konteno

Pogoda rolnicza w 2024 i nie tylko

Polecane posty

HF86    867

750. Klijent sam zabierał i pomagał ładować, a i fakturki wystawił, by tusecek mnie wsparł i żebym dalej siał. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12232
6465 napisał:

4 godziny temu, Nieustraszony1044 napisał:

Też mam, ale ptactwo tak żeruje i rozkopują

To weź sobie tak okryj

Wiesiek wcale nie daje , i do niego jakoś pretensji nie macie

To tylko kuźwa w Polsce 

Ja to się dziwię że Wiesiek się jeszcze z tą rogacizną morduje, mając kobietę lekarza 🤔

a wiesz jak się dobrze w rolnictwie €$ pierze 🤭😁


Łolek napisał:

U mnie mono dieta cały rok

A ja to lubię czasem na słodko czasem na kwaśno 🤭😁 a czasem ostro 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4262
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, jacus napisał:

 

to napisz z jakiej gminy pochodzisz a z jakiej twoi przodkowie i wtedy pogadamy ... czego sie wstydzisz ?? 

pamietasz akcje zonuca on napisal ,szybko znalazlem obrazki z jego jakze bogatych stron. to byla prawdziwa polska[no dobra to ukrainskie ziemie] w ruinie..

ktos zrobil reportaz z jego wsi i okolic. rozwalone domy, puste wsie, 

tak samo z seanem jest .. bohater w necie ,piz*a w swiecie..

 

A skąd mam wiedzieć skąd dziadkowie przyszli, przyszli na Pomorze przed wojną jeszcze, myślisz że kiedykolwiek dochodziłem skąd dokładnie, wiem że tam był bród smród i ubóstwo w tej Małopolsce, więc co miałem dochodzić gdzie jest to "bogactwo". 🙆‍♂️ Nawet nie wiem czy tam jaka rodzina sie ostała i nie miałem potrzeby szukać, jeszcze by mi tu z kanapkami autobusem zaczęli się zwalać, chwalić czego to tam nie mają i weź futruj tą biedotę.  A za darmo to to pewnie by jadło piło i srało do oporu.  xD

Edytowano przez Desperado
  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4262
Napisano (edytowany)

Taaaa, obornik na pewno, :D i pewnie i  sreber nie mógłbym się doliczyć też po wizycie tych teraźniejszych bogoczy z Małopolski.   xD

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8170
1 godzinę temu, Karol6130 napisał:

Żeby Marcinowi tak nie pękła 

Bo będzie się jeszcze musiał chłop ożenić

 

20240509_155151.jpg

Tego zaszczytu...nie dostąpi 🤷...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12232

może by reklamówki zostawili 😁🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8170
15 minut temu, Desperado napisał:

A skąd mam wiedzieć skąd dziadkowie przyszli, przyszli na Pomorze przed wojną jeszcze, myślisz że kiedykolwiek dochodziłem skąd dokładnie, wiem że tam był bród smród i ubóstwo w tej Małopolsce, więc co miałem dochodzić gdzie jest to "bogactwo". 🙆‍♂️ Nawet nie wiem czy tam jaka rodzina sie ostała i nie miałem potrzeby szukać, jeszcze by mi tu z kanapkami autobusem zaczęli się zwalać, chwalić czego to tam nie mają i weź futruj tą biedotę.  A za darmo to to pewnie by jadło piło i srało do oporu.  xD

Nie wrzucaj wszystkich maalopolanów do jednego worka z Jacusiem...mam dobrego kolegę w Wieliczce, pracuje w Krakowie...żeby wszyscy tacy byli to świat byłby lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16947

jęczmień zasiany. można brać się za uprawę pod qq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4262
Napisano (edytowany)

 

No na pewno nie wrzucam, ale jak tak patrzę na tych Jacusiów, Piotrusiów i orawiusiów, to aż trudno mi pomyśleć że są tam inni też, zresztą u nas też było i jest, tylko już się wymieszali teraz z Pomorzanami, ale typowo małopolan z obu stron, to pierony nic nie lepsze od jacusia.  Chytre pieroństwo że z pod siebie by jadło, chyba mają to we krwi wszyscy tam.  🙆‍♂️

9 minut temu, Qwazi napisał:

Nie wrzucaj wszystkich maalopolanów do jednego worka z Jacusiem...mam dobrego kolegę w Wieliczce, pracuje w Krakowie...żeby wszyscy tacy byli to świat byłby lepszy...

 

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1801
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, radekz200 napisał:

w 3 ratach?

Płatne gotówką od ręki . Jak coś jadę oglądać i kupić to od razu $ przy sobie mam

Edytowano przez PAN88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10048
1 godzinę temu, Qwazi napisał:

Nie wrzucaj wszystkich maalopolanów do jednego worka z Jacusiem...mam dobrego kolegę w Wieliczce, pracuje w Krakowie...żeby wszyscy tacy byli to świat byłby lepszy...

Koleżankę mam koło Bochni to również potwierdzam, bardzo fajna dziewczyna ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Desperado napisał:

A skąd mam wiedzieć skąd dziadkowie przyszli, przyszli na Pomorze przed wojną jeszcze, myślisz że kiedykolwiek dochodziłem skąd dokładnie, wiem że tam był bród smród i ubóstwo w tej Małopolsce, więc co miałem dochodzić gdzie jest to "bogactwo". 🙆‍♂️ Nawet nie wiem czy tam jaka rodzina sie ostała i nie miałem potrzeby szukać, jeszcze by mi tu z kanapkami autobusem zaczęli się zwalać, chwalić czego to tam nie mają i weź futruj tą biedotę.  A za darmo to to pewnie by jadło piło i srało do oporu.  xD

Może z panem j jesteś kuzyn jakiś 🤭

Żartowałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13023
18 minut temu, szymon09875 napisał:

Koleżankę mam koło Bochni to również potwierdzam, bardzo fajna dziewczyna ;)

To nie zależy od regionu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3940
1 godzinę temu, Qwazi napisał:

Tego zaszczytu...nie dostąpi 🤷...

Żeby wyjąć trzeba włożyć. Chyba że poskakała po bolcach, się wybydłowała  i teraz wróci do Alvara.

  • Haha 4
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6800
4 minuty temu, PAN88 napisał:

Płatne gotówką od ręki . Jak coś jadę oglądać i kupić to od razu $ przy sobie mam

to czemu piszesz że 5 jak trzeba dać 15 tys 😛 uwaga na hasło agrofoto - 10% rabatu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1133
Krzysztof81 napisał:

1 godzinę temu, Qwazi napisał:

Tego zaszczytu...nie dostąpi 🤷...

Żeby wyjąć trzeba włożyć. Chyba że poskakała po bolcach, się wybydłowała  i teraz wróci do Alvara.

Uwielbiam Twoja oryginalność oraz subtelność językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4262
Napisano (edytowany)
37 minut temu, Nieustraszony1044 napisał:

Może z panem j jesteś kuzyn jakiś 🤭

Żartowałem 

Może nawet i nie żarty, ja wiem czemu jacuś tak się dopytuje, chce złapać przyczółek na Pomorzu na autobusowo-kanapkowe wypady,    xD  tam całe wsie ze sobą popieprzone i wmówi mi że jest moim jakim pociotkiem   :P a mnie na co se na stare lata takiego garba przyprawiać?   potrzebny mi on jak wrzód na d*pie.   🙆‍♂️ Toć mnie tu ludzie znają, ze wstydu bym się chyba spalił mieć takiego POciotę za krewniaka, jakby to Rysiu napisał.    :P

Edytowano przez Desperado
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    867
18 minut temu, radekz200 napisał:

to czemu piszesz że 5 jak trzeba dać 15 tys 😛 uwaga na hasło agrofoto - 10% rabatu 

RADZIO BATMAN, KOLEJNE 20%   ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6800
5 minut temu, HF86 napisał:

RADZIO BATMAN, KOLEJNE 20%   ?

na te hasło dostaniesz nożyki do wymiany 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10048
41 minut temu, Łolek napisał:

To nie zależy od regionu 

Wiem, ale tu piszą co innego 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4460
2 godziny temu, slawek74 napisał:

a wiesz jak się dobrze w rolnictwie €$ pierze 🤭😁

 

A ja to lubię czasem na słodko czasem na kwaśno 🤭😁 a czasem ostro 😜

 

Ostre wrażenia?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj