyborcy stali się bardziej wymagający. Sami zaczynają różne kwestie analizować i oceniać.
Poseł Lasek przy ekspertach średnio pokolenia broniących inwestycji w CPK nie wypada przekonująco. Premier Tusk ze swoimi unikami nie wypada przekonująco.
Albo się ogarniecie i zaczniecie działać w zgodzie z racją stanu albo będziecie tracić poparcie.

Krzysztof Bosak prowadził(a) transmisję na żywo.

 ·
 
Tak dla CPK! Posłowie RN dołączają do zespołu parlamentarnego ds. budowy CPK.
 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4149
4 minuty temu, saszeta napisał:

Poumierali?

No w końcu i poumierali niektórzy, ale z tej ich roboty nic nie zostało, dokładnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616

a co byś chciał zostawić po siebie ?


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5579
29 minut temu, Roman176 napisał:

dobrze napisałeś partyjniak teraz poszli krok do przodu poseł z wiejskiej bez wyyyykształcenia i doświadczenia mało tego za kłamliwy raport o lotosie też posada gwarantowana Radca prawnemu ... 

O kim piszesz? Jaką posadę ten poseł dostał?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616

koniec tematu 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164
15 minut temu, Desperado napisał:

No w końcu i poumierali niektórzy, ale z tej ich roboty nic nie zostało, dokładnie nic.

A co ma po mnie zostać? Robię dla siebie a moje dzieci też mają ręce. 

Ja  już w życiu różne sytuacje przerabiałem. Było tak że miliony na koncie, kilkadziesiąt nieruchomości, samochody, pół świata zwiedzilłem a później na chleb nie miałem. Łatwo przyszło, a jeszcze latwiej poszło. 

A teraz mam satysfakcję z tego co robię 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
1 minutę temu, saszeta napisał:

Było tak że miliony na koncie

te z 94 ? 

  • Haha 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5579
2 minuty temu, Roman176 napisał:

koniec tematu 

No co ty? Juz się zaczęło robić ciekawie tym bardziej że posłowie maja zakaz zasiadania w zarządach radach nadzorczych i innych władzach a ty twierdzisz że ........

 

37 minut temu, Roman176 napisał:

dobrze napisałeś partyjniak teraz poszli krok do przodu poseł z wiejskiej bez wyyyykształcenia i doświadczenia mało tego za kłamliwy raport o lotosie też posada gwarantowana Radca prawnemu ... 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
Przed chwilą, Ulman napisał:

No co ty? Juz się zaczęło robić ciekawie tym bardziej że posłowie maja zakaz zasiadania w zarządach radach nadzorczych i innych władzach a ty twierdzisz że ........

uchwały antysitwowej, którą partia przyjęła na weekendowym kongresie. "Uchwała zabrania bliskiej rodzinie posłów i senatorów

gdyby było to prawdą to hołownia by nie zapowiedział 

 "Zakaz powoływania pracowników partii do zarządów i rad spółek. Zakaz powoływania parlamentarzystów i samorządowców do zarządów i rad spółek. Zakaz finansowania partii przez członków zarządów i rad spółek. Zmiany zaczynamy od siebie" – ogłosił w serwisie X Szymon Hołownia.

Szczyt obłudy! Hołownia opowiada o ustawie o odpartyjnieniu spółek, wtedy kiedy już kluczowe rady nadzorcze, zarządy poobsadzali swoimi działaczami partyjnymi... Hipokryzja level hard - poniżej tylko kilka przykładów. Niczym stado wygłodniałych sępów rzucili się na spółki państwowe, a to dopiero kilka tygodni ich rządów – napisał bosak  🤣

jak by było mało 

Szymon Hołownia domaga się odpolitycznienia SSP. Jeden z działaczy Polski 2050 obsadzony w radzie Enei zadeklarował, że w razie konieczności odejdzie, ale z partii, a nie firmy.


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5579
Napisano (edytowany)

Czy ty rozumiesz co napisałeś i o co ja pytam? Interesuje mnie o którym pośle piszesz

52 minuty temu, Roman176 napisał:

dobrze napisałeś partyjniak teraz poszli krok do przodu poseł z wiejskiej bez wyyyykształcenia i doświadczenia mało tego za kłamliwy raport o lotosie też posada gwarantowana Radca prawnemu ... 

Umiesz go wymienić z imienia i nazwiska oraz gdzie i jakie stanowisko dostał?

Podaj konkret a nie jakieś pierdoły.

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj