Polecane posty

GABBER85    1339

Kto taki puścił bajke że po poł roku bedzie łój w baku ?  mam jeszcze zbiorniki 25 z przed 10mcy i z wiosny  i nie widze parafiny czy łoju

  • Thanks 1

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056

ja od lat jezdz na b7 i pare stron temu opisywalem co sie z nim dzieje-nie we fantazji polglowkow ale w codziennym zuzyciu ..........

w zimie woda zamarznie na dnie-przy duzym mrozie , potem rozmarznie i spokojnie mozna dolac do zbiornika.

2 godziny temu, nunu85 napisał:

7% to jest maksymalny dopuszczony prawem poziom biododatkow. Ot nie może ich być więcej. A mniej owszem. i w niektórych naftobazach w Pl jest takie paliwo. kto przywiózł? Hawa

gyd jest mniej to nawet nie ma obowiazku  tego podawac.

 

dziwne ze wy wyborcy pis-u nie wierzycie swoim wybrancom... po co robicie zapasy,przecies najwyzszy prezes i jego obsrajtek ciagle mowia ze paliwo jest i bedzie tanie..

jak im mozecie nie wierzyc ?? myslicie ze was ruchaja bez mydla ??? 

naprawde ?? nie ufacie swoim wybrancom a za 2 tygodnei bedzieice na  nich glosowac ..

wczoraj  na orlenie dalej 5,99 paliwo bylo .

  • Like 3
  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3932
33 minuty temu, GABBER85 napisał:

Kto taki puścił bajke że po poł roku bedzie łój w baku ?  mam jeszcze zbiorniki 25 z przed 10mcy i z wiosny  i nie widze parafiny czy łoju

To nie bajki ale prawdziwe historie. Tyle że zapominają dopisać że to nie olej napędowy a wyrób podobny do oleju napędowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celownik07    669
5 minut temu, jacus napisał:

wczoraj  na orlenie dalej 5,99 paliwo bylo

w 3 lokalizacjach (innych miastach) w woj. mazowieckim na orlenie B7 jest juz 5,94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

@panczo1922 Patrząc na kontynuację twojego wykresu wracamy do momentu początek - połowa 2022 w zależności cen, nawet trochę bardziej w odwrotna stronę jak popłyneło po połowie 2022 gdzie nawet VAT 8% nic nie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati86    47

Dziś dzwoniłem do lokalnego dostawcy lokalizacja KOL za b7 5.84 b0 brak. Zadzwoniłem do znajomego czy coś ma 5.30 mi powiedział zamówiłem 2000l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9008
15 godzin temu, Celownik07 napisał:

Grzes chyba twoje okolice LLU?

cac2b363b640638f105ac02c276a711d2a91da87124b69286be15a7b043c95ed.jpg

Tak blisko, 20km odemnie jeśli Łuków. 

Dostarczyli w nocy paliwo na stację i już kolejki rano z beczkami🤦‍♂️

2 godziny temu, krzychu121 napisał:

To nie bajki ale prawdziwe historie. Tyle że zapominają dopisać że to nie olej napędowy a wyrób podobny do oleju napędowego 

Gdzie takowy kupujecie i w jakim celu? 

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkosio    125

ostre jazdy z paliwem. heh co za czasy. ale się zdziwimy jak po wyborach nadal będzie tanieć. bo baryłka spadnie itp

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Byłem ciągnikiem  na pobliskim orlenie, ceny bez zmian, paliwa nie brak, jakiegoś szaleństwa nie widać, dystrybutor "tir" zwyczajowo nie działa 😁

paliwo  03. 10.jpg

Edytowano przez Pigmei
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati86    47

Tomasz0611 napisał:

Czyli szara strefa ...

Jest coś takiego jak Krzywa Laffera. A ta się zaczeła zwiększać jak władza podnosi podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1339
1 godzinę temu, mati86 napisał:

Zadzwoniłem do znajomego czy coś ma 5.30 mi powiedział zamówiłem 2000l.

gdzie po tyle? ale to " bez papuieru" od tirowców?


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1339

5,3x1,23 =6,5... to jeszcze w uja zrobili na 60 gr

....jeśli  z jakiejsc bazy tir....

  • Like 1

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati86    47

Nie mam dużego zapotrzebowania na rok. A jak ktoś sam ofertę dobrą składa to czemu nie skorzystać. A tych co robią jakieś dogryski to niech was dupa nie piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1127
6 godzin temu, Sokol2 napisał:

kombajn po zniwach od zawsze tankuje b7 do pełna i tak stoi i czeka na kolejne zniwa i jak narazie nic z pompa wtryskami  (oprocz pompki zasilającej i zaworku zwrotnego) jeszcze nic nie robiłem a tu piszecie ze max poł roku... ale co jest na dnie zbiornika to nie wiem bo ostatnio czysciłem 15 lat temu... 

Ja mam u siebie kranik w dole i nigdy tam żadnego "syfu" nie było.

Reakcję poprawiłem bo telefon zawisł 😄.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5616
18 minut temu, mati86 napisał:

Nie mam dużego zapotrzebowania na rok. A jak ktoś sam ofertę dobrą składa to czemu nie skorzystać. A tych co robią jakieś dogryski to niech was d*pa nie piecze.

Człowieku, ty kogoś podpierdalasz na forum że sprzedaje paliwo na lewo, i jeszcze grasz głupiego że ktoś ci zazdrości ... 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati86    47
Tomasz0611 napisał:

Człowieku, ty kogoś podpierdalasz na forum że sprzedaje paliwo na lewo, i jeszcze grasz głupiego że ktoś ci zazdrości ...

Gościu nie wiesz z kąt to jest i sam sobie teorie wytworzyłeś że kradzione. Ja wiem że jest z legalnego źródła. I hu.. Cię powinien więcej obchodzić ale ty masz najwięcej do powiedzenia.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj