superfarmer02

Ceny usług 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf362    1120
Dnia 29.11.2023 o 13:54, migacz napisał:

Ile za usługę mulczowania poplonu. Mulczer 2, 20 i powiem że taka robota średnio obciążająca traktor?

300 od ha minimum

Pytanie ile zrobisz za godzinę pola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408
1 godzinę temu, Karol6130 napisał:

Za wyposażyczenie rcw brałem 500 zł łódka 

5 stów za mordowanie się tym 💩💩💩??? 

W mnie w okolicy jak kupujesz wapno to rozsiewacz do rozsiani dostajesz gratis. 

IMG_20230915_141638.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
55 minut temu, ZetorMisio napisał:

5 stów za mordowanie się tym 💩💩💩??? 

W mnie w okolicy jak kupujesz wapno to rozsiewacz do rozsiani dostajesz gratis. 

IMG_20230915_141638.jpg

 U mnie []u sąsiada] właściciel przywozi wapno ,i Roburem po polu razsiewa  ,i to kutwa jak sprawnie idzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408

To już lepiej zapłacić za wapno trochę drożej, przyprowadzić rozsiewacz w który się mieści 7-8 ton i rozsiać samochód w kilku podejściach a nie się bawić z tym "czymś" cały dzień.

11 godzin temu, kizak napisał:

 U mnie []u sąsiada] właściciel przywozi wapno ,i Roburem po polu razsiewa  ,i to kutwa jak sprawnie idzie .

W sumie to nie ważne czym,aby to sprawnie poszło. Taki Robur też kilka ton na pake weźmnie.

Edytowano przez ZetorMisio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793
8 godzin temu, ZetorMisio napisał:

To już lepiej zapłacić za wapno trochę drożej, przyprowadzić rozsiewacz w który się mieści 7-8 ton .

Chyba że ktoś dysponuje tylko ciapkiem i szejsiontką

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1141
22 godziny temu, ŻakowskiSławomir napisał:

tanio i drogo, w obecnej sytuacji chciałem nakupić gnoju i go rozwieźć na 2 gospodarstwie , sprzętu przewozić mi nie warto. dawka około 25 t na ha czyli typowo wanna, to masz 1000 zł bo tak u mnie stoi gnój+ 500 rozwiezienie tego x chociażby te 5 ha to już masz 7500 a jeszcze trzeba przykryć czyli z paliwem około 8000 zł nie licząc amortyzacji, więc zależy jakby patrzeć

To I tak wg mnie bardzo tanio, raptem trochę więcej niż 2 tony polifoski, a te 120 ton obornika na bank lepszy efekt przyniesie niż polifoska. U mnie sam obornik to cena x 2.5 i to przy dobrych układach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713
12 godzin temu, ZetorMisio napisał:

To już lepiej zapłacić za wapno trochę drożej, przyprowadzić rozsiewacz w który się mieści 7-8 ton i rozsiać samochód w kilku podejściach a nie się bawić z tym "czymś" cały dzień

Jeszcze lepiej mieć sąsiada/znajomego z rozsiewaczem. Wypić razem flaszkę i wapno kupić taniej

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, jacor73 napisał:

To I tak wg mnie bardzo tanio, raptem trochę więcej niż 2 tony polifoski, a te 120 ton obornika na bank lepszy efekt przyniesie niż polifoska. U mnie sam obornik to cena x 2.5 i to przy dobrych układach

u mnie od 25 z własnym transportem do 40 z transportem po stronie sprzedającego. te 40 zł to taka ogólna cena, praktycznie każdy sprzedaje po tyle, gnojowica 10-15 zł za 1000l + cena transportu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

To bardzo tanio chyba że slomiasty bardzo. U nas 70zl za tonę plus wywóz zależny od miejsca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj