Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rcw 3
racyl    1319
5 godzin temu, galan99 napisał:

Opozycja wy***ać PiS , to hasło wyborcze od wielu lat .

Sama opozycja się , żre nie mogą się dogadać , dziś było w TVN , program każda partia chce coś innego a karty i tak rozda PO .

więc nic nie będzie lepszego .

nikt się nie spodziewa, że będzie lepiej. chcemy skończyć tą propagandę PIS i oczyszczenia tvp.

Nic mogą nie dawać, nawet niech podwyższą wiek emerytalny aby tylko zrobili porządek tvp bo nie na się na to patrzeć co tam wyprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8543
2 godziny temu, dysydent napisał:

jeszcze ze dwa pytania odwlekające zastosuje i znudzi Ci się dociekanie co myśli o Chinach

A wiesz , nie wpadłem na to że coś takiego zastosuje, zapamiętam na przyszłość😂

2 godziny temu, PRIMO napisał:

Oj trochę zapóźniony w informacji o chinach jesteś. 

 

z czego to wnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)
21 godzin temu, Pafnucy12 napisał:

ciekawe masz podejście... bez urazy, ale to myślenie chłopa pańszczyźnianego.

bardziej twardo stąpający po ziemi i znający realia rynku . 

9 godzin temu, Ulman napisał:

Kto jest obecnie wrogiem ludu w Chinach?  Przedsiębiorcy nie, rolnicy nie, imperialiści też raczej nie bo robią z nimi biznes, Jedyne co mi przychodzi do głowy to marginalizowanie ewentualnej opozycji. Nie ma opozycji to moga rządzić długofalowo i nie traca energii na uzeranie się między sobą prowadzenie kampanii wyborczych i tracenie czasu na nie

każdy kto się próbuje wybić , niedawno jednej z prowincji zbyt dobrze szło to 3 tygodniowy całkowity lock dawn ją troche ustawił do pionu 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
46 minut temu, jarecki napisał:

bardziej twardo stąpający po ziemi i znający realia rynku . 

Ale nadal usłużno-podańczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

bo napisałem ze ceny zbóż mleka i żywca były przeszacowane ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Bo uważasz że tak trzeba 

Normalnie taki los chłopa. Tanio oddać, bo Pan tak chce

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

Uważam że trzeba robić swoje a ubiegły rok traktować jako ekstra zyski i to nie tylko w rolnictwie ale w całej gospodarce ,  budowlance ceny z kosmosu , turystyka cena z kosmosu , energetyka tak samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, jarecki napisał:

bardziej twardo stąpający po ziemi i znający realia rynku . 

każdy kto się próbuje wybić , niedawno jednej z prowincji zbyt dobrze szło to 3 tygodniowy całkowity lock dawn ją troche ustawił do pionu 

Skąd ty takie bzdury bierzesz?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

on chyba jest wyborcom konfederacji- oni wierza w kazda bzdure.😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
24 minuty temu, Ulman napisał:

Skąd ty takie bzdury bierzesz?

twoja wiedza o wolnosci w chinach jest zerowa . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5105
13 godzin temu, Ulman napisał:

Kto jest obecnie wrogiem ludu w Chinach?  Przedsiębiorcy nie, rolnicy nie, imperialiści też raczej nie bo robią z nimi biznes, Jedyne co mi przychodzi do głowy to marginalizowanie ewentualnej opozycji. Nie ma opozycji to moga rządzić długofalowo i nie traca energii na uzeranie się między sobą prowadzenie kampanii wyborczych i tracenie czasu na nie.

Nie do końca tak jest. Komunistyczna partia Chin liczy ze 100 mln. członków. Tarcia wewnętrzne są ogromne. Większość więc energii wierchuszka partyjna zawsze traci na szukanie spisków, albo spiskowanie. Poza tym jak nikt nie kontroluje decyzji góry to oprócz tych dobrych przechodzą też te bzdurne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588

Widać tych dobrych jest jednak dużo więcej niz złych bo ostatnie 20 lat to gigantyczny rozwój.

13 minut temu, jarecki napisał:

twoja wiedza o wolnosci w chinach jest zerowa . 

No to dawaj materiały, linki i co tam jeszcze to chętnie się uświadomię. Na razie to pociskasz ciemnotę jakoby kraj który  stawia na rozwój sam ten rozwój ograniczał bo jakaś prowincja która on sam kontroluje , ma za dobre wyniki.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7621

Powiem tak mojej babki brat siedział w jednej celi z Michnikiem za działalność w Solidarności .

Michnik był o wiele lat młodszy to zrobił karierę jak , każdy wie .

Babki brat powiadał jak wyszedł z więzienia , oszukali nas .

Tak bo , SB nigdy nie nie odeszli od  władzy .

Teraz jak rudy zapowiadał że jak dojdzie do władzy , przywróci im emerytury odebrane . To będzie powrót wielkiej komuny w Polsce .

Jak widać było na  manifestacjach SB jest tysiące , wierni zasadom do końca . Tak samo ich dzieci będą i wnuki .

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588

Weź lekarstwa.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5622
29 minut temu, jacus napisał:

on chyba jest wyborcom konfederacji- oni wierza w kazda bzdure.😂

Tak jak wyborcy PiS wierzą w każdą bzdurę opowiadaną w TVP INFO.

Patrz @galan99 ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7621
1 minutę temu, Ulman napisał:

Weź lekarstwa.

Nie musisz wierzyć , taka jest prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
5 minut temu, Ulman napisał:

No to dawaj materiały, linki i co tam jeszcze to chętnie się uświadomię. Na razie to pociskasz ciemnotę jakoby kraj który  stawia na rozwój sam ten rozwój ograniczał bo jakaś prowincja która on sam kontroluje , ma za dobre wyniki.

zaczynając dyskusje o chinach trzeba znać podstawy a więc podatki , system nauczania , słuzbe zdrowia i emerytury co o tych podstawach w chinach wiesz ? nic nie wiesz , znasz kogoś kto do chin wyjezdza do pracy ? tez raczej nikogo nie znasz bo wypisujesz bzdury .        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7621

Co mam włączyć po co niby , wiem co napisałem , bo tak było .

Swoje wiem , przyjdzie czas , że się nie jeden przekona .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5622
Napisano (edytowany)

@galan99 A obecne CBA, CBŚ czy ABW czym się różnią od SB ?? Nazwa inna, cel działania ten sam ...

Seryjny samobójca nie grasuje obecnie ??

A ABW w Warszawie to chyba nawet siedzibę po SB ma na Rakowieckiej 🤫

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
10 minut temu, Ulman napisał:

No to dawaj materiały, linki i co tam jeszcze to chętnie się uświadomię. Na razie to pociskasz ciemnotę jakoby kraj który  stawia na rozwój sam ten rozwój ograniczał bo jakaś prowincja która on sam kontroluje , ma za dobre wyniki.

Nie będe dawał bo juz wielokrotnie udowodnil tobie ze bzdury wypisujesz ale jak chcesz dyskutować to odnieś się po jednym zdaniu do podatków w chinach , systemie szkolnictwa , opiece zdrowotnej i o emeryturach a ja się ustosunkuję wtedy do twojego wpisu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6441
24 minuty temu, galan99 napisał:

Tak bo , SB nigdy nie nie odeszli od  władzy .

Teraz jak rudy zapowiadał że jak dojdzie do władzy , przywróci im emerytury odebrane . To będzie powrót wielkiej komuny w Polsce .

Jak widać było na  manifestacjach SB jest tysiące , wierni zasadom do końca . Tak samo ich dzieci będą i wnuki .

Człowieku, czy tobie meteoryt spadł na baniak? Wiesz w jakim wieku są emeryci co im odebrano emerytury? Wiesz kim są ich dzieci i wnuki że pieprzysz takie farmazony? Jaki wpływ na całość władzy mają ci co przychodzą na manifestacje? Jakie lobby stanowią? Jakimś zasady jednak muszą obowiązywać, Tym bardziej że zabrano im emerytury ustawą a nie wyrokiem sądu, gdzie np. dowiedziono ich haniebnej działalności.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588

Jak taki jesteś obeznany to walnij tu wykład jak się sprawy w Chinach mają. Wszak to ty stwierdziłeś że nic nie wiem  o Chinach i że zamineli tak jedną prowincję  bo za dobrze im szło.  Daj materiał na poparcie tych śmiałych twierdzeń zamiast odbijać piłeczkę 

 

25 minut temu, galan99 napisał:

Co mam włączyć po co niby , wiem co napisałem , bo tak było .

Swoje wiem , przyjdzie czas , że się nie jeden przekona .

 

N8c nie włączaj,  nic nie wyłączaj. Po prostu bierz leki jak pan doktor zalecił i będzie dobrze.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9268

Tu się zgadzam - należałoby najpierw uznać, że działalność SB była zbrodnicza, ale nawet to nie skazuje wszystkich pracowników na potępienie. Większości SS-manów włos z głowy nie spadł, nawet emerytury wojskowe brali  RFN. Czy to było sprawiedliwe - nie wiem. Nie można karać wszystkich tak samo tylko za to, że pracowali w jakiejś instytucji. W ten sam sposób można by pozbawić emerytur wszytskicj, co należeli do PZPR, ZSL i SD za komuny. Tylko czy to będzie miało ręce i  nogi ??

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj