Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pigmei    1868

Najnowsza oferta.

Pszenica 14% 1290, 12,5% 1260, paszowa 1230, pszenżyto 1110, żyto 960, rzepak 2630, kukurydza 1150 netto czyli  spadki o kilkadziesiąt zł. Pomorskie.

Edytowano przez Pigmei
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hybryda1979    4
1 godzinę temu, Torus napisał:

Pszenica 1100 brutto Bukowska Wola powiat miechowski

U kogo ta cena 1100 zł bo mam ofertę na 1008 brutto w Giebułtowie.... jaja

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Prawda że te dopłaty teoretycznie są do 31 maja ale jak będą chcieli to skrócą ten termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1314

pszenica 1050, jęczmiony po 950  POŁNOCNA MAŁOPOLSKA

Perdole trzymam do zniw, najwyzej wieprzków wpuszcze luzem, nie w uwięzi

  • Like 1
  • Haha 1

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
3 godziny temu, mds212 napisał:

Nigdy nie mialem ani dopisku ani pszencia paszowa ani konsumpcyjna

U mnie 2 skupy wpisują na fakturę jaka jest pszenica 

IMG_20230223_143337.jpg


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Aż spojrzałem u siebie, w umowie  "pszenica konsumpcyjna" a na fakturach  "pszenica", jak kasa gra to nie widzę problemu. 

pUl6e05m2HarUi79rtB6OyNKJB6sOP0WU0Y9OBLTjZJcFko2O6R-up1gxlcfgwHI43U_pIbtYSJ9eVjMuaCjhS91bstXydXNKZhTqhZl90cZORRVJEpCudBUnPPQdU9ND9NTt5DRtKchoauEjoMnI-QJ1szpct8gmT2Jsiz7uSQBeNMH8p476d_h4P-dB-mX90rtAsvowKtEojk98KSo5lfThmkA5R0WPjmnC8r9BfavX0MZ6LtitRsZfktfEoqxxZyxMRC1XEOcvzUDIsDNkA43LFcdnCu4ma5TQFQ_ilsNoOEJ0VboR75uZdOohojef4oWsVQ8k7Rz3pu6cXm-dlVVG05jvabauPzVsk_Tqt1wT6XuI1dPRv5BNmN0ZwRopJpSCx5Ni1gl8Li-1N3TJ-FEtN6l49CIIQIER-iPzoZc8vdKYSkx9tq3ideRYw6ndbBUcKAE69hMj2_cYJT1O3GAd-8Dyph37IdrqHkBEzYnf9Obj4LgIbm-N5Y3x7dnjPSIHlgCT5zbWl0Zyt6iWjwDhI7p6SkIje1R3pnmupX5wtVJYS_8L0qMd_boZPQ36vI0e1KjZjnZRsh4BUzqDFWIwhQ3P0Snja_jfYuHV6cJmNJcxFaEGaRh1qERvtRbeNjy5UZtp8k-LV-v-zY9cnHOktoKAZUClJylni7V8XyKbLR2s_6YJCsX5nvIoPETr4kamRSmW6dCbhO-bhtl8O9zYPdLoOz0fzMk6M024E5A_YnFbIFE4P8fqksIzhqlYmccFC7o3rF-Qv20v5vyyAY70WCvP8aA7Tx_-osw9FRrkmd6Bo85MUdVUcH-5YKf8vgQVcyERSvu5tITSAZ1vI3j3sof4sqbGwsXgOQdTMk2A3CwwzZzbl2RncRGsDQBH4mo7-nhyfI8K4fEZsBnieYM2tde3ErCuqEjPCy9kAAnjdik=w1249-h937-s-no?authuser=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

aż spojrzałem u siebie, w umowie  "pszenica konsumpcyjna" a na fakturach  "pszenica", jak kasa gra to nie widzę problemu.

Problem dostrzażesz jak agencja odrzuci twój wniosek bo powie że dopłaca tylko do pszenicy konsumpcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9244

Agencja nie może stać ponad prawem - na fakturach wystawia się to, co wyznacza klasyfikacja towarów i usług, a nie własne widzimisię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik117    1
4 godziny temu, Tomek90 napisał:

Co za złodziej tyle daje? Ja też wschód, pszenżyto 1100. 

Jaka firma i lokalizacja ? Bo cena dobra jak na nasz teren 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490
2 godziny temu, Pigmei napisał:

Najnowsza oferta.

Pszenica 14% 1290, 12,5% 1260, paszowa 1230, pszenżyto 1110, żyto 960, rzepak 2630, kukurydza 1150 netto czyli  spadki o kilkadziesiąt zł. Pomorskie.

jak by taka cena dziś u mnie na podwórku wywożę wszystko co do ziarenka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś się dowiedziałem o takiej sytuacji wezmą zboże po danej cenie pod warunkiem że kupujesz od nich nawóz np.mocznik po 4300

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

ja jak sam sprzedaje pszenice i sam wystawiam fakturę to dopisze sobie konsumpcyjna i kto mi to sprawdzi? a to że skup kupił konsumpcyjną a dalej jako paszowa to przecież nikt mu nie zabroni. 

Przed chwilą, hubertus1990 napisał:

Dziś się dowiedziałem o takiej sytuacji wezmą zboże po danej cenie pod warunkiem że kupujesz od nich nawóz np.mocznik po 4300

to pokazać im ch*ja tylko i aż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067
1 godzinę temu, miwigos napisał:

I to jest protest, 

Powiadamiam, że nowe protesty rolników odbędą się  7 - 8 Marca w Piaskach koło Lublina i gdzieś koło Cycowa na drodze nr 12  koło Chełma, więcej szczegółów  nie podam bo nie znam tego terenu

Edytowano przez Wicherek
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
50 minut temu, marijusz napisał:

 

Problem dostrzażesz jak agencja odrzuci twój wniosek bo powie że dopłaca tylko do pszenicy konsumpcyjnej.

Póki co to na oficjalnej stronie jest mowa ogólnie o pszenicy https://www.gov.pl/web/rolnictwo/beda-doplaty-do-sprzedanego-zboza

Jak zaczną kombinować to dostarczę wyniki badań z portu tylko nie wierzę aby  przed wyborami chcieli wykluczać rolników. Zrobią raczej jak z suszowym gdzie zamiast faktur wystarczyły... oświadczenia 🤣

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    306
45 minut temu, Wicherek napisał:

Powiadamiam, że nowe protesty rolników odbędą się  7 - 8 Marca w Piskach koło Lublina i gdzieś koło Cycowa na drodze nr 12  koło Chełma, więcej szczegółów  nie podam bo nie znam tego terenu

Chodziło Ci o Piaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol0134    28
6 godzin temu, Tomek90 napisał:

Co za złodziej tyle daje? Ja też wschód, pszenżyto 1100. 

kto daje na wschodzie za pszenzyto po 1100 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Wlkp na dzien dzisiejszy pszenżyto 1070-1080 netto, pszenica paszowa 1160-1170 netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067
35 minut temu, jaro330 napisał:

mi  tez  daj  znac

 

Wszystkim daję znać ,że   "Oszukana Wieś  " ogłosiła protest    " żółtych kamizelek  "  podczas targów Agrotech w Kielcach  , rolnicy którzy sprzeciwiają się  polityce pis wobec rolnictwa proszeni są o przyjazd na targi w żółtych kamizelkach ( tak jak Francuzi podczas swoich protestów  ) trzeba dać do zrozumienia politykom że będziemy im wypominać złe traktowanie do samych wyborów ! niech nie myślą ze będą sobie robić piękne zdjęcia  ( wyborcze  ) przy okazji święta jakim są targi  !   Ich polityka doprowadzi do tego że nas już nie będzie stać na te maszyny , myślę ,    że  żółte kamizelki będa stałym elementem wszystkich pisowskich imprez przedwyborczych , włącznie z DOŻYNKAMI  !      Oficjalne ogłoszenia o proteście     " żółtych kamizelek  " pewnie się już niebawem pojawią 

Edytowano przez Wicherek
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265
28 minut temu, Karol0134 napisał:

kto daje na wschodzie za pszenzyto po 1100 ?

De heus, Cargill taniej pare zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj