Polecane posty

Camry    57

I mam dylemat, sprzedać czy przechować? Mam gdzie go trzymać, warunki idealne. Chyba połowę sprzedam a połowę będę trzymał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

FDW 2000


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zigi94    282
Camry napisał:

I mam dylemat, sprzedać czy przechować? Mam gdzie go trzymać, warunki idealne. Chyba połowę sprzedam a połowę będę trzymał. 

nie tylko Ty masz ten problem 😅 jak zbiorę to będę decydował, zobaczymy jaka wtedy będzie wilgotność i cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    558
Andpol napisał:

Ja mam ubezpieczone 3,5tx3000zł @kubamako66 daj znać jak oszacowali?

ten kawałek najbardziej wybity 50% a ten delikatnie 10 % oszacowali teraz czekać na pieniądze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555
2 godziny temu, Camry napisał:

I mam dylemat, sprzedać czy przechować? Mam gdzie go trzymać, warunki idealne. Chyba połowę sprzedam a połowę będę trzymał. 

przechowywać,  ja będę trzymał  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024

Vittera Werbkowice 1940 netto

Kot Werbkowice 2000 brutto

Hadam horyszów 2000 brutto

Janszpol Grabowiec od poniedziałku 1910 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985
52 minuty temu, znawcawszystkiego napisał:

LBI lyniew 2000 netto

A u sobianka jak cena ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba156kuba    2
17 minut temu, Damianek20 napisał:

Vittera Werbkowice 1940 netto

Kot Werbkowice 2000 brutto

Hadam horyszów 2000 brutto

Janszpol Grabowiec od poniedziałku 1910 brutto.

To są aktualne ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumik    80
1 godzinę temu, znawcawszystkiego napisał:

LBI lyniew 2000 netto

Kto tam kupuje ? Jaka cena w kojpasz u  i w studzience nie wiesz ?


"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kagitaar    97

Też podkarpacie, okolice jarosławia - gradobicie i te rzepaki co był wcześniejsze są wymłócone tak że nie wiem czy 20% zostało. 

Teraz czekać na szacowanie szkody, choć znam rolnikow którzy nie ubezpieczyli a wybity mają rzepak niemal że w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

ja jadę bez trzymanki, wczoraj pare km dzieliły mój rzepak od gradu.

Ale za rok coś chyba ubezpieczę bo w końcu się przejadę.

26 minut temu, kagitaar napisał:

Też podkarpacie, okolice jarosławia - gradobicie i te rzepaki co był wcześniejsze są wymłócone tak że nie wiem czy 20% zostało. 

Teraz czekać na szacowanie szkody, choć znam rolnikow którzy nie ubezpieczyli a wybity mają rzepak niemal że w 100%

to z tej wczorajszej ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kagitaar    97

Tak, wczoraj 15 minut zrobiło robotę. W zasadzie nie ma uprawy ktora by nie ucierpiała, najmniejsze szkody w zbożach, ale kukurydza, buraki, ziemniaki, soja wyszatkowane. 

Ja w tym roku tylko rapsa miałem ubezpieczonego, ale od przyszłego roku lece od gradu na wszystko. W zeszłym roku nie miałem ubezpieczone nic, i grad lekko zbił 1/4  działek gdzie miałem rzepak, dlatego w tym roku ubezpieczyłem... i o ironio dziękuje bogu za ten grad rok tomu bo teraz to by była tragedia... 

Edytowano przez kagitaar
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejscowy    24

Ktoś sprzedaje rzepak w żniwa w Kosowie Lackim? trzeba się wcześniej umawiać na sprzedaż tak samo jak w ciągu roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276
57 minut temu, Tigon napisał:

ja jadę bez trzymanki, wczoraj pare km dzieliły mój rzepak od gradu

Moja działka jedna od drugiej 300m i jedna dostała druga pojedyncze sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brodziak81    189
1 godzinę temu, Miejscowy napisał:

Ktoś sprzedaje rzepak w żniwa w Kosowie Lackim? trzeba się wcześniej umawiać na sprzedaż tak samo jak w ciągu roku?

Ten tydzień jeszcze na avizacjie po niedzieli z partyzanta w kolejkę. Numer paszowy z wet. I zgloszenie do sanepidu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj