zenmaniek

KPO: Działanie 5. Wymiana pokryć dachowych

Polecane posty

emulegator    232
2 godziny temu, Grzechooo napisał:

Prosić nie musisz, zgłaszasz w Starostwie wymianę pokrycia dachowego z eternitu na blachę trapezową oraz wymianę uszkodzonych elementów więźby dachowej. W ten sposób nikt się do niczego nie przpierniczy.

Dzięki za podpowiedź


Zetor 4 ever ! Czerwona moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794
rex15 napisał:

Czy przedsięwzięcie obejmuje finansowanie działań minimalizujących oddziaływanie działalności człowieka na środowisko?

Co tu zaznaczyliscie?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114

zaraz blacha zdrozeje,majstry podniosa stawke za robocizne i tyle z dofinansowania

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAMorales    1

 Czy tylko ja mam takie cuda z dodawaniem załączników? Bujam się z tym 3 dzień. Sytuacja wygląd tak: nie przyjmuje mi pliku, po najechaniu na x zgodnie z instrukcją brak jakiegokolwiek info. 3 Pliki udało mi się dodać w ten sposób że ładowałem ten sam plik po kilkanaście razy aż za którym przyjęło. Zostały plany szkice itd i to już "ni holery". Nie pójdzie ani pojedynczo, ani skompresowane.

IMG20221114222840.jpg

Edytowano przez JAMorales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAMorales    1

@Ekstremalny U mnie ostatecznie pomogła edycja pliku. Tzn otwarcie pliki w dowolnym edytorze i ponowne zapisanie (nic nie zmieniałem nawet nazwy) . Albo ja mam takiego pecha albo wszystkie strony z GOV mają różne dziwne akcje🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolmlo20    0

Czy wnioski były tylko do 14 listopada? Miały być do 15, teraz nie ma możliwości, bo termin już minął, a mamy przecież jeszcze ostatni dzień na składanie. Czy ktoś wie, co się stało? Czy tylko ja nie ogarniam 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modr    2

Czemu ten nabór się skończył 14 listopada o 24.00? Miał być do 15 listopada 2022 roku czyli na logikę do 24.00 15 listopada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794
JAMorales napisał:

 Czy tylko ja mam takie cuda z dodawaniem załączników? Bujam się z tym 3 dzień. Sytuacja wygląd tak: nie przyjmuje mi pliku, po najechaniu na x zgodnie z instrukcją brak jakiegokolwiek info. 3 Pliki udało mi się dodać w ten sposób że ładowałem ten sam plik po kilkanaście razy aż za którym przyjęło. Zostały plany szkice itd i to już "ni holery". Nie pójdzie ani pojedynczo, ani skompresowane.

Może plik w złym formacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691
9 godzin temu, kazik6 napisał:

zaraz blacha zdrozeje,majstry podniosa stawke za robocizne i tyle z dofinansowania

Może podrożeje może nie. Za sprawą wysokich kosztów kredytów i ogólnie wszystkiego budowlanka raczej siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrolny    3
7 godzin temu, modr napisał:

Czemu ten nabór się skończył 14 listopada o 24.00? Miał być do 15 listopada 2022 roku czyli na logikę do 24.00 15 listopada???

Też jestem zdziwiony ponieważ na stronie Agencji wczoraj była informacja, że 15 listopad to ostatni dzień, a dzień to jest dziś do północy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo mało czasu było 😂 

  • Like 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modr    2

Czy to jest awaria czy celowe działanie aby mnie osób złożyło wnioski, wiadomo że ostatniego dnia najwięcej składa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691

Dzisiaj mam woziła na  susze bo mnie nie ma na miejscu. A tam jakiś gość zdziwiony pyta, czy może złożyć na papierze a baka mówi, ze to przez Internet trzeba. Jeśli strona wam nie działa to może dlatego, ze dużo chętnych na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrolny    3
9 minut temu, hubertuss napisał:

Dzisiaj mam woziła na  susze bo mnie nie ma na miejscu. A tam jakiś gość zdziwiony pyta, czy może złożyć na papierze a baka mówi, ze to przez Internet trzeba. Jeśli strona wam nie działa to może dlatego, ze dużo chętnych na koniec.

To nie jest przeciążenie, nie ma dziś odnośnika do wniosku

Na Twiterze ARiMR info, ze coraz mniej czasu i że do dzisiaj wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691

Cóż poradzić ja swój wysłałem w sobotni wieczór. A myślałem i tak, ze to do końca miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691

ja wyciągnąłem wnioski z wysyłania protokołów na suszę i zrobiłem eternit na spokojnie wcześniej w sobotę rysunki dodałem i wieczorem wysłałem. Ludzie myślą, że jak w domu przy kompie to luz można sobie ze spokojem bo w domu kolejki nie ma. O serwerach nic nie wiedzą. Wielu dopiero nie dawno się dowiedziało itd. Ja w sumie planowałem gdzieś od miesiąca złożyć ale też w sumie odwlekałem. Ale do ostatniego dnia czekać to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691

Niech wydłużają nie widzę problemu a masowego oblężenia to nawet serwery w usa czy gdzie indziej nie wytrzymają. Pytanie tylko skąd nasz rząd weźmie na to chajs. Bo jak to pod te unijne KPO to se możemy poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6800
12 minut temu, danielhaker napisał:

A dlaczego nie? Skoro podano, że wnioski można składać w dniach (X-15.11) to wchodzę sobie tego dnia kiedy mi pasuje. A że złożenie wniosku jest dziś uniemożliwione, to nie moja wina. Miało dziś działać B|

 

:P

Kolejność tez jest brana pod uwagę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez TomZet
      Witajcie. 
      Z tego co udało mi się do tej pory wyczytać od 2023 zasady przyznawania premii dla młodego rolnika ulegną znacznym zmianom. 
      Pierwsza z nich to powiększenie dotacji z 150 na 200 tysięcy. 
      Kolejna bardzo ważna, ale chyba jeszcze nie potwierdzona to brak wymaganej ziemi. Do tej pory rolnik musiał w ciągu 9 miesięcy od otrzymania pozytywnej decyzji powiększyć gospodarstwo do minimum średniej województwa lub kraju.  Dzisiaj wiemy, że najprawdopodobniej ten wymóg niknie, zostanie zastąpiony nieco większą niż dziś wielkością ekonomiczną gospodarstw. 15 tysięcy euro. 
      Co sądzicie o tej zmianie? 
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj