Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
6465    12391

PGNiG też niby ceny zamroziła ale nie wiem jak to jest bo rachunek mam o 20%wiekszy  niż przed rokiem. Jak powiedziałem to wyznawcy pewnej sekty to mi powiedział że jak by nie mrozili to bym zapłacił 100%wiecej. A h*j z tym.  Trzeba robić na dwa etaty i pier**lić te ich mrożenia i zapomogi. Przeżyje i bez tego.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1762
2 godziny temu, 6465 napisał:

PGNiG też niby ceny zamroziła ale nie wiem jak to jest bo rachunek mam o 20%wiekszy  niż przed rokiem. Jak powiedziałem to wyznawcy pewnej sekty to mi powiedział że jak by nie mrozili to bym zapłacił 100%wiecej. A h*j z tym.  Trzeba robić na dwa etaty i pier**lić te ich mrożenia i zapomogi. Przeżyje i bez tego.

No bo VAT wrocil 23% na prąd.  Wiem bo dowiedziałem się jak z chrzesnym przepisywaliśmy  światło

 https://www.orlen.pl/pl/dla-biznesu/hurtowe-ceny-paliw

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Orlen realizuje politykę kreująca odczyty inflacji. W ubiegłym roku maksymalnie trzymał cenę, by teraz maksymalnie obniżyć. Odczyty rok do roku sprawiają, ze inflacja wyraźnie spada. I o to przed wyborami przecież chodziło. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
4 godziny temu, 6465 napisał:

PGNiG też niby ceny zamroziła ale nie wiem jak to jest bo rachunek mam o 20%wiekszy  niż przed rokiem. Jak powiedziałem to wyznawcy pewnej sekty to mi powiedział że jak by nie mrozili to bym zapłacił 100%wiecej. A h*j z tym.  Trzeba robić na dwa etaty i pier**lić te ich mrożenia i zapomogi. Przeżyje i bez tego.

Zamrożono tylko ceny energii. A pozostałe opłaty już nie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12391
14 minut temu, marek1977 napisał:

ON 6.20 na pobliskim Orlenie .

Też dziś tankowałem na Orlen po 6,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Dzisiaj cena on spadła na 6,17. Rano była jeszcze 6,21 a przedwczoraj 6,25. Propozycja za b0 szop biała podlaska dla jednego z klientów co na stacji jednak zatankował 7,90 ale nie chce mi się wierzyć. 7,00-7,20 to prawda że tyle jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
Przed chwilą, GRZES1545 napisał:

Avia Radzyń Podl wczoraj 6.20 b7

Szip oferta b0 6.99

No właśnie już prędzej że szip 6,99 a nie 7,99

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

przecież jak będzie u władzy opozycja to będzie po 4 zeta czyż nie tak? a ty już chcesz w spodnie ładować nie trać nadziei -chyba że martwisz się tym że nie znasz następcy łobajtka  bo możliwe że będzie duzo gorszy bo wiadomo polityka rynkowa -"pinindzy nima i ni bedze "to ogłaszali lata temu i nie można wnośić reklamacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1125
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Zesramy się po wyborach 

Paliwo nie jest aż takim dużym kosztem licząc na 1 ha.

  • Like 1

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1004

Tylko paliwo to koszt dla wszystkich, podrożeje transport, więc towary i usługi też pójdą w górę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12
7 godzin temu, soltys48 napisał:

Zesramy się po wyborach 

Teraz zaniżają a po wyborach zapłacimy za wszystko , oczy  zrobią się wielkie jak buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215

ja kupiłem początkiem sierpnia na cały limit.Chyba każdy tak zrobił.Wiec do wiosny raczej nikt nie myśli o zakupach.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12391
1 minutę temu, Strongman napisał:

ja kupiłem początkiem sierpnia na cały limit.Chyba każdy tak zrobił.

A ja jeszcze nic. Tyle mam co w traktorze. Może na zasiewy wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
2 minuty temu, Strongman napisał:

ja kupiłem początkiem sierpnia na cały limit.Chyba każdy tak zrobił.

Musiałem wybrać limit pod koniec lipca a nie mam już gdzie lać następne trzeba zadołować żeby nie przepadło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19726
5 minut temu, GRZES1545 napisał:

To róbcie zapasy .

Na jaki czas? Miesiąc? Dwa? Pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12391
Przed chwilą, v11 napisał:

Musiałem wybrać limit pod koniec lipca a nie mam już gdzie lać następne trzeba zadołować żeby nie przepadło 

W dół lejesz?😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12391
Przed chwilą, Strongman napisał:

A to samochód trzeba kupić z silnikiem diesla.

Masz jaki na sprzedanie? Taki do 25tys.?może bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj