Polifoska 6

Polifoska 6
2 973,16 zł

Pulan

Pulan
1 772,66 zł

Saletrzak 27 standard

Saletrzak 27 standard
1 516,22 zł

ZAKsan

ZAKsan
1 886,58 zł

Polecane posty

PawelWlkp    726
1 godzinę temu, miwigos napisał:

W kwietniu był na tyle tani że nie załapie się pod dopłaty

No faktycznie polidap i polifoski szczególnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119
3 godziny temu, miwigos napisał:

kwietniu był na tyle tani że nie załapie się pod dopłaty

Znasz już stawki referencyjne cen nawozów? Bo zmieniały się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3526

Nie znam i nie licze że będą korzystne dla nas,

8 godzin temu, PawelWlkp napisał:

No faktycznie polidap i polifoski szczególnie 

Myślisz że cena referencyjna będzie sprzed wojny , nie liczył bym na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Polidap w marcu zeszłego roku kupowałem 2800 jakoś w tym 4 tys prawie. Korn kali 2200 w tym roku 3 tys równe. Polifoski jeszcze wieksza różnica. Za to azot kupiłem taniej niż w zeszłym roku  nie licząc nieszczęsnego mocznika we wrześniu 

A ktoś coś wie co z tym mocznikiem bez inhibitora? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2360

poli 6 4200 brutto wie ktoś kto w lubekskim dowiezie 4 t kredy granulowanej w okolice Łeczna Włodawa


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Mi przedstawiciel zaśpiewał prawie 100 tys za auto Poli 6.Serdecznie podziękowałem. Zobaczymy co dalej.Dzisiaj Agrolok proponuje Pulana po 1800 netto za tonę bez transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

To w żniwa po 500 zł pszenica a NPK - po 400 zł .

Doganiać świat rolnicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

ostatnie reklamy drogiego nawozu i mam nadzieje że ci co kupowały po 4000 nie dostaną złotówki za zachłanność i głupotę  że taniej nie będzie.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225

U mnie po zytach pierwszą dawkę kilku siało wczoraj i dziś 😁 ciekawe co z tego będzie bo jak dotąd to nie to, że było marne tylko dosłownie ginęło. Zając nie ma się gdzie schować żeby się wykasztanić


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven18    162

W zeszłym roku pewnie też przyoszczędzone, jak będzie padało to 1-2 tony da 🙃 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276

Somsiad też dopiero wczoraj siał na zboża pierwszą dawkę.o ile to można nazwać dawką.jeszcze ziemi nabrał w dzierżawę 🤦

Edytowano przez VonVegans
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

Widzę u mnie w rejonie że niektórzy rzeczywiście mają manię dobierania ziemi a zboże bida z nędzą. Jaki to sens przewalać ziemię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94
pedro2 napisał:

U mnie po zytach pierwszą dawkę kilku siało wczoraj i dziś 😁 ciekawe co z tego będzie bo jak dotąd to nie to, że było marne tylko dosłownie ginęło. Zając nie ma się gdzie schować żeby się wykasztanić

Ale jak zając nasra to tak jakby nawóz był i powinno ożyć.😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225
23 minuty temu, Kabanos napisał:

Ale jak zając nasra to tak jakby nawóz był i powinno ożyć.😁

Właśnie widać gdzie zajec czy sarna napakowała to z daleka taka kępka zielona i wysoka 🤭 no ale ja się nie znam, może i dobre podejście przy tych cenach...

1 godzinę temu, raven18 napisał:

W zeszłym roku pewnie też przyoszczędzone, jak będzie padało to 1-2 tony da 🙃 

Już pisałem. Zeszłoroczne oszczędności i u niektórych brak całkowicie azotu jakoś mega się nie odbiły bo widać w glebie jeszcze jakieś zapasy były. W tym roku już tam jest tragedia, żyto odrzuciło rozkrzewienia do tego stopnia nawet, że tylko pęd główny został.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1308
9 godzin temu, JanKrzysztof napisał:

Prawda jest taka, że przy obecnych cenach płodów rolnych, zakup Polifoski jest kompletnie nieopłacalny. 

Niektórzy zrozumieć dopiero po żniwach jak sprzedadzą ile zostanie w kieszeni


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271
1 godzinę temu, VonVegans napisał:

Somsiad też dopiero wczoraj siał na zboża pierwszą dawkę.o ile to można nazwać dawką.jeszcze ziemi nabrał w dzierżawę 🤦

Uuuu widać zabolało ze podebrał dzierżawki....😁😂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Generalnie te wnioski na nawozy mają rozpatrywać jesienią. A jesienią to wiecie bezie po wyborach to kto wie jak rozpatrzą od kiedy rozpatrzą jak będą widzieli, ze przegrywają to mogą rzucić każdemu jak leci mogą nikomu nie dać kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj