Polecane posty

robert1226    1602

Akurat cie mistrzu zaskoczę że ni na jednego ni na drugiego poszły głosy od mojej rodziny , ale się cieszę że w końcu się pozbędziemy tej kaczej bandy.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2040

Im tylko o to chodzi żebyśmy się kłócili a oni dadzą sobie radę , dziś jedni jutro drudzy a wiedza że naród to ciemnota naiwna i wierzy we wszystko co pokaża w tv. Popatrzcie że nikt nikogo do tej pory nie rozliczył począwszy od AWS i Bolku skończywszy na obecnych zdrajcach . 

Wedle zasady dzieł i rządź. Z tego co wiem PiS przygotowywało piątkę dla zwierząt dwa  która dawała bardzo duże prawa pseudo obrońcom zwierząt. Znów w PO mamy ludzi którzy twierdzą że dojenie krowy to molestowanie a pedały z lewej uważają iż zwierzęta nasze są winne wszystkiego . A prawda jest taka że rolnictwo to tylko 7 proc CO2 nawet auta więcej emitują niż zwierzęta. O samolotach nie mówię ale ciemnota łyknie wszystko 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3939

Że tak zacytuję klasyka  ludzie mają whiskas zamiast mózgu. Ale co poradzić jak dzień dnia nas ogłupiają 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    497

Ja tam powiem że za rządów PiS moje gospodarstwo też poszło ostro do przodu . Za PO gospodarka tak się nie rozwijała niby zawsze brak pieniędzy . 

Fakt niewiadomo co by było z naszym budżetem za 4 lata jak by miało PiS rządzić bo jako państwo na inwestycje w tym momencie wydajemy ogromne środki plus do tego cały socjal. Ciekawe jak by ta bańka pękła 🤔🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2040

Mi też się lepiej żyje ale ta bańka by pękła bo jest straszne parcie na sprowadzenie ludzi do ubustwa. Z jednej strony unia daje a z drugiej robi takie ograniczenia że coraz trudniej prowadzić gospodarstwo. 

Ale cóż Teraz dobra zmiana nas uzdrowi oby tylko jak najszybciej zabrali socjal i całe + bo mina ich wyborców będzie bezcenna 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1131
sprowadzanie ludzi do ubustwa ? Gdzie ? Teraz to chyba kto nie chce to nie ma kasy. Jak nie pracujesz to dostajesz socjal. Jak pracujesz to masz wypłatę. Wakacje to standard. Samochody 2 sztuki standard. Każdy z młodych buduje się na swoim a nie mieszka ze starymi na kupie. Gdzie ta bieda ?
  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3939

A propos cen mleka. 4 z rządu podwyżka na giełdzie. Może za listopad znowu dorzuca kilka groszy do ceny. Przerzut niedługo pewnie z 2,2 będzie kosztował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1889
2 godziny temu, greg1985 napisał:

Ja tam powiem że za rządów PiS moje gospodarstwo też poszło ostro do przodu . Za PO gospodarka tak się nie rozwijała niby zawsze brak pieniędzy . 

Fakt niewiadomo co by było z naszym budżetem za 4 lata jak by miało PiS rządzić bo jako państwo na inwestycje w tym momencie wydajemy ogromne środki plus do tego cały socjal. Ciekawe jak by ta bańka pękła 🤔🤔🤔

Koniunktura była na Twoje płody czy dotacje z ARiMR?

2 godziny temu, krzychu121 napisał:

Mam porównanie bo nie miałem 10-12 lat, tylko 18-20 więc wiem jak to bylo. Chcieliście zmian to było głosować na konfe albo bezpartyjnych. Wtedy może by się polepszyło. A tak to tylko zmieni się rząd a dalej będą robić to samo. A nawet jeszcze gorzej.  Ja się wcale nie dziwię że ta Polska tak wygląda skoro jest albo kaczafi albo her Donald. Ale najważniejsze jest że ,,nasz'' kandydat wygrał. Może być największym oszustem i złodziejem ale teraz jest ,,nasz'" przy korycie 

Pierwsza myśl też była konfederacja ale Bosak z żoną załatwił Korwina więc zjazd z 15 na 7% sprawiedliwy. Może nauczą się w prowadzić kampanię to będzie lepszy wynik i będą mieli równy dostęp do mediów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1131
Właśnie to przez korwina mieli wynik poniżej 10. Wszystkie stacje od TVP po TVP czy też reklamy na YT puszczały jego radykalne wypowiedzi. Bosak to akurat najlepsza wizytówka partii.
  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zibifarmer    217
24 minuty temu, FarmerDyzio napisał:

Właśnie to przez korwina mieli wynik poniżej 10. Wszystkie stacje od TVP po TVP czy też reklamy na YT puszczały jego radykalne wypowiedzi. Bosak to akurat najlepsza wizytówka partii.

Bosak to najlepszy polityk z całego sejmu. Mega ogarnięty gość. 

Tak aporopo. Konfderacja wyrzuciła Korwina z rady liderów i zawiesiła w prawach członka. 

Edytowano przez Zibifarmer
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1889

Gdybym każdy polityk był tak przewidywalny jak Korwin to byłoby dobrze. On mówi rzeczy o których inni tylko myślą więc nie wiem skąd zdziwienie😁 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1203
4 godziny temu, PolandOnion napisał:

Gorszego rządu niż po -psl to chyba nie było ale nie bój się, teraz będą jeszcze gorsi.

To co takiego złego zrobili ? Wymieniaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zibifarmer    217
2 minuty temu, alfa napisał:

To co takiego złego zrobili ? Wymieniaj 

Moze łatwiej napisać, co zrobili dobrego. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

W obrębie matecznika 😄polmlek LW to ceny wachają się do 70 gr 😮

Jak z 40 krów i blisko to 1.90 będzie , jak więcej to i więcej możliwe .

Jak ok 20 szt to 1.60 a może i 1.40 zł/l , zależy od niekoniecznie parametrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Mniej więcej podobna wydajność od krowy chodź są i znaczne różnice 😵. Ale tak średnio wychodzi , prędzej ktoś powie ile krów ma niż ile litrów mleka oddaje .

Ale małych gniotą że tak powiem , starsi to aby do emerytury a młodzi przy małej ilości szybko likwidują . 

W tamtym roku jednego gnębili mlekiem pozaklasowym za pół ceny z 3 miesiące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7259

Taka bieda w branży i wypalenie zawodowe, że od września 3 decyzje w gminie na obory od 96 do 220 DJP 😉


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuji    24
3 godziny temu, krzychu121 napisał:

A propos cen mleka. 4 z rządu podwyżka na giełdzie. Może za listopad znowu dorzuca kilka groszy do ceny. Przerzut niedługo pewnie z 2,2 będzie kosztował

No teraz beda podwyżki jakieś a jak przyjdzie styczen to w dół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zibifarmer    217
46 minut temu, Marcin133 napisał:

Może nowy rząd pomoże, trzeba być dobrej myśli 

Jaja se robisz czy Ty tak na serio. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj