konteno

Pogoda rolnicza w 2024 i nie tylko

Polecane posty

Rolnik1973    15426
18 minut temu, soltys48 napisał:

 

Mam tylko cichą nadzieję że Pan dostrzeże pracowitość i kiedyś nagrodzi. Czy to deszczem w odpowiednim momencie cze czym innym

 

Pracować trzeba w dni pracujące

Niedziela jest dniem wolnym 

Przed chwilą, Agrest napisał:

A tymczasem Rysiek łap talon z k.rwą na paliwo i balon🤣

Screenshot_20240503_222724_Facebook.jpg

Ja nie wyborca jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16938
PAN88 napisał:

1 minutę temu, Agrest napisał:

Dodaj do tego jeszcze owoce.

Pogodą to chyba ktoś na poważnie steruje, a ta ułatwi wielu podjęcie decyzji by rzucić glebę w piz.u

Przecież w Moskwie na dzień zwycięstwa nigdy nie pada chyba że po uroczystościach. 

 

ciekawe skąd Agrest weźmie jodek srebra, bo na samolot to go lekko stać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
13 minut temu, PAN88 napisał:

 

Screenshot_2024-02-15-13-36-21-189_com.android.chrome-edit.jpg

Chory jesteś na to "żydostwo"? Kiedy się wreszcie nauczycie, że wy to macie wpływ co najwyżej na to co zjecie na obiad albo którą babę sobie weźmiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    866
8 minut temu, Agrest napisał:

Dodaj do tego jeszcze owoce.

Pogodą to chyba ktoś na poważnie steruje, a ta ułatwi wielu podjęcie decyzji by rzucić glebę w piz.u

Wszystkie, zwłaszcza te które pracy ludzkiej dużo wymagają. 

Tam maszyny będą w pełni wykorzystywane, a nie jak na naszych ogródkach, kilka godzin i na halę do przyszłego sezonu. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13019
50 minut temu, Qwazi napisał:

Da się naprawić, czy wymiana?

Myślę że to ogarnę, wykręcić te zerwane śruby, nowe dać i zobaczy się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12446
41 minut temu, PAN88 napisał:

W podręczniku sadownika o tym uczą. Kiedyś na Broniszach przy wódce sadownik się wydał że jak po sezonie nie kupi sobie mieszkania w Warszawie to ujowy sezon był😂😂😂😀

Witajcie zapowiada się bardzo ciepły dzień. A tymczasem trzeba chociaż z 2 godziny pospać po ciężkiej nocnej orce 

Kazdy bogaty czym by się nie trudnił to narzeka że nic się nie opłaci. Przynajmniej wszyscy których znam.  

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16938
6465 napisał:

41 minut temu, PAN88 napisał:

W podręczniku sadownika o tym uczą. Kiedyś na Broniszach przy wódce sadownik się wydał że jak po sezonie nie kupi sobie mieszkania w Warszawie to ujowy sezon był😂😂😂😀

Witajcie zapowiada się bardzo ciepły dzień. A tymczasem trzeba chociaż z 2 godziny pospać po ciężkiej nocnej orce 

Kazdy bogaty czym by się nie trudnił to narzeka że nic się nie opłaci. Przynajmniej wszyscy których znam.  

a ja biedny i tez się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371

Rysiek pacz 

 

Screenshot_2024-05-05-08-22-12-452_de.wetteronline.wetterapp.jpg


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1799
5 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Chory jesteś na to "żydostwo"? Kiedy się wreszcie nauczycie, że wy to macie wpływ co najwyżej na to co zjecie na obiad albo którą babę sobie weźmiecie...

Nie mam wpływu na to co zjem bo szefowa kuchni nie pyta się nas co chcemy zjeść. Jemy to co naszykuje a jak nie to zrób sobie sam lub jedź na kebaba 🤣

Nie jestem chory na icków tylko wkurzaja mnie. Ktoś zaatakuje synagogę antysemityzm a atakują Palestyne i nikt ich nie potępił.

@6465 znam takich samych 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12446
Przed chwilą, Bananek napisał:

a ja biedny i tez się nie opłaca

Biedny to jest djabeł bo duszy nie ma. To powiedzenie mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1799
10 minut temu, Bananek napisał:

ciekawe skąd Agrest weźmie jodek srebra, bo na samolot to go lekko stać

$$$ wszystko załatwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    866
Przed chwilą, Bananek napisał:

a ja biedny i tez się nie opłaca

Wy tam za Biebrza, to od małego w za ciasnych butach, a później po dwie cegły do plecaka, by się nauczyć stekania 🤭

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13019
4 minuty temu, 6465 napisał:

Kazdy bogaty czym by się nie trudnił to narzeka że nic się nie opłaci. Przynajmniej wszyscy których znam.  

Bo to święta prawda jest 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15426
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, marulekk napisał:

Rysiek pacz 

 

Screenshot_2024-05-05-08-22-12-452_de.wetteronline.wetterapp.jpg

Do wtorku P0jdzie bokiem 

Edytowano przez Rolnik1973
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
Przed chwilą, PAN88 napisał:

Nie mam wpływu na to co zjem bo szefowa kuchni nie pyta się nas co chcemy zjeść. Jemy to co naszykuje a jak nie to zrób sobie sam lub jedź na kebaba 🤣

Nie jestem chory na icków tylko wkurzaja mnie. Ktoś zaatakuje synagogę antysemityzm a atakują Palestyne i nikt ich nie potępił.

@6465 znam takich samych 

To co to za szefowa kuchni... To lepiej samemu robić niż żeby ona się rządziła... 

A ja ich mam w d... Nie obchodzą mnie i denerwują mnie tacy jak ty - tacy przejmujący i interesujący się, którzy nic tym nie wskórają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371

Kopsnie któren po szczypiorek na ogród bo mnie się niechce a jajecznicę będę smażył?


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    866
2 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

To co to za szefowa kuchni... To lepiej samemu robić niż żeby ona się rządziła... 

A ja ich mam w d... Nie obchodzą mnie i denerwują mnie tacy jak ty - tacy przejmujący i interesujący się, którzy nic tym nie wskórają.

Gdyby miliony, takich jak Ty, w końcu sobie uświadomiło że macie moc sprawczą i możecie coś zmienić, to może byłoby trochę inaczej. 

A tak, to siedzicie w swoich norach, i aby dzisiaj, aby dla mnie. 

To jest to czego wielcy tego świata oczekują. 

Pracuj, plac podatki, i się zbędnie nie interesuj. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
Przed chwilą, HF86 napisał:

Gdyby miliony, takich jak Ty, w końcu sobie uświadomiło że macie moc sprawczą i możecie coś zmienić, to może byłoby trochę inaczej. 

A tak, to siedzicie w swoich norach, i aby dzisiaj, aby dla mnie. 

To jest to czego wielcy tego świata oczekują. 

Pracuj, plac podatki, i się zbędnie nie interesuj. 

 

Co mi da to, że się zainteresuje? Co mnie obchodzą wasze dzieci? Wasze inwestycje z których i tak w 90% nie korzystam... Ma mi być ciepło, mam chodzić nie spragniony i nie głodny. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12446

Dziś mam ciężkie popołudnie. Jak będę coś tu bez sensu wieczorem wypisywał to nie zwracajcie na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10044
8 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Co mi da to, że się zainteresuje? Co mnie obchodzą wasze dzieci? Wasze inwestycje z których i tak w 90% nie korzystam... Ma mi być ciepło, mam chodzić nie spragniony i nie głodny. 

Jakby te twoje pszczoły myślały jak ty to byś uja miał a nie te swoje nalewki i miód... 

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2226
7 minut temu, 6465 napisał:

Dziś mam ciężkie popołudnie. Jak będę coś tu bez sensu wieczorem wypisywał to nie zwracajcie na to uwagi.

 TEŻ BYM TAK CHCIAŁ😔😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
Przed chwilą, szymon09875 napisał:

Jakby te twoje pszczoły myślały jak ty to byś uja miał a nie te swoje nalewki i miód... 

 

A odkąd zwierzęta myślą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10044

Więcej od Ciebie. Byś to wiedział jakbyś zwrócił na coś uwagę a nie robił tylko po to aby się nazrec i mieć czym wysrać. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj