donweter1989

Ceny trzody chlewnej 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rcw 3
kanalia2    158
2 minuty temu, simpleNICKpl napisał:

na głęboką ściółkę? to już cię wypuścili czy dostałeś przydział internetu na sobotę?

 kolejki są musze czekać))))   ty nawet nie wiesz ile trzeba się postarać aby trafić do Tworek  albo do "sanatorium""  Mam w wiosce pensjonariusza " sanatorim" to przynajmniej 2 lata czeka aż pójdzie na leczenie kolejny raz.  To polska jak kraj Prawa i sprawiedliwości))))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Kuźwa to ja też sobie powoli oborę od byków na kabany przerabiam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158
4 minuty temu, migacz napisał:

Kuźwa to ja też sobie powoli oborę od byków na kabany przerabiam.

od byków na kabany???? no to jesteś bardziej pierdolniety niż ja i Simpul))())))

przecież byki to teraz żyła złota, deszcz pieniedzy, bogactwo przecież

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Miałem kiedyś byki i szybko się z nich wyleczyłem. Samemu robić to zbyt niebezpieczne. Wolę maciory po d*pie kopać. Do bydła już nie wrócę choćby i złotem sralo.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158
1 godzinę temu, migacz napisał:

Miałem kiedyś byki i szybko się z nich wyleczyłem. Samemu robić to zbyt niebezpieczne. Wolę maciory po d*pie kopać. Do bydła już nie wrócę choćby i złotem sralo.

mnie wyleczyło ciągle użeranie sie z handlarzami ja bym gnoich tempym sierpem wykastrował wszystkich !!!!.

44 minuty temu, Ogrodnik3768 napisał:

Ciekawe co jeszcze mądrego Bruksela wymyśli " zakaz chodowli na rusztach"ciekawe....

Tym to ty sie nie przejmuj wszelkie korporacje na rusztach howaja tam nikt gnoju wyrzucac nie bedzie, takie cyrki urzedasy wymyslaja bo łapówek się domagają  tak jak pisiory kase od ukrainców wzieli i co zboże dalej jedzie mimo zakazów . Lapówek chcą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowron16    19
6 godzin temu, kanalia2 napisał:

a to witam brata wariata )))) też przerabiałem stodołe na głęboka ściółke  w czasie prosperity i rekordowych cen z przed 2 lat. Jak to miło poznać przyszłego współpacjenta szpitala dla obłakanych)))

to i ja dołączam do tej rodziny bo w 2013 roku był dylemat czy połowa budynku idzie pod opasy czy świnie oczywiście na co postawiliśmy ŚWINIE, na ściółce co prawda nie na głębokiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1828
22 godziny temu, simpleNICKpl napisał:

dlaczego? bo ludzi nie stać nawet na podstawowej jakości produkty.

Raczej nie cena, głównymi odbiorcami drobiu od nas jest pokolenie 50+, mam w rodzinie 30 latków stosunkowo dobrze zarabiających i temat olewają bo  co ona ma zrobić         np z 4 kg tuszką kaczora ,ile to sie piecze, w markecie kupi 1,8kg kaczora i wszyscy zadowoleni, w zeszłym roku pojawili sie u mnie Ukraińcy , Ci o dziwo kupowali żywe indyki[trochę sie targowali] a jak opowiadali co oni z tego zrobią to byłem w szoku, także wychodzi kwestia podejścia do żywności nie jest związana  z zamożnością, lecz ze swiadomością jakości produków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

ostatnio ktoś tu otwierał interes mięsny, może będzie zainteresowany w sąsiednim powiecie, trzeba wyłożyć trochę grosza 🙃


https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-budynki-calej-firmy-z-gruntem-ag-5-5-ha-CID3-IDSut7S.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158

Koledzy ma 2 sztuki kabana na prywatyzacje  )))) sokołów po nie wydzwania ile złota na dziś za nie dostane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2448

Czy teraz sprzedając świnie też będziemy dodatkowo mieć potrącenia na fundusz ochrony rolnictwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
6 godzin temu, kanalia2 napisał:

Koledzy ma 2 sztuki kabana na prywatyzacje  )))) sokołów po nie wydzwania ile złota na dziś za nie dostane????

mówiłeś że za takie grosze sie nie opłaci  i na  złodziei nie będziesz robił ,to daj żyć tym blondynom ,niech sobie dożyją starości u Ciebie 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158

Bo ja wierze w kapitalizm i solidarność)))))) jak nasi ojcowie obalilali PRL to mówili obalcie komune to bedzie wam się życ lepiej potem głosujcie za UE będzie lepiej jak za kapitalizmu. Więc liczę. Ojciec za kabana 120 kg dostawał 2,5 beczki paliwa (500L) komuna obalona więc 100 l powinienem dostac wiecej teraz jest UE  więc kolejne 100 l Reasumując jak kupie 700 litrów ropy za kabana  przestane narzekać . ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Dlatego nie sprzedawaj tylko poczekaj aż dostaniesz za niego te 700l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158

O wy ludzie słabej wiary)))) Głosuje na pis więc wierze i ufam, trzeba wierzyć i ufać PIS ponizył inflacje to i ceny podwyzy))))) A Po za tym ja  nie sprzedaje ja zawsze po odstawie czuje się okradziony. ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Czyli masochista ,lubisz być poniewierany.Z drugiej strony skąd wiesz że kabany za tanie ? A może poproś Obsrajdka żeby paliwo staniało  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarazraz    2

Tylko że ta ropa z kiedyś to nie jest ropa z dzisiaj. Dochodzi coś takiego jak proces technologiczny oraz rosnąca wartość towaru. Dobrze że świnie w cenie ale pamiętajcie, czym większa kasa tym mocniejszy i bardziej bolesny upadek. Lepiej żeby cena była średnia a nawet trochę niższa ale pewna w perspektywie czasu na okres np pół roku czy roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    44
10 minut temu, Krystian86 napisał:

Ciekawe jakie beda propozycje cenowe????

Będą tłumaczyć że euro spada że towar nie idzie inne pierdoły 😁 . 9 zł za żywą będzie spoko uzyskać. Teraz będzie tylko stabilizacja lub tylko w górę🔼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

niedługo trzoda będzie droższa od bydła 🙃 zresztą jak byłem dzieciakiem to to była norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj