Polecane posty

mysza103    2479
2 godziny temu, Tomek90 napisał:

Rsm 1300 32

Stosowałem w kukurydzy. To jest białoruski 😅 ładna granula. 

Polski ? cena netto czy brutto , dziś czytałem jakiś artykuł że w niemczech piszą że ceny nawozów azotowych w obecnych cenach się już skończyły i już trzeba płacić za azoty sporo więcej niż jeszcze miesiąc temu . Chyba czas się rozejrzeć za rsm , tylko mi by pasował z siarką , a ponoć jest ciężko dostępny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Niemce straszą, że nawozy to były tanie w czerwcu, teraz ceny tylko w góre i rekomendują szybkie zakupy nawozów azotowych i robienie zapasów

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/nawozy/32063-niemcy-ostrzegaja-ze-czas-tanich-nawozow-azotowych-w-tym-roku-minal

Co polecacie? Zamawiac coś już czy czekać?

Gaz ziemny dziś mocno w góre:

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/nawozy/32063-niemcy-ostrzegaja-ze-czas-tanich-nawozow-azotowych-w-tym-roku-minal

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2296
15 minut temu, mysza103 napisał:

Polski ? cena netto czy brutto , dziś czytałem jakiś artykuł że w niemczech piszą że ceny nawozów azotowych w obecnych cenach się już skończyły i już trzeba płacić za azoty sporo więcej niż jeszcze miesiąc temu . Chyba czas się rozejrzeć za rsm , tylko mi by pasował z siarką , a ponoć jest ciężko dostępny 

Polski, netto. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
19 minut temu, Marl napisał:

Niemce straszą, że nawozy to były tanie w czerwcu, teraz ceny tylko w góre i rekomendują szybkie zakupy nawozów azotowych i robienie zapasów

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/nawozy/32063-niemcy-ostrzegaja-ze-czas-tanich-nawozow-azotowych-w-tym-roku-minal

Co polecacie? Zamawiac coś już czy czekać?

Gaz ziemny dziś mocno w góre:

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/nawozy/32063-niemcy-ostrzegaja-ze-czas-tanich-nawozow-azotowych-w-tym-roku-minal

 

 

A kto to wie. Jeszcze do wiosny daleko i wszystko możliwe.  W zimę Ci mogę powiedzieć. Ja kupiłem żeby się nie denerwować i na słomę chce trochę sypnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk_nh    39

Polidap można jeszcze gdzieś kupić ? Jeśli tak to gdzie i za ile. Najlepiej okolice Rypina kuj pom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Nie wiem jak w tym tygodniu, w tamtym nieuchwytny.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    157
Tomek90 napisał:

Rsm 1300 32

2 godziny temu, maniek0987 napisał:

Stosował ktoś nawóz z grupy nawozowej piast np(s) 10-35(7) z Podlasia? Według papierów 32.5% rozpuszalnego fosforu w wodzie.

Stosowałem w kukurydzy. To jest białoruski 😅 ładna granula. 

Gdzie taka cena za rsm?


Rsm 26 jest wkońcu dostępny czy nadal nie ma szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9034
11 godzin temu, Marl napisał:

Niemce straszą, że nawozy to były tanie w czerwcu, teraz ceny tylko w góre i rekomendują szybkie zakupy nawozów azotowych i robienie zapasów

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/nawozy/32063-niemcy-ostrzegaja-ze-czas-tanich-nawozow-azotowych-w-tym-roku-minal

Co polecacie? Zamawiac coś już czy czekać?

Gaz ziemny dziś mocno w góre:

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/nawozy/32063-niemcy-ostrzegaja-ze-czas-tanich-nawozow-azotowych-w-tym-roku-minal

 

 

Przypomnij sobie jak niedawno robienie zapasów się kończyło...paliwa nawozy czy zboża. Ja kupuję na bieżąco pierdziele te ich straszenia.

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    339
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Przypomnij sobie jak niedawno robienie zapasów się kończyło...paliwa nawozy czy zboża. Ja kupuję na bieżąco pierdziele te ich straszenia.

Ja myślę kupić coś niebawem na n1 w rzepaku. Czy to dobra decyzja, czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym fosforem w Polifosce 7 ?
Prawda ze praktycznie połowa nierozpuszczalna w wodzie ? 
Import polidapu czyli dap oraz map ma podobnie czy nie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3705
57 minut temu, Lubeelskirolnik napisał:

Jak jest z tym fosforem w Polifosce 7 ?
Prawda ze praktycznie połowa nierozpuszczalna w wodzie ? 
Import polidapu czyli dap oraz map ma podobnie czy nie ? 

Fosforowego zza wschodniej granicy zawsze były z lepszą rozpuszczalnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9034
3 godziny temu, Badwolf napisał:

Ja myślę kupić coś niebawem na n1 w rzepaku. Czy to dobra decyzja, czas pokaze

Coś tam można kupić jak kasa jest, rsm w miarę tanio patrząc na rok wstecz. 

Zboża tanie to i nawozy nie drożeją narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogie7    516
4 godziny temu, thomek napisał:

Fosfor 18% w tym 16% rozpuszczalny w wodzie

Tak jest napisane, a ile faktycznie to jedynie badanie może wyjaśnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1330

Saletra po 1800 a NPK 6-20-30 za 3100 brutto

Dobra cena czy można taniej. Połowę nawozów kupię teraz, połowę na wiosnę, bo w tym kraju pierdolca można dostać. 

  • Like 3

Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michall51    47
39 minut temu, ravoj napisał:

Saletra po 1800 a NPK 6-20-30 za 3100 brutto

Dobra cena czy można taniej. Połowę nawozów kupię teraz, połowę na wiosnę, bo w tym kraju pierdolca można dostać. 

to npk z jakiej firmy? 
ceny lhr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj