Polecane posty

jacor73    1155
10 godzin temu, Dastan napisał:

Wysłałem wniosek przez link ze strony Agencji zgodnie z załączoną instrukcją i mi dzownią, że nie ma podpisu elektronicznego samego wniosku i faktur. Mam niby przynieść papierowo..., ale pierwsze słysze aby był tam wymagany ten elektroniczny podpis. Też od was go żądano?

A wysłałeś z podpisem kwalifikowanym czy bez? Taż tak masz?

image.png

Edytowano przez jacor73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzial    0
9 minut temu, Strongman napisał:

A co na piernik do wiatraka.

No w warunkach jest ze najpierw powinien być złożony wniosek o dopłaty obszarowe, a później o pszenicę więc stąd pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3263

Każdy złożył wcześniej o pszenicę, zresztą to jest brane z 2022 ,w odr jak by o tym wiedzieli to by najpierw dopłaty  obszarowe składali 

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

@niedzial We wniosku o dopłatę do nawozów jest oświadczenie założenia wcześniej wniosku o dopłaty bezpośrednie 2023, do zbóż tak jak @Strongman wniosek o dopłaty bezpośrednie za 2022.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzial    0
5 minut temu, Norman napisał:

@niedzial We wniosku o dopłatę do nawozów jest oświadczenie założenia wcześniej wniosku o dopłaty bezpośrednie 2023, do zbóż tak jak @Strongman wniosek o dopłaty bezpośrednie za 2022.

Okej, w takim razie zrobiłem błąd w nawozach bo złożyłem przed obszarowka 2023. Nie wiem czy wycofać czy nie będą robić problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3263

Jedz się dowiedz porozmawiaj z kierownikiem arimr po co wycofywać i składać jeszcze raz im też się niechce 2 razy tej samej roboty robić.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158

koledzy wypełniam ekoschematy niech ktos da linka do rozporządzenia w sprawie grup roślin. bo w gównym rozporzadzeniu jest lista bobowanych, o pozytywnym bilansie , tec, etc. a mi chodzi o to co zaliczamy do zbozowych, okopowych strączkowych

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3542
5 godzin temu, czarnys napisał:

Mam 51 lat Pracuje po świećije od lat  ,,,kto pracować umie ten niech szuka roboty poza rolnictwem , ,, nikt nie wygra konkurenci z rolnictwem ukrów , przy otwartych granicach i bez kontroli fitosanitarnych  towarów żywnościowych ,

To jesteś zdrowy jak tur że masz siły tyle pracować , ja wole na swoim , dużo wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2273

Nie wiem gdzie takie rarytasy teraz na saksach, jak ktoś pracować potrafi i to z głową w dodatku ma fach w ręku to poza swój powiat ruszać się nie musi i jeszcze gospodarkę większa dwa razy niż średnia tego forum ogarnie i nie będzie płakal na forum jak płaczka

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2286
10 minut temu, miwigos napisał:

To jesteś zdrowy jak tur że masz siły tyle pracować , ja wole na swoim , dużo wolnego

Dokładnie. Każdy niech mówi w sumie za siebie. 

Zarobić można za granicą nawet mając gospodarkę ale nie w 51 lat, gdzie wnuków trzeba pilnować. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2273
17 minut temu, Tomek90 napisał:

Dokładnie. Każdy niech mówi w sumie za siebie. 

Zarobić można za granicą nawet mając gospodarkę ale nie w 51 lat, gdzie wnuków trzeba pilnować. 

Jak tutaj większość w tym wieku to jeszcze prawiczkami sa 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2286

Niestety ale taka prawda, ze ogony czy ha ponad wszystko, a własny sprzęt zardzewiały trzymają 😢

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17

Mam pytanie gdy sprzedalem pszenzyto i pszenice 28 czerwca to wniosek moge zlozyc w lipcu na pszenzyto czy do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2349
57 minut temu, Tomek90 napisał:

Niestety ale taka prawda, ze ogony czy ha ponad wszystko, a własny sprzęt zardzewiały trzymają 😢

U mnie od 3 mc pierwszy spadkobierca na świecie wiec sprzęt funkcjonuje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shiftman    79
cobra napisał:

Mam pytanie gdy sprzedalem pszenzyto i pszenice 28 czerwca to wniosek moge zlozyc w lipcu na pszenzyto czy do jutra

Bodajże do 14 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1277
1 godzinę temu, Tomek90 napisał:

Niestety ale taka prawda, ze ogony czy ha ponad wszystko, a własny sprzęt zardzewiały trzymają 😢

 

27 minut temu, masa24 napisał:

U mnie od 3 mc pierwszy spadkobierca na świecie wiec sprzęt funkcjonuje 😁

Gratuluję !!!!!

u mnie po 11 latach przerwy czwarte  się urodziło trzy tygodnie temu. teraz mam dwie pary hehe. Jakoś tak od razu młodziej się poczułem.

Myślcie sobie co chcecie ,patologia itd , ale jestem dumny z moich dzieciaków. Ostatnio cała trójka z 50 wyróżnionych uczniów w gminie  zdobyła stypendia za wyniki w nauce. 

 Pszenica kons po 890 zł/t. Jutro ostatnie 20 ton wyjeżdża.

  • Like 7
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karagana    113
5 godzin temu, kanalia2 napisał:

koledzy wypełniam ekoschematy niech ktos da linka do rozporządzenia w sprawie grup roślin. bo w gównym rozporzadzeniu jest lista bobowanych, o pozytywnym bilansie , tec, etc. a mi chodzi o to co zaliczamy do zbozowych, okopowych strączkowych

Załącznik nr 5 

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20230000493

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15421

Ostatni czerwca 

Dziś wielkie wypłaty

Kto złożył wniosek o rekompensate pieniądze dostanie w czerwcu

Tak było mówione 2 tyg temu

Ciekawe czy 5 % choć dostanie. 

Znowu do dymisji ministra trzeba podać. 

  • Like 2
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620
12 godzin temu, jacor73 napisał:

A wysłałeś z podpisem kwalifikowanym czy bez? Taż tak masz?

 

image.png

Bez, bo ten podpis trzeba wcześniej posiadać co zresztą kosztuje parę stów z tego co patrzyłem, a wymagali nawet ten podpis na fakturach.  Musiałem zanieść papierowo,  też mi ułatwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba836    21
2 godziny temu, marek1977 napisał:

Oczywiście że tak , bo w Polsce na wszystko są wnioski.

 

2 godziny temu, Desperado napisał:

Baaa, nawet powstał nowy odrębny zawód - Rolnik Wnioskodawca.  

a gdzie to się składa i jakie dokumenty potrzeba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2286
10 godzin temu, masa24 napisał:

U mnie od 3 mc pierwszy spadkobierca na świecie wiec sprzęt funkcjonuje 😁

To prawie jak mój zuber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj