Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz1q    1829
1 godzinę temu, pedro2 napisał:

Jakie wnioski? 

Prorocy twierdzili, że nie będzie komu brać mgr, a tymczasem wniosków kupa. Nie na af tylko w skali kraju. Co weryfikuje ich wizje 

 

Się pytam jacy prorocy? 20 anonimowych użytkowników forum? Na poważnie ich brałeś? To świadczy tylko o tobie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlochA    24
6 godzin temu, fuji napisał:

2,5

I to właśnie tak jest jeden ma 2.5zl drugi 1.7zl a są i tacy co mają 1.3zl. Dziwny kraj. Ten sam towar a cena bez komentarza, nie wiem jak to może tak być. 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Można się budować jak tu k**wa na Podlasiu nichuj nie pada ,popiół na polach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlochA    24
Przed chwilą, suchy330 napisał:

Można się budować jak tu k**wa na Podlasiu nichuj nie pada ,popiół na polach 

Mazowsze tak samo . Tak się sieje. 

 

IMG_20230915_114222_6.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie to samo miałem wczoraj jak sialem,nawigacja by się przydała he k**wa mać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7244

Aha o to chodzi. No tak, masz rację bo ja jak już o czymś konkretnym dyskutuję to mówię co myślę. 

To ciebie rozumiem, że też mam olewać co piszesz? Bo przecież się nie znamy. 

 

 

1 godzinę temu, Mateusz1q napisał:

Się pytam jacy prorocy? 20 anonimowych użytkowników forum? Na poważnie ich brałeś? To świadczy tylko o tobie

 

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2695

Obiło mi się tylko o uszy że na MR to jest kilkanaście wniosków w skali kraju. Kompletna katastrofa 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    345

Bo wnioski można składać tylko przez platforme elektronicznie a platforma nie działa i dlatego nie ma wniosków, a nie przez to że nie ma chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223
7 godzin temu, komizmo napisał:

Obiło mi się tylko o uszy że na MR to jest kilkanaście wniosków w skali kraju. Kompletna katastrofa 

100 wniosków złożonych tylko.

 

Co do pogody to u mnie 39-217 podkarpacie woda stoi w polach i qq nie skoszona cała na kiszonkę i nie wiem kiedy da radę wjechać a na jutro kolejne 26l zapowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlak2507    256

Potwierdzam BLM 11 mm we wrześniu poplon mi tak usechł na polu że strach patrzeć a miałem nadzieję że coś się ukosi z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7244

Do końca września nie zapowiada się u nas na deszcz. A niestety co do braku deszczu to długoterminowa się sprawdza.

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1782
Dnia 22.09.2023 o 13:41, slawek74 napisał:

 

 

jaka koleżanka 🤔

 

nie kojarzysz?

 

381471949_18278256808153712_974973828094

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    876

Też wczoraj trafiłem na to zdjęcie na IG. Ale tutaj Piątnica odbiera mleko. Kiedyś widziałem jego zdjęcie albo film na necie to wyglądał na 7 nieszczęść 🤣 jednak to prawda, że w przystępnych nie jest tak lekko😅


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6726
8 minut temu, komizmo napisał:

Miał spokojne życie to się krów zachciało 😂

miłości 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2207

Tak. Moja była znała ją osobiście i ja już wiedziałem kogo ona wybrała zanim sezon się zaczął 😅  z tego co pamiętam to kiedyś ta Małgosia miała z kimś się związać z Grajewa ale nie mogli się dogadać kto do kogo ma iść...

Tak. Moja była znała ją osobiście i ja już wiedziałem kogo ona wybrała zanim sezon się zaczął 😅  z tego co pamiętam to kiedyś ta Małgosia miała z kimś się związać z Grajewa ale nie mogli się dogadać kto do kogo ma iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    876
39 minut temu, Bercik92 napisał:

Tak. Moja była znała ją osobiście i ja już wiedziałem kogo ona wybrała zanim sezon się zaczął 😅  z tego co pamiętam to kiedyś ta Małgosia miała z kimś się związać z Grajewa ale nie mogli się dogadać kto do kogo ma iść...

Tak. Moja była znała ją osobiście i ja już wiedziałem kogo ona wybrała zanim sezon się zaczął 😅  z tego co pamiętam to kiedyś ta Małgosia miała z kimś się związać z Grajewa ale nie mogli się dogadać kto do kogo ma iść...

Ja tam wątpliwości bym nie miał żadnych 😁 tylko pierwszego dnia trzeba było by dla teścia pokazać kto tu rządzi 🤣 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    876

@robert1226 albo on albo ja🤣

Mam doskonały przykład w rodzinie. Ale to nie miejsce na to. W każdym razie dziewczyna nie ma i męża i ojca

  • Like 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujekk110    45

Ale mimo złego teścia masz kochającą żonę, a córka teścia ma męża i to jest pocieszające.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj