konteno

Pogoda rolnicza w 2024 i nie tylko

Polecane posty

wojtal24    2483
Tomasz0611 napisał:

4 minuty temu, gregor1284 napisał:

Toć możesz startować 

Tylko po co, obecny wójt bardzo kochany, bo robi festyn disco-polo na stadionie z kiełbaską i browarkiem, a i coś tam porobił bo całował po 4 literach ostatni rząd, lansował się z posłami PiSu, za to dostawał kasę, coś tam zrobił, nawet jakby się pojawiła jakaś konkurencja to szanse marne że tak powiem ...

Startować będąc pewnym przegranej, to bez sensu ... A i ludzie mało myślący u nas, PiS chciał nam przeciąć gminę na pół budową S50, i co, w wyborach do Sejmu 58% poleciało zagłosować na PiS ... Poszedłbyś zagłosować na kogoś kto chce ci ekspresówkę zbudować 100 czy 200m od twojego domu ??

u nas też ten Małecki z Sochaczewa się tak lansował że miał najwięcej głosów w całej gminie a później wójt dostał przykaz że autokarem gminnym za moje podatki pojechał z ekipą po areszt i krzyczał "uwolnić wąsika " 😁😁😁😁 normalnie żenada

  • Haha 2

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3564

...idealny do czego?

1 minutę temu, Qwazi napisał:

To jest idealny...kandydat💪😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3904
1 minutę temu, wojtal24 napisał:

u nas też ten Małecki z Sochaczewa się tak lansował że miał najwięcej głosów w całej gminie a później wójt dostał przykaz że autokarem gminnym za moje podatki pojechał z ekipą po areszt i krzyczał "uwolnić wąsika " 😁😁😁😁 normalnie żenada

U mnie były to z czerwoną flagą jeździł na pochód 1 majowy do Warszawy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteChristo    1296
42 minuty temu, Krzysztof81 napisał:

Najlepsza to jest żona/ była żona posła. Współczuje chłopowi 🤣.

Już są w spearacji po jej występkach w freakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5622
1 minutę temu, wojtal24 napisał:

u nas też ten Małecki z Sochaczewa się tak lansował że miał najwięcej głosów w całej gminie a później wójt dostał przykaz że autokarem gminnym za moje podatki pojechał z ekipą po areszt i krzyczał "uwolnić wąsika " 😁😁😁😁 normalnie żenada

Nasz obecny wójt za to już zmienia front, od 15 października poseł Małecki już się w gminie nie pojawia, za to coraz częściej widać posła Orlińskiego xD Zmiana frontu aby kartoniki jechały dalej xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14181
12 minut temu, Krzysztof81 napisał:

Ogólnie ten system jest chory. Jest za dużo urzędasów-  radnych gminnych, powiatowych, miejskich itp. Coś takiego jak powiaty powinno być zlikwidowane. Urzędy i urzędasy się dublują. Za dużo idzie kasy na tych nierobów.

W Nowym Jorku jest 16 radnych a w Warszawie 72. Poyebane to jest. Radny powinien działać społecznie a nie za kase.

Wójt ma 25 najbliższych współpracowników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12428
25 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Żeby było na kogo xD U nas jeden kandydat na wójta i jeden na radnego z mojego okręgu ... Dopiero w powiecie i wyżej jest jakiś wybór ...

Ja sąsiednia gmina i 4 na wójta i ponoć 4 na radnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2483
6465 napisał:

25 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Żeby było na kogo xD U nas jeden kandydat na wójta i jeden na radnego z mojego okręgu ... Dopiero w powiecie i wyżej jest jakiś wybór ...

Ja sąsiednia gmina i 4 na wójta i ponoć 4 na radnych. 

bo każdy kandydat na wójta musi mieć z sobą też większą połowę zarejestrowanych swoich radnych


Tomasz0611 napisał:

1 minutę temu, wojtal24 napisał:

u nas też ten Małecki z Sochaczewa się tak lansował że miał najwięcej głosów w całej gminie a później wójt dostał przykaz że autokarem gminnym za moje podatki pojechał z ekipą po areszt i krzyczał "uwolnić wąsika " 😁😁😁😁 normalnie żenada

Nasz obecny wójt za to już zmienia front, od 15 października poseł Małecki już się w gminie nie pojawia, za to coraz częściej widać posła Orlińskiego xD Zmiana frontu aby kartoniki jechały dalej xD 

no to i tak że wyciąga rękę po kasę do każdej opcji bo u nas dostał 12mln z nowego ładu wykorzystał 7.5 mln a resztę oddał na fundację PISowska

  • Thanks 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6758
1 godzinę temu, Krzysztof81 napisał:

Najlepsza to jest żona/ była żona posła. Współczuje chłopowi 🤣.

tam każdy dobry 😂 ta chciała się szybko wybić to gada głupoty ale myślę że pod publikę, widziałem że już nawet u kuby była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8057

Może ten kandydat🤔...pragram ma🤷‍♂️... 

 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1783
50 minut temu, Krzysztof81 napisał:

Teraz wszyscy pschają się do koryta jak świnie. Robota w sumie żadna, kasa super, czego chcieć więcej. Jedna kadencja a można dorobić się kokosów. Nawet na radnych itp chętnych jak much do gówna. Kiedyś jak płacili grosze to mało było. Teraz jak jeszcze wpadnie jakaś komisja itp za kilka godzin "pracy" masz 3- 4 tys miesięcznie. Gdzie tyle dostaniesz? 

U nas radny ma tysiąca na miesiąc bez komisji. Wróć w mojej byłej gminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14181

Cicho cicho bo dobrze gada

1 minutę temu, 12Pafnucy napisał:

...na europosła go..😆

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    808

U mnie pojedynek dwóch dziadków. 

Tacy dobrzy że każdy ode mnie dostanie po głosie. 

Z wioski mam dwóch radnych do gminy, więc też chyba po jednym, lub oddam dla ich konkurenta wystawionego przez mniejszość wyznaniową, za to że wiedzą czym jest polityka 😁

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14181
4 minuty temu, HF86 napisał:

U mnie pojedynek dwóch dziadków. 

Tacy dobrzy że każdy ode mnie dostanie po głosie. 

Z wioski mam dwóch radnych do gminy, więc też chyba po jednym, lub oddam dla ich konkurenta wystawionego przez mniejszość wyznaniową, za to że wiedzą czym jest polityka 😁

Na 15 mandatów do rady jest 54 chętnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8057
7 minut temu, 12Pafnucy napisał:

...na europosła go..😆

No to jeszcze jeden, ale ten mało...merytoryczny🤷‍♂️🤭... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    808
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

Na 15 mandatów do rady jest 54 chętnych 

Z mojej wioski, tak już pewni siebie że każdy z nich jest już radnym, że nie widzą, że już dawno przegrali 🤫

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8057

Zamknijta se oczy i tylko posłuchajta🤭... 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14181
Przed chwilą, HF86 napisał:

Z mojej wioski, tak już pewni siebie że każdy z nich jest już radnym, że nie widzą, że już dawno przegrali 🤫

Z jednego okręgu też bardzo pewny siebie ostatnio dzwonił i płakał że mu kontrkandydata wystawili. Ale w pięknym stylu to było zrobione bo utrzymane w tajemnicy do samego końca. Kontrkandydat wykonywał mu meble, wystawił fakturę, rozliczyli się i poszedł zebrać podpisy poparcia 🤭 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9015
19 minut temu, Qwazi napisał:

Może ten kandydat🤔...pragram ma🤷‍♂️... 

 

Źle nie gada ...wszystko z życia wzięte 🤷

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8057
8 minut temu, gregor1284 napisał:

Z jednego okręgu też bardzo pewny siebie ostatnio dzwonił i płakał że mu kontrkandydata wystawili. Ale w pięknym stylu to było zrobione bo utrzymane w tajemnicy do samego końca. Kontrkandydat wykonywał mu meble, wystawił fakturę, rozliczyli się i poszedł zebrać podpisy poparcia 🤭 

Bardzo dobry kandydat💪...cos jak ten👇

 

 

6 minut temu, GRZES1545 napisał:

Źle nie gada ...wszystko z życia wzięte 🤷

To jest niegłupi chłopak. Tu se akurat jaja robi, ale na poważniejszych filmikach nie sposób się z nim nie zgadzać... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    808

A toto takich już u nas pełno. 

Czarny mary i nie takie wałki znikają 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8057

A ten, to na...przewodniczacego rady ma kwalifikacje 😁... 

 

Zaraz se tu cała listę kandydatów zrobię 🤭... 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj