Polifoska 6

Polifoska 6
2 973,16 zł

Pulan

Pulan
1 772,66 zł

Saletrzak 27 standard

Saletrzak 27 standard
1 516,22 zł

ZAKsan

ZAKsan
1 886,58 zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miwigos    3528

Jak by rządzil rudy tyle lat to by Polski nie było już , angela by nami rządziła

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    328
5 minut temu, miwigos napisał:

Jak by rządzil rudy tyle lat to by Polski nie było już , angela by nami rządziła

To jest najlepszy argument. Za peło to by było✌️

A ja Ci powiem tak: jak burdel źle funkcjonuje to się wymienia *****, nie firanki

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136
7 minut temu, miwigos napisał:

Jak by rządzil rudy tyle lat to by Polski nie było już , angela by nami rządziła

Jakby babcia miała wąsy to by była alfonsem.

Edytowano przez mikad

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637

Dać wam pałki to napierdalać się będziecie. A ten co steruje tylko śmieje się i ręce zaciera

image.png.4585de81aafbf029a0d98eabbd7c52af.png

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukaszek    1169
11 minut temu, miwigos napisał:

Jak by rządzil rudy tyle lat to by Polski nie było już , angela by nami rządziła

Czy ty na pewno trzeźwy jesteś przy weekendzie , już nam Tusek naprywatyzował orlenów nasprowadzał imigrantów  i odebrał dziadkom wcześniejsze emerytury a jak się okazuje  że to za co na niego pluli z dołu karakany kaczynskiego sami zrobili . On chciał zprywatyzować a oni to za niego zrobili.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
2 godziny temu, Badwolf napisał:

Nowak poniósł konsekwencje że nie wpisał zegarka za kilkanaście tys złoty. Ja ci odp . Nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie, więc ty powiedz kto z PiS beknal za machloje? Może Szumowski że nakręcili walki z handlarzem broni? Może Sasin z morawieckim za nielegalne karty głosowań za 70 mln? Może Bielan za ncbr? A może mejza za zerowanie na tragedii ludzkiej i wyprowadzenie kilku mln na nielegalne szkolenia?

Stołek to można stracić za zegarek za 15 tys. Za taki wałek i worki dolarów to powinien siedzieć 

Wiedzieli o tym od kwietnia i stracił stołek końcem września jak gówno wypłynęło. Naprawdę beknal

Widzę, że Ty to byś karał za samą przynsleżność do pis🤣

a gdzie w Tobie ta praworządność którą to pis łamie? Przecież Wawrzykowi jeszcze żadnych ani wałków, ani worków dolarów nie udowodniono, więc za co chcesz go wsadzać do więzienia? Za to że lubisz być najwidoczniej za biedroniem, a Wawrzyk jest z pis?🤣

  • Like 2

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
7 godzin temu, bezbarwny napisał:

Chłopie, konkrety a nie ogólnikowe pitu pitu.

- jaki zakłady miały koszt wyprodukowania jednej tony nawozu i ile na Tobie przycięły? Wiesz, czy tylko pitu pitu? I czy ten nawóz kupowałeś bezpośrednio u producenta, czy u uczciwego pośrednika, który kupił go po 2 tyś, a od Ciebie zażyczył sobie 4,5? 

- jaki był koszt wyprodukowania jednego litra on i ile na Tobie przycięli? Wiesz, czy pitu pitu?

- czy spalałeś ten syfiasty węgiel w swoim kotle, że wiesz, że był syfiasty, czy wiesz, bo w tefałenie na łopacie się nie palił? U mnie gmina rozdysponowywała ten syfiasty węgiel i jakoś ludzie mówią, że bardzo dobrze się wypalał, ja kupiłem po 3600 polski z Piasta i takiego syfu odkąd pamiętam nie miałem. No i relacja ceny 3600 do 1950. 
Przestań bełkotać o krasnoludkach, a jak chcesz coś wykazać, to poruszaj się w sferze faktów, a nie doniesień medialnych😂

widziales kiedys cennik agrochemu ?? wiec o nawozie bajek nie opowiadaj- sprawdz jak wygladaly ceny ga czy anwill-u.

sa odpowiednie dane - marza na barylce, jesli jestes tylko bez barwy a nie bez mozgu latwo znajdzie.

ja kupuje prosto z kopalni piast-daleko nie mam- wiec moge powiedziec ze albo cie oszukali albo klamiesz.. bo to ze kupno po tyle jest oznaka najwyzszej glupoty to nie mam watpliwosci

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119

Akurat Tobie by to pasowało.

Wielokrotnie powtarzałeś,że u was na zachodzie jest pruski porządek. 

Tak można sobie narzekać na UE i gromko zachwalać z niej wyjście ale patrząc na Wielką Brytanię to tracą na wyjściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269

@jacus

odnośnie nawozów-sprawdź kiedy agrochem po raz pierwszy opublikował cennik, to być może domyślisz się dlaczego tak się stało.

odnośnie paliw- dlaczego Orlen miał nie zarabiać w momencie, w którym czynili to wszyscy producenci paliw w Europie?

węgiel kupiłem we wrześniu po 3600, bo nie miałem czasu ślęczeć podobnie jak Ty przez cały lipiec i sierpień na jakimś tam portalu kopalnianym, odświeżając co kilka sekund stronę, by się zalogować czy coś tam potwierdzić, by ostatecznie kupić(rzekomo) węgiel po 900, a później, jak Ty, wieścić  po tematach forum, jak to kukurydzą mokrą po 1000, czy owsem po 1200 w piecyku palisz🤣 paJacu. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    328
8 godzin temu, bezbarwny napisał:

Widzę, że Ty to byś karał za samą przynsleżność do pis🤣

a gdzie w Tobie ta praworządność którą to pis łamie? Przecież Wawrzykowi jeszcze żadnych ani wałków, ani worków dolarów nie udowodniono, więc za co chcesz go wsadzać do więzienia? Za to że lubisz być najwidoczniej za biedroniem, a Wawrzyk jest z pis?🤣

Tobie już TVP tak wypralo mózg, że i tak nie dotrze do ciebie. Przecież uczciwie go nie osądza, bo nikogo ze swoich nie osadzili. Wszystko pod dywan. Płotki poniosą konsekwencje za tą afere i to tyle. Jesteś pazerna kanalia, która by sprzedała przyszłość naszych dzieci i wnuków za garść srebrników😅

Edytowano przez Badwolf
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
27 minut temu, Badwolf napisał:

Przecież uczciwie go nie osądza,

Wybory sfałszują, cytujesz tefałeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    328
7 minut temu, witejus napisał:

Wybory sfałszują, cytujesz tefałeny?

Nie oglądam tvnow. Nie oglądam żadnej telewizji. Ale chyba za dużo u ciebie reżimowej tv. Już pytałem cię kogo uczciwie osadzili podczas dwóch kadencji to nie potrafisz odpowiedzieć. Brak ci umiejętności konstruktywnej dyskusji, ja się dostosuje do waszego poziomu jak trzeba😆

Edytowano przez Badwolf
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
1 minutę temu, Badwolf napisał:

Nie oglądam żadnej telewizji.

To skąd to wszystko wiesz?z wybiórczej?lisweeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    328
4 minuty temu, witejus napisał:

To skąd to wszystko wiesz?z wybiórczej?lisweeka?

Z internetu. Wystarczy że ty z TVP wiesz.. jak bardzo chcesz konktruktywnie porozmawiać, to mi powiedz. Czy to jest normalne że PiS wziął na listy mejze? Hienę która żerowała na dzieciach nieuleczalnie chorych i poza tym wyłudził kasę za fikcyjne szkolenia. I takiego kandydata twój guru na listę wziął? 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
3 minuty temu, Badwolf napisał:

I takiego kandydata twój guru na listę wziął? 

A twój guru lepszych wziął?Giertych, Grodzki, Gawłowski i jeszcze kilku innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    328
8 minut temu, witejus napisał:

A twój guru lepszych wziął?Giertych, Grodzki, Gawłowski i jeszcze kilku innych

Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś przeczytał, że ja na po nigdy nie głosowałem ani nie będę głosował. Nie odwracaj kota ogonem. Odpowiedz pytanie. Czy to cię przerasta?

Ja ci rzeczowo odpowiedziałem kolejny raz na twoje pytanie. Jeśli ty nie potrafisz to trochę głupio się kompromitowac

Edytowano przez Badwolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
6 minut temu, Badwolf napisał:

że ja na po nigdy nie głosowałem

Cały czas tu głosujesz, branie Mejzy na listę to duży błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    328

Tu głosuje? A co ty dziecko jesteś? Branie mejzy świadczy że ta ekipa nie ma hamulców i kręgosłupa moralnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
27 minut temu, Badwolf napisał:

Z internetu. Wystarczy że ty z TVP wiesz.. jak bardzo chcesz konktruktywnie porozmawiać, to mi powiedz. Czy to jest normalne że PiS wziął na listy mejze? Hienę która żerowała na dzieciach nieuleczalnie chorych i poza tym wyłudził kasę za fikcyjne szkolenia. I takiego kandydata twój guru na listę wziął? 

Jedyny zarzut w tej sprawie jest taki, że skuteczność leczenia na które ci ludzie(bo nie tylko dzieci) byli wysyłani, nie była potwierdzona. Rozumiesz? 
kierując się Twoim tokiem rozumowania, to wszystkie fundacje i fundacyjki, są hienami żerującymi na swoich podopiecznych, bo z datków na nich się utrzymują i datki te w pierwszej kolejności utrzymanie tych fundacji zapewnić mają. 
Co do nieprawidłowości w rozdysponowaniu dotacji, to sprawę bada prokuratura. Bada, choć Ty już wyrok wydałeś, bo Mejza to z pis, więc jak nic, winien. 
Tak się składa, że jestem z regionu z którego Mejza pochodzi i startuje w wyborach. Prawda o nim jako pośle jest taka, że wcześniej żaden inny przedstawiciel do sejmu, nie ściągnął dla regionu takich środków rządowych jak on i to bez względu na opcję polityczną, a mieliśmy od nas nawet takie „sławy” jak Niesiołowski. 
Co do Twojego określenia mnie mianem pazernej kanalii,,,no niewykluczone że masz rację, odnośnie tej kanalii, choć na pewno, nie jestem pazerny, a o swoje dzieci zadbałem sam, dając im możliwość wykształcenia się i dziś już pracują, na siebie, na mnie, no i na Ciebie również. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

sprawe bada prokuratura 😂..

ty jestes glupszy niz myslalem - typowy pis-owski umysl..

lajza latal z papierowymi czekami ?? 

9 godzin temu, bezbarwny napisał:

@jacus

odnośnie nawozów-sprawdź kiedy agrochem po raz pierwszy opublikował cennik, to być może domyślisz się dlaczego tak się stało.

odnośnie paliw- dlaczego Orlen miał nie zarabiać w momencie, w którym czynili to wszyscy producenci paliw w Europie?

węgiel kupiłem we wrześniu po 3600, bo nie miałem czasu ślęczeć podobnie jak Ty przez cały lipiec i sierpień na jakimś tam portalu kopalnianym, odświeżając co kilka sekund stronę, by się zalogować czy coś tam potwierdzić, by ostatecznie kupić(rzekomo) węgiel po 900, a później, jak Ty, wieścić  po tematach forum, jak to kukurydzą mokrą po 1000, czy owsem po 1200 w piecyku palisz🤣 paJacu. 

w odroznieniu od ciebie przewidzialem jaka bedzie cena wegla i zboza  w tym roku. mam zapas na 2 lata .

jakis tam portal -to rzadowa strona przez strone gov.pl trzeba bylo sie logowac ..

ja nawet kupilem taniej niz 900 zl-sprawdz jaka cena byla w lipcu ub roku - marionetko lajzy..

po 3600 kupic szajs 😂. ja za 5 ton dalem niewiele wiecej 🤣   to miara sukcesu pis-owskiego umyslu..

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    328
20 minut temu, bezbarwny napisał:

Jedyny zarzut w tej sprawie jest taki, że skuteczność leczenia na które ci ludzie(bo nie tylko dzieci) byli wysyłani, nie była potwierdzona. Rozumiesz? 
kierując się Twoim tokiem rozumowania, to wszystkie fundacje i fundacyjki, są hienami żerującymi na swoich podopiecznych, bo z datków na nich się utrzymują i datki te w pierwszej kolejności utrzymanie tych fundacji zapewnić mają. 
Co do nieprawidłowości w rozdysponowaniu dotacji, to sprawę bada prokuratura. Bada, choć Ty już wyrok wydałeś, bo Mejza to z pis, więc jak nic, winien. 
Tak się składa, że jestem z regionu z którego Mejza pochodzi i startuje w wyborach. 
Co do Twojego określenia mnie mianem pazernej kanalii,,,no niewykluczone że masz rację, odnośnie tej kanalii, choć na pewno, nie jestem pazerny, a o swoje dzieci zadbałem sam, dając im możliwość wykształcenia się i dziś już pracują, na siebie, na mnie, no i na Ciebie również. 

Jak ściągnął kasę to może wszystko. Brawo za Twoje rozumowanie. Może kraść i być hiena. Nikt go uczciwie nie osądzi, bo klika jak karze prezes. To jest typowe pisowskie myślenie. Jak dają to noc inne się nie liczy✌️ Twoje dzieci mogą na Ciebie pracować. Na mnie i moją rodzinę nie trzeba. Co nie znaczy że w imię kupowania głosów, jestem za tym żeby nas zadłużał PiS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
12 minut temu, jacus napisał:

sprawe bada prokuratura 😂..

ty jestes glupszy niz myslalem - typowy pis-owski umysl..

lajza latal z papierowymi czekami ?? 

w odroznieniu od ciebie przewidzialem jaka bedzie cena wegla i zboza  w tym roku. mam zapas na 2 lata .

 

Przewidziałeś? Więc kupiłaś za mniej niż 900 i paliłeś w piecu(powtórzę) kukurydzą po 1000 i owsem po 1200?🤣

Może ja i głupi, ale takiego jak Ty, podkrakowskiego półpanka, w życiu głupotą nie przebiję😂


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo93pl    29
Dnia 2.08.2023 o 07:55, MarekUA napisał:

co sądzicie optiplon 4 .14.30 Po 2290 netto? troche ma fosfor oszukany. Wiem że przy tych cenach to głupiego robota.

Umnie po 2600 brutto jedynie to mają jeszcze i jakąś lubofoske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj