Polecane posty

Ulman    5595
4 godziny temu, galan99 napisał:

To raczej  pszenica techniczna za taką cenę .

nie ma czegoś takiego jak pszenica techniczna.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9031
4 godziny temu, mysza103 napisał:

Ok nie jest zła , tylko że ktoś tu wczoraj czy przedwczoraj wstawił cennik ZZZ gdzie cena widnieje za pszenicę 870 zł netto

Ja wstawiłem, potem wyszło że to falszywa informacja.

U mnie pszenica 1050 ale co z tego jak nie biorą bo magazyny pełne. 

4 godziny temu, Ulman napisał:

Jak wschodnia Polska się wk***i i nie zagłosuje 2 miesiące po żniwach na PIS to Jaruś razem z kotem może trafić do przytułku.

Sami rolnicy wyborów nie wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4139
10 minut temu, galan99 napisał:

@Wicherek DO raportu nie ma czegoś takiego jak pszenica TECHNICZNA .

nie ma czegoś takiego jak pszenica techniczna.

W Polsce nie takie cuda się zdarzają  , rolników jak mówi minister Bartosik " nie ma na ulicach " nie protestują  ale z tego co słyszę to 02,02 ,23 przeżyją szok  !   Organizatorzy protestu zamówili na każdą blokadę po 500 litrów grochówki i boją się ze może zbraknąć , tyle mają zgłoszeń od chętnych uczestników protestu 

  • Like 6
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
4 godziny temu, Ulman napisał:

Jak wschodnia Polska się wk***i i nie zagłosuje 2 miesiące po żniwach na PIS to Jaruś razem z kotem może trafić do przytułku.

Oby tam trafił. Nienawidzę pisiorow. Prawo dla Jarka zmieniają żeby nie musiał sprzedać domu. Po wyroku sądu Jarek ma do spłaty 700 tysięcy. 

W piątek za konsumpcję płacili jeszcze 1250 netto. Jutro pewnie będzie nie aktualne

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer1111    20

W grudniu poszła do iławy koniczyna i było wszystko ok tylko mała ilość a gość namawiał na gorczyce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4139
5 godzin temu, jaco512 napisał:

Ciekawe czy jutro coś ogłoszą w Brukseli na tym spotkaniu..

Jestem przekonany że do samego protestu będą kłamać  , że wszystko co nam obiecali to nam porobili , że nam robią i że nam będą robić czego jeszcze nie zrobili   !   żeby wielu się nabrało i na protest nie jechało   !   Nie słuchajcie nieudaczników , kłamców i złodziei  , oni z importu tej technicznej pszenicy czerpią zyski na swoją brudną propagandę  !

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msjaro    95
57 minut temu, pinochet napisał:

Masz totalnie zryty beret przez propagandę głównych mediów.Strzały do protestujących na Majdanie padały z hotelu Ukraina.Tam nie było Berkutu.Wiesz co to jest false flag ?

Argument idioty, oglądasz główne media. Nie oglądam w ogóle telewizji chłopie. Można sobie bez problemu znaleźć nagrania jak Berkut pałuje ludzi lub do nich strzela. Tak, wszędzie false flag. To pewnie była operacja Żeleńskiego który chciał dokonać przewrotu. Załamka

Pokaż mi jakiś dowód z tym hotelem Ukraina bo to fake jakich mało.

Edytowano przez msjaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piffpaff    359

My się tu klucimy a tak naprawdę o to chodzi rządzącym żebyśmy to robili wtedy nie będzie jedności w rolnikach. Jestem za pomocą Ukrainie logiczne ale można było zaplabowac tiry na granicy i zdjąć plany tylko na porcie? Oczywiście że można było ale widocznie nie taki był cel. Obstawiam że nasi politycy świadomie nas poświęcili żeby jak najszybciej i naj najwięcej wywieść z Ukrainy bo nikt do końca nie wiedział jak to będzie dalej. Ok powiedzmy że kupuje to ślepo myśląc o pomocy Ukrainy ale uważam że zaraz mamy Luty i czas najwyższy pomyśleć o swoich rolnikach ale co ja tam wiem, małe robaczki z nas i co my możemy wiedzieć o wielkiej polityce hehe

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5595

Żeby pomyśleć to musieliby to potrafic robić. To są durnie, aparatczyki partyjne, bez pojęcia o materii która się niby zajmują.

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinochet    173
13 minut temu, msjaro napisał:

Argument idioty, oglądasz główne media. Nie oglądam w ogóle telewizji chłopie. Można sobie bez problemu znaleźć nagrania jak Berkut pałuje ludzi lub do nich strzela. Tak, wszędzie false flag. To pewnie była operacja Żeleńskiego który chciał dokonać przewrotu. Załamka

Pokaż mi jakiś dowód z tym hotelem Ukraina bo to fake jakich mało.

Prawdziwą politykę robią służby specjalne.Reszta,to teatr dla ludu.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3552
38 minut temu, Pitraszek napisał:

Oby tam trafił. Nienawidzę pisiorow. Prawo dla Jarka zmieniają żeby nie musiał sprzedać domu. Po wyroku sądu Jarek ma do spłaty 700 tysięcy. 

W piątek za konsumpcję płacili jeszcze 1250 netto. Jutro pewnie będzie nie aktualne

Sikorski zgodził sie na 50 tyś, jak coś piszesz to pisz prawde , prawo chcą  ustalić durne ,moge mówić co chce obrażać kogo chce i zapłace marne 12 albo 15 tysięcy (skleroza), a sprostownie na jakieś durnej stronie gdzie tysiące ucwał żeby nikt nie zauważył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6468
36 minut temu, msjaro napisał:

Pokaż mi jakiś dowód z tym hotelem Ukraina bo to fake jakich mało.

Przez chwilę wtedy były zdjęcia ludzkiego tułowia bez głowy wiszącego za nogi na huśtawce z podpisem że to jeden ze snajperów strzelających z tego hotelu. Szybko zniknęły podobnie jak informacja o grupie najemników. Przeglądałem książkę niejakiego Pająka Henryka i tam chyba na okładce było to samo zdjęcie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinochet    173
13 minut temu, mirro napisał:

Przez chwilę wtedy były zdjęcia ludzkiego tułowia bez głowy wiszącego za nogi na huśtawce z podpisem że to jeden ze snajperów strzelających z tego hotelu. Szybko zniknęły podobnie jak informacja o grupie najemników. Przeglądałem książkę niejakiego Pająka Henryka i tam chyba na okładce było to samo zdjęcie, 

Na youtube można obejrzeć film "The snipers massacre on the maidan".Dużo filmów na ten temat jest usuniętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
56 minut temu, miwigos napisał:

Sikorski zgodził sie na 50 tyś, jak coś piszesz to pisz prawde , prawo chcą  ustalić durne ,moge mówić co chce obrażać kogo chce i zapłace marne 12 albo 15 tysięcy (skleroza), a sprostownie na jakieś durnej stronie gdzie tysiące ucwał żeby nikt nie zauważył

Piszę to co mówili w wydarzeniach na Polsacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Ja pier...e czy tu już nie ma w ogóle moderatorów ? Temat pszenicy a tu polityka, gorczyca, facelia. Były kiedyś osobne tematy do tego.

Wlkp. pszenica paszowa 1150zł

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4139
7 godzin temu, KRISS75 napisał:

Ja pier...e czy tu już nie ma w ogóle moderatorów ? Temat pszenicy a tu polityka, gorczyca, facelia. Były kiedyś osobne tematy do tego.

Wlkp. pszenica paszowa 1150zł

Musisz przyjechać na protest albo rób w Wielkopolsce , przynajmniej wywieście flagi Biało Czerwone z czarnym kirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5168
7 godzin temu, KRISS75 napisał:

Ja pier...e czy tu już nie ma w ogóle moderatorów ? Temat pszenicy a tu polityka,

Wlkp. pszenica paszowa 1150zł

a dlaczego pszenica tyle kosztuje???

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukaszek    1173
12 godzin temu, Wicherek napisał:

W Polsce nie takie cuda się zdarzają  , rolników jak mówi minister Bartosik " nie ma na ulicach " nie protestują  ale z tego co słyszę to 02,02 ,23 przeżyją szok  !   Organizatorzy protestu zamówili na każdą blokadę po 500 litrów grochówki i boją się ze może zbraknąć , tyle mają zgłoszeń od chętnych uczestników protestu 

Kto z okolic Mircza wybiera się na protest i w którym kierunku jedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3552
1 godzinę temu, Leszy napisał:

a dlaczego pszenica tyle kosztuje???

Bo tyle płacą jak zapłacisz więcej to do Ciebie przywiozą

11 godzin temu, Pitraszek napisał:

Piszę to co mówili w wydarzeniach na Polsacie. 

Czyli nie powiedzieli do końca, Ja słucham TVN i wiadomości, wtedy jest jaśniejszy obraz rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5168
4 minuty temu, miwigos napisał:

Bo tyle płacą jak zapłacisz więcej to do Ciebie przywiozą

I oczywiście polityka nie ma tu nic, a nic do rzeczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1694
12 godzin temu, miwigos napisał:

Sikorski zgodził sie na 50 tyś, jak coś piszesz to pisz prawde ,

To też napisz, jak faktycznie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinochet    173
9 godzin temu, KRISS75 napisał:

Ja pier...e czy tu już nie ma w ogóle moderatorów ? Temat pszenicy a tu polityka, gorczyca, facelia. Były kiedyś osobne tematy do tego.

Wlkp. pszenica paszowa 1150zł

Skoro cena pszenicy tak bardzo zależy od polityki,to trzeba i o polityce pisac.Jak się nie będziesz zajmował polityka(chociażby poprzez pisanie na tym forum czy pójście na protest),to w końcu polityka zajmie się Tobą,jak nie fałszywa pandemia,to napływ zboża z Ukrainy.

Edytowano przez pinochet
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj