Polecane posty

zetorr6441    365
1 godzinę temu, KamilJXU105 napisał:

A jak dziś na matifie się cena kształtuje bo mi cos się zawiesiło i pokazuje tylko na 25 rok

U mnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9030
54 minuty temu, panczo1922 napisał:

Niech mnie ktoś uszczypnie....

Czy ja przeczytałem powyżej że ruski sposób bycia jest lepszy niż nasz? europejski?

Czy wam się juz w głowach poprzewracało?🤷‍♀️

 

PS 

chemirol wągrowiec

pszenica 12, 1305

pszenica 13,5 1320

pszenica 14 1335

ceny netto

Źle myślisz...anie jeden ani drigi system dla nas nie jest dobry. I z pewnością onie nie myślą dbać o nasze interesy czy sposób bycia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4138
2 godziny temu, STIG13 napisał:

A na drzewach zamiast liści...

Będą  wisieć  propagandziści  !   ( z pisu  )

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    980

Cytujesz klasyka z konfederacji, pewnie będziesz na nich głosował😜

Edytowano przez Zbyszek3939
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Maniekkkk napisał:

Jeśli mogło by to pomóc w zatrzymaniu ruskiego miru to ja nie mam nic przeciwko temu aby rok czy dwa robić po kosztach a jak będzie trzeba to i dołożyć do interesu.

Czytając wypowiedzi niektórych mam wrażenie że to gówniarze którzy nigdy nie doświadczyli ruskiego dobrobytu, a i kilku starych komuchów też tu chyba jest.

W zeszłym roku jakiś mędrzec pisał tutaj, że cytuję "Putina szanuję i podziwiam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    980
2 minuty temu, Damianek20 napisał:

Jak płaci Grabowiec i ZZ Zamość ?

Zamojskie zakłady bez zmian od 9 lutego 1144.90 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24
5 godzin temu, notkiz napisał:

Orientujesz się od kiedy ta cena? ostatnio było 1220 w Teresinie . Czyżby podwyżki się zaczęły?

Mi w czwartek tyle proponował 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7672
2 minuty temu, Zbyszek3939 napisał:

Cytujesz klasyka z konfederacji, pewnie będziesz na nich głosował😜

Konfederacja się rozpada na kogo głosować ?.

Cena pszenica licha i wiozą za 3 tony pszenicy nie cała 1 tona saletry .

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
1 minutę temu, czesterP napisał:

W zeszłym roku jakiś mędrzec pisał tutaj, że cytuję "Putina szanuję i podziwiam"

To że jest gość inteligentny to trzeba przyznać bo tylko głupiec szedł by na wojnę nie mając zaplecza. Przypomnij sobie jak morawiecki przy wódce podziwiał Marker i Sarkoziego za to jak powoli ograniczają ludziom prawa i dostęp do darmowej szkoły służby zdrowia ucząc że trzeba płacić za wszystko. 

Putin i unia są siebie warci dążą do tego żeby podporządkować masę sobie i korzystać jak najwięcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4138
2 minuty temu, Zbyszek3939 napisał:

Zamojskie zakłady bez zmian od 9 lutego 1144.90 brutto

Co oni chcą    , co te chłopy chcą  , stabilizujemy cenę  ! niska ale stabilna  !     " Henio "

6 minut temu, Zbyszek3939 napisał:

Cytujesz klasyka z konfederacji, pewnie będziesz na nich głosował😜

Gdyby wybory były jutro to tak

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    980

Górnicy by sobie z Heniem szybko poradzili i z tą bandą z nowogrodzkiej, jak by nie przystali na ich postulaty. 

Edytowano przez Zbyszek3939
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
4 minuty temu, Zbyszek3939 napisał:

Zamojskie zakłady bez zmian od 9 lutego 1144.90 brutto

No i lipa nic u nas nie reagują skupy na podwyżki tylko obniżki lawinowo. PSL robi politykę przy PiS 

3 minuty temu, Zbyszek3939 napisał:

Górnicy by sobie z Heniem szybko poradzili i z tą bandą z nowogrodzkiej, jak by nie przystali na ich postulaty. 

Gurnikow kupili dali im odprawy a oni zgodzili się odejść z branży a teraz PiS chce sprowadzić górników z Ukrainy bez zbędnych kwalifikacji 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniekkkk    183

Jak znam życie to najbardziej krzyczą wszelakiej maści kombinatorzy , nie wiem kto to (i nie chcę wiedzieć) tenże "gale" ale ewidentnie to ktoś komu na pewno nie zależy na dobrze rolników.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, Damianek20 napisał:

To że jest gość inteligentny to trzeba przyznać bo tylko głupiec szedł by na wojnę nie mając zaplecza. Przypomnij sobie jak morawiecki przy wódce podziwiał Marker i Sarkoziego za to jak powoli ograniczają ludziom prawa i dostęp do darmowej szkoły służby zdrowia ucząc że trzeba płacić za wszystko. 

Putin i unia są siebie warci dążą do tego żeby podporządkować masę sobie i korzystać jak najwięcej. 

Poważnie piszesz z tą inteligencją tego kacapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
1 minutę temu, czesterP napisał:

Poważnie piszesz z tą inteligencją tego kacapa?

Tak, bo mimo że go nie lubisz to musisz uczciwie przyznać że gość jest inteligentny. Samo to że jest tak długo u władzy w takim kraju to już wyróżnia go. Popatrz na Hitlera gdyby nie był to nigdy tak nie ukierunkował by Niemcy. To że zwiodła go pycha i chciwość tu już inna sprawa. 

Żeby było jasne nie lobbuje się Putinem ale trzeba mówić prawdę mimo że ona jest nie wygodna dla innych. 

 

3 minuty temu, Wicherek napisał:

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-mlody-barman-zalozyl-firme-i-przyznano-mu-55-mln-zl-dotacji-,nId,6597044  zobaczcie jak się pisiory bawią za naszą kasę 

 będą wisieć propagandziści

Nikt nie będzie wisiał bo każdy na tym zarabia zarówno z PO, PSL , i reszta bo mają różne firmy w różnych branżach . Zoba cz jak oni się rozliczają do póki nie dojdą do koryta a później już cisza .

14 minut temu, Zbyszek3939 napisał:

Mircze bez zmian pszenica 1100-1210 brutto

To w Grabowcu jak dzwoniłem ostatnio to 1180 było brutto a pasza 1030 brutto 

A agri plus Zamość ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniekkkk    183

Czy was już całkowicie poj.bało,

jeden biznesmen mający więcej długów niż włosów na głowie najchętniej by chciał abyśmy budowali barykady i wieszali na drzewach tych którzy mu przeszkadzają w zarobieniu 30 srebrników, drugi idiota wychwala Hitlera i Putina........

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W okolicy Tereszpol Zerenda / Zamościa będę mieć samochody, mogę załadować pszenice paszową 1120 zł/t netto

tylko w tym tyg. mnie interesuje załadunek

 

 

Edytowano przez DamianRolnikSkup
  • Thanks 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, Damianek20 napisał:

Tak, bo mimo że go nie lubisz to musisz uczciwie przyznać że gość jest inteligentny. Samo to że jest tak długo u władzy w takim kraju to już wyróżnia go. Popatrz na Hitlera gdyby nie był to nigdy tak nie ukierunkował by Niemcy. To że zwiodła go pycha i chciwość tu już inna sprawa. 

Żeby było jasne nie lobbuje się Putinem ale trzeba mówić prawdę mimo że ona jest nie wygodna dla innych. 

 

Nikt nie będzie wisiał bo każdy na tym zarabia zarówno z PO, PSL , i reszta bo mają różne firmy w różnych branżach . Zoba cz jak oni się rozliczają do póki nie dojdą do koryta a później już cisza .

To w Grabowcu jak dzwoniłem ostatnio to 1180 było brutto a pasza 1030 brutto 

A agri plus Zamość ? 

Masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj