superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

krilan06    2487

To jest agromet, sam napisał że zły rok prod podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3710
5 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

Były też żółte tak jak stare Nh. Pierwsze chyba bordowe a u znajomego w krzakach stoi zielona. Tylko nie wiem czy taka była fabrycznie czy złączyła się z ekosystemem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9315

Te pomarańczowe sipmy i w takim kolorze Bizony były dość poszukiwane, w kółku mieli taki zestaw, to był nie do zdarcia podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28825
2 minuty temu, superfarmer02 napisał:

Tylko nie wiem czy taka była fabrycznie czy złączyła się z ekosystemem

Myślisz że kuropatwy przemalowały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3733
4 minuty temu, krilan06 napisał:

To jest agromet, sam napisał że zły rok prod podany

Wiem że zły rok.

Zdziwiłem się że Sipma w takim kolorze. 

5 minut temu, jahooo napisał:

Te pomarańczowe sipmy i w takim kolorze Bizony były dość poszukiwane, w kółku mieli taki zestaw, to był nie do zdarcia podobno

U mnie pomarańczowy Agromet z 87r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7639
1 minutę temu, KarolTD90 napisał:

@Karol6130 możesz coś powiedzieć.  Próbowałem  na priv ale nie da się wysłać wiadomości do ciebie

Oni przehandlowują

Z okolicy nikt tam nic nie kupił @Uziu92 był u niego to niech się wypowie

Ja bym wcale nie jechał oglądać 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3710
5 minut temu, jahooo napisał:

Te pomarańczowe sipmy i w takim kolorze Bizony były dość poszukiwane, w kółku mieli taki zestaw, to był nie do zdarcia podobno

Znajomy taką odkupił jak PGR upadał. Był lubianym pracownikiem, posmarował gdzie trzeba i się udało. Ile to się na tłukło🙆🙆 pewnie już w milionach można liczyć 

4 minuty temu, bratrolnika napisał:

Myślisz że kuropatwy przemalowały??

W pokrzywach stoi 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7639

Kiedyś tam byłem, to nawet samego mnie na plac nie wpuścił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    8013

dziwny gość, ogólnie na sprzedaż ma takie parcie że wciskałby prezerwatywę mnichowi. Przyjeżdżasz oglądać np 100 koni ale Ci się nie podoba to wciska Ci na siłę 200.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12529
33 minuty temu, jahooo napisał:

Te pomarańczowe sipmy i w takim kolorze Bizony były dość poszukiwane, w kółku mieli taki zestaw, to był nie do zdarcia podobno

Sąsiad ma taką do sprzedania. Zrobił jej porządny remont , sprasował w sumie z 15ha i stoi już w garażu z 5lat nie używana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2397

https://www.olx.pl/d/oferta/opryskiwacz-promar-600l-12m-CID757-IDYQS4b.html paniwie i panie co z tym ogłoszeniem jest nie tak? stoi juz chwile czasu i pies z kulawą nogą sie tym nie zainteresował


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4979
11 godzin temu, jahooo napisał:

Te pomarańczowe sipmy i w takim kolorze Bizony były dość poszukiwane, w kółku mieli taki zestaw, to był nie do zdarcia podobno

W kółku był Bizon w takim kolorze. Od nowości do 2014. Wytłuczony ostro. A mniej się psuł niż nowszy Rekord. Rocznik 1986 chyba był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
10 godzin temu, GABBER85 napisał:

jaki łącznik hydrauliczny polecanie, używany sporadycznie ,małe cieżary

np:

https://allegro.pl/oferta/mocny-lacznik-gorny-centralny-

10 godzin temu, GABBER85 napisał:

jaki łącznik hydrauliczny polecanie, używany sporadycznie ,małe cieżary

np:

https://allegro.pl/oferta/mocny-lacznik-gorny-centralny-euro-275-c330-c360-10710425814

???

euro-275-c330-c360-10710425814

???

Będzie lux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    189

Nie jestem pewien czy cena taka wysoka, myślę że za trzy tysiące by go kupił, nowy kosztuje kilka razy więcej. Moim zdaniem czasy są takie że pieniądze wydane teraz na jakąś maszynę mogą być pieniędzmi straconymi (szczególnie w tym segmencie cenowym) - wiadomo że "duży" rolnik tego nie kupi a mniejszy "obywa" się tym co ma. Patrzę trochę na ogłoszenia i coś tam się sprzedaje ale ogólnie to jest zastój nawet u handlarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12255
robi57362 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/opryskiwacz-promar-600l-12m-CID757-IDYQS4b.html paniwie i panie co z tym ogłoszeniem jest nie tak? stoi juz chwile czasu i pies z kulawą nogą sie tym nie zainteresował

słaby czas na sprzedaż....może za dwa tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj