Polecane posty

MarekUA    970

Ardanowski dobry chłop , chciał mieć swoje zdanie i teraz go nie ma.. Kowalczyk dobry dla pisu grupy azoty itd bierta nawozy... ja tylko się zastanawiam kiedyś sypałem 400kg polifoski 6tki drugi rok ograniczam teraz wcale... czy to będzie miało wpływ? czuje ze będzie bieda w żniwa... Jest szansa złotówka leci stopy procentowe u nas bez zmian czyli export ruszy ostro i może to się zmieni .. ale co krwi napsuli.. jesień to dla pisu torba i kij coś czuję..

  • Like 1
  • Thanks 1

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
2 godziny temu, APPACZ1 napisał:

Jak si wam układa współpraca z fimą Agrol.k z Golubia -Dobrzynia współpracuje z nimi ktoś może 

Kilka lat wstecz kupiłem hondie kwalifikat i w ubiegłym roku kilka ton śruty rzepakowej , na ich ciągle telefony odp że wszystko mam.

Dzisiaj była u mnie policja z pytaniem czy mam jeszcze ta śrutę bo prowadzą dochodzenie odnośnie oszukiwania na wadze...  😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1305
6MaaJsTeR9 napisał:

1 godzinę temu, APPACZ1 napisał:

Po współpracy zakupie nawozów zauważyłem brak kompetencji naciąganie w sumie wyciąłem wnioski że rolnika to mają w du...pie całkowicie mają wyje..ne na niego liczy się tylko kasa 

W pobliżu masz TDAGRO wydaje się być w porządku firma

Spoko firma tylko nawozy lepszą cenę ma agrolok lecz resztę td agro ma konkurencyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2352
4 godziny temu, Wicherek napisał:

Kolego , na protest  ludzie różne rzeczy ofiarowują bezpłatnie  , jeden daje grochówkę drugi naczynia trzeci kawę czwarty kiełbasę  a masa może przywieść pączki bo to tłusty czwartek. Proponuję Mu honorowe rozwiązanie , zakładanie się nie ma sensu bo nie ma sposobu siłowego zmuszenie do wpłaty przegranej , jestem na 100 % pewny że cena referencyjna będzie   ! i to jest najważniejsze żeby wszyscy zdawali sobie z tego sprawę 

Dodam że ja juz wdałem na te protesty więcej jak 1000 zł 

A to nie koniec to początek

sluchaj, nie zrobilem nic nei tak, zebys mi jakies honorowe rozwiazania proponowal. To ja zaproponowalem zaklad o 1000 zl na cel charytatywny najpierw marksowi, potem tobie, bo we 2 powtarzacie te info o cenie referencyjnej o ktorej na fb pisal Wieslaw Gryn we własnej osobie podobno

Jeżeli będzie ta cena potwierdzona( a narazie tylko wy te informacje podajacie)  to wpłacę , ale pod warunkiem ze ktorys z was zobowiaze sie do wplacenia jezeli tej ceny nie bedzie

Popieram strajk jak najbardziej , ale lubie konkrety i prawdziwe informacje. A informacja o cenie referencyjnej jak narazie wyglada na probe siania zametu i podjudzania.

Takze nei gadaj mi tu o honorze i paczkach tylko porozmawiajmy o konkretach. Wchodzicie w zaklad czy nie ? Moze ktos inny ze stowarzyszenia  oszukana wies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1305
masa24 napisał:

4 godziny temu, Wicherek napisał:

Kolego , na protest  ludzie różne rzeczy ofiarowują bezpłatnie  , jeden daje grochówkę drugi naczynia trzeci kawę czwarty kiełbasę  a masa może przywieść pączki bo to tłusty czwartek. Proponuję Mu honorowe rozwiązanie , zakładanie się nie ma sensu bo nie ma sposobu siłowego zmuszenie do wpłaty przegranej , jestem na 100 % pewny że cena referencyjna będzie   ! i to jest najważniejsze żeby wszyscy zdawali sobie z tego sprawę 

Dodam że ja juz wdałem na te protesty więcej jak 1000 zł 

A to nie koniec to początek

sluchaj, nie zrobilem nic nei tak, zebys mi jakies honorowe rozwiazania proponowal. To ja zaproponowalem zaklad o 1000 zl na cel charytatywny najpierw marksowi, potem tobie, bo we 2 powtarzacie te info o cenie referencyjnej o ktorej na fb pisal Wieslaw Gryn we własnej osobie podobno

Jeżeli będzie ta cena potwierdzona( a narazie tylko wy te informacje podajacie)  to wpłacę , ale pod warunkiem ze ktorys z was zobowiaze sie do wplacenia jezeli tej ceny nie bedzie

Popieram strajk jak najbardziej , ale lubie konkrety i prawdziwe informacje. A informacja o cenie referencyjnej jak narazie wyglada na probe siania zametu i podjudzania.

Takze nei gadaj mi tu o honorze i paczkach tylko porozmawiajmy o konkretach. Wchodzicie w zaklad czy nie ? Moze ktos inny ze stowarzyszenia  oszukana wies?

Ta cena referencyjna to będzie tak działać jak ceny zaporowe na gaz czy ropę, nikt na to nie zwraca uwagi i tyle jest to jest ale są boczne furtki ominięcia każdej regulacji rynkowej, weszły sankcje na ropę Putina i coś się zmieniło? jak pompowali ropę tak nadal pompują, zakaz na nawozy ze wschodu to i tak jadą tylko okrężną drogą, jak z góry nikt nie weźmie się porządnie za ryja pilnować każdą instytucje od weterynarii po celników, poprzez skupy i pośredników to nadal będzie wjeżdżać różnej jakości zboże kukurydza czy rzepak tylko wymyślą inna nazwę dla tego towaru

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2352

a rozumiesz ze  o tej cenie refencyjneij przy doplatach do zboza nikt inny nie mowi tylko 2 osoby z tego forum i stowarzyszenie oszukana wies????

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1305

Rozumiem, tylko wyjaśniam czy jakimś cudem będzie ta cena czy nie to nic nie zmieni, tak jak ta okrzyknięta krajowa grupa spożywcza, ceny nawozów super, no tak wpływają na ceny rynkowe jak nikt

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4193
7 godzin temu, masa24 napisał:

sluchaj, nie zrobilem nic nei tak, zebys mi jakies honorowe rozwiazania proponowal. To ja zaproponowalem zaklad o 1000 zl na cel charytatywny najpierw marksowi, potem tobie, bo we 2 powtarzacie te info o cenie referencyjnej o ktorej na fb pisal Wieslaw Gryn we własnej osobie podobno

Jeżeli będzie ta cena potwierdzona( a narazie tylko wy te informacje podajacie)  to wpłacę , ale pod warunkiem ze ktorys z was zobowiaze sie do wplacenia jezeli tej ceny nie bedzie

Popieram strajk jak najbardziej , ale lubie konkrety i prawdziwe informacje. A informacja o cenie referencyjnej jak narazie wyglada na probe siania zametu i podjudzania.

Takze nei gadaj mi tu o honorze i paczkach tylko porozmawiajmy o konkretach. Wchodzicie w zaklad czy nie ? Moze ktos inny ze stowarzyszenia  oszukana wies?

Osobiście nie znam nikogo z "Oszukanej Wsi "  , Widziałem ich na protestach , witałem się z nimi , czytam co piszą ale głowy za ich słowa sobie obciąć  nie dam  , mimo to wierzę , że podają prawdę 

Skoro tak się wykręcasz od tych pączków  to może portal Agro Foto  ( w ramach reklamy  ) zafunduje protestującym rolnikom pączki , myślę że to by był piękny gest uwieczniony przez media  

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aha napewno.Chyba jak manometr od Hardiego sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomciu86    130
8 godzin temu, jezyk_nh napisał:

Czy handluje ktoś z firmą scandagra ? W porządku są ?

Po ile płacą ja u nich tylko środki ochrony i opryski kupowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek12    82
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Skoro tak się wykręcasz od tych pączków  to może portal Agro Foto  ( w ramach reklamy  ) zafunduje protestującym rolnikom pączki , myślę że to by był piękny gest uwieczniony przez media  

Nie ma takiej potrzeby z tego co wiem pączki  już zamówione  od tego samego człowieka który przywiózł drożdżówki na tamtym strajku

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korbol    84

Wczoraj chrzestny sprzedawał, Pszenica konsumpcja 1260 brutto z odbiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4193
11 minut temu, karolek12 napisał:

Nie ma takiej potrzeby z tego co wiem pączki  już zamówione  od tego samego człowieka który przywiózł drożdżówki na tamtym strajku

Możemy zjeść po dwa   !     jak szaleć to szaleć 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    538

W tym roku ostarni raz pączki bez mąki ze świerszczy (bo jeszcze nie zdążyli naprodukować). Trzeba się najeść.

  • Like 4
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Gdzie jest moderator bo to forum schodzi na psy, temat o cenach pszenicy, a tu ciągle pierdolenie o d*pie Maryny cedrob 1180 netto 

Edytowano przez rino
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3569
1 godzinę temu, margoo78 napisał:

W tym roku ostarni raz pączki bez mąki ze świerszczy (bo jeszcze nie zdążyli naprodukować). Trzeba się najeść.

Na te ze świerszczami  to pozwolą sobie bardzo bogaci , 1 kg mąki ze świerszczy podobno 100 zł kosztuje,więc spokojna głowa

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
notkiz    40
16 minut temu, krzysiek29 napisał:

Młyn Teresin 1240 netto za 13 procent białka 

Orientujesz się od kiedy ta cena? ostatnio było 1220 w Teresinie . Czyżby podwyżki się zaczęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9058
14 godzin temu, Matey napisał:

gdzie tak slabo placa?

Agrifirm 1050 pszenica w Lubelskim , tylko nie mam pewności czy brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj