danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

witejus    8564

Widzę że temperatura dyskusji rośnie wraz z temperaturą na dworze, polu🤬

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, Desperado napisał:

ty cymbale skończony, jest pod aktywowanym kuponem bez żadnej aplikacji opcja Drukuj, to drukuj pacanie i nie pieprz ciągle o zakładaniu aplikacji z tym drugim cymbałem jacusiem.

Cymbałem jesteś  ty  co właśnie udowodniłeś   :D  :D  Wydrukować  możesz  dopiero  po  zarejestrowaniu się   co  z automatu  jest  twoją e-kartą      :D  :D  :D  

Co za ciemnogród   :D  :D  :D

ps.

Jak ktoś  jest  tak zacofany  jak ty  i  nie  posiada  smartfona   to  musi  drukować  musi  :D  :D  :D   jeśli ma drukarkę  :D  :D  

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Andpol napisał:

Szkoda że kościół w innych sprawach nie idzie z postępem tylko dalej tkwi w średnowieczu

Czyli  co  ma niby  być  tym  postępem 

Mordowanie  nienarodzonych  dzieci  eutanazja    czy   tęczowe  dewiacje  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    983
2 minuty temu, Denwer napisał:

Czyli  co  ma niby  być  tym  postępem 

Mordowanie  nienarodzonych  dzieci  eutanazja    czy   tęczowe  dewiacje  

 

Nie cofanie się do epoki kamienia łupanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
8 minut temu, Denwer napisał:

Czyli  co  ma niby  być  tym  postępem 

Mordowanie  nienarodzonych  dzieci  eutanazja    czy   tęczowe  dewiacje  

 

Jak widać sukienkowa miłość do młodych chłopców , czy też żerowanie na naiwnych emerytach ci nie przeszkadza.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
23 minuty temu, witejus napisał:

Widzę że temperatura dyskusji rośnie wraz z temperaturą na dworze, polu🤬

Można iść po robić pomału popcorn. Będzie się działo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3218

do tej "entelegntnej" wymiany instrukcji jak se 30gr do lita paliwa skołować
rzucili Wam ochłap jakichś paru groszy miesięcznie do tego limitowanych i obłożonych bzdurnymi warunkami które to grosze nikogo ani zbawią ani darczyńcy je odczują a Wy za miarę własnego intelektu poczytujecie zrozumienie co se jakiś dupek od promocji wymyślił?

przecież to zwykła akcja promocji lojalnościowej jakich wiele i na jakie szkoda czasu
poczytałem w końcu o co tam chodzi i szkoda czasu na jakieś aplikacje, kupony bo jest niewspółmiernie więcej wart niż przeklikanie się przez to, jeszcze trzykrotne podjeżdżanie aby 150l paliwa miesięcznie o półtora procenta taniej kupić? więcej spalę na trzykrotny podjazd niż mi ochłapa rzucą aby spełnić te jakieś chore warunki dla żebraków niżbym przy jednokrotnym 150 czy więcej...

taki obrazek kiedy klecha chodzi po kolędzie i od rodziców grube setki zbiera a dzieciom po cukierku i landszafciarski obrazek na gazetowym papierze drukowany warte ze trzydzieści grozy zostawia

Obajtek - "dobrodziej" sie znalazł
no tym razem to przegięcie dużo będzie możnowładców szemranych kosztować bo wielkopańska pogarda do nas już jawnie widoczna..

Edytowano przez dysydent
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, agromatik napisał:

Jak widać sukienkowa miłość do młodych chłopców , czy też żerowanie na naiwnych emerytach ci nie przeszkadza.

w którym  poście  to napisałem  niby   ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    983
2 minuty temu, dysydent napisał:

rzucili Wam ochłap jakichś paru groszy miesięcznie do tego limitowanych i obłożonych bzdurnymi warunkami które to grosze nikogo ani zbawią ani darczyńcy je odczują a Wy za miarę własnego intelektu poczytujecie zrozumienie co se jakiś dupek od promocji wymyślił?

przecież to zwykła akcja promocji lojalnościowej jakich wiele i na jakie szkoda czasu
poczytałem w końcu o co tam chodzi i szkoda czasu na jakieś aplikacje, kupony bo jest niewspółmiernie więcej wart niż przeklikanie się przez to, jeszcze trzykrotne podjeżdżanie aby 150l paliwa miesięcznie o półtora procenta taniej kupić? więcej spalę na trzykrotny podjazd niż mi ochłapa rzucą aby spełnić te jakieś chore warunki dla żebraków niżbym przy jednokrotnym 150 czy więcej...

taki obrazek kiedy klecha chodzi po kolędzie i od rodziców grube setki zbiera a dzieciom po cukierku i landszafciarski obrazek na gazetowym papierze drukowany warte ze trzydzieści grozy zostawia

Obajtek - "dobrodziej" sie znalazł
no tym razem to przegięcie dużo będzie możnowładców szemranych kosztować bo wielkopańska pogarda do nas już jawnie widoczna..

Ja olałem te ich promocje i staram się na Orlenie nie tankować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9287

Na prywatnej stacji juz znalazłem ON tańszy o ponad 20gr na litrze - bez łaski

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, dysydent napisał:

taki obrazek kiedy klecha chodzi po kolędzie i od rodziców grube setki zbiera a dzieciom po cukierku i landszafciarski obrazek na gazetowym papierze drukowany warte ze trzydzieści grozy zostawia

taki  obrazek 

Taki  koleś który  pluje  na kościół   a  leci  do  ślubu  przed  ołtarz  do tego  klechy  a potem niesie  dziecko  do tego klechy  do chrztu  a następnie  prowadzi  do  pierwszej komunii.

To jest  patologia   to  kwadratu  i taki  człowiek  jest   po prostu  szmatą  zwykłą  szmatą

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
8 minut temu, Denwer napisał:

w którym  poście  to napisałem  niby   ???

W żadnym, ty jesteś po prostu łatwo przewidywalny.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3218
6 minut temu, Andpol napisał:

Ja olałem te ich promocje i staram się na Orlenie nie tankować.

ja na żadne promocje staram się nie łapać bo sam nie raz robię to wiem jak to działa
co do Orlenu to aż tak daleko się nie posuwam i na bieżąco iście oportunistycznie gdzie warunki lepsze i oczywiście potwierdzona jakość tam się bierze

Orlen tak samo potrafi oszukać na ilości jak i inni co w Polsce jest nagminne gdzie po tankowaniach do pełna np w Niemczech po wjeździe do Polski pojemność baku cudownie wzrasta
no ale muszą mieć z czegoś na te promocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, agromatik napisał:

W żadnym,ty jesteś po prostu łatwo przewidywalny.

To poco piszesz takie  kłamstwa    jesteś  kłamcą   jak  @hubertuss

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8083
1 minutę temu, Denwer napisał:

Taki  koleś który  pluje  na kościół   a  leci  do  ślubu  przed  ołtarz  do tego  klechy  a potem niesie  dziecko  do tego klechy  do chrztu  a następnie  prowadzi  do  pierwszej komunii.

To jest  patologia   to  kwadratu  i taki  człowiek  jest   po prostu  szmatą  zwykłą  szmatą

To jest opis typowego katolika pisiora który nie wierzy w Boga tylko w kościół. 😔

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
1 minutę temu, Denwer napisał:

To poco piszesz takie  kłamstwa    jesteś  kłamcą   jak  @hubertuss

Pinokio się odezwał.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, PRIMO napisał:

To jest opis typowego katolika pisiora który nie wierzy w Boga tylko w kościół.

Nie  to  jest  obraz typowego   antypisowca  znam takich  wielu   na  księdza  plują   a do ślubu  chrztu  komunii lecą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
7 minut temu, Denwer napisał:

taki  obrazek 

Taki  koleś który  pluje  na kościół   a  leci  do  ślubu  przed  ołtarz  do tego  klechy  a potem niesie  dziecko  do tego klechy  do chrztu  a następnie  prowadzi  do  pierwszej komunii.

To jest  patologia   to  kwadratu  i taki  człowiek  jest   po prostu  szmatą  zwykłą  szmatą

Masz na myśli takich? To focia ze ślubu Kurskiego (2 kościelnego)

Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny. Wśród gości Jarosław Kaczyński |  naTemat.pl

Edytowano przez agromatik
  • Thanks 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8083
3 minuty temu, Denwer napisał:

Nie  to  jest  obraz typowego   antypisowca  znam takich  wielu   na  księdza  plują   a do ślubu  chrztu  komunii lecą 

Dobra dobra cfaniaczku 🤨 nie odwracaj kota ogonem. 

Widać gołym okiem kto jakie popiera opcje polityczne i co niedzielę do kościółka modlić się a jak wyjdzie to drugiego by udusił gołymi rękoma. 

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3218
12 minut temu, Denwer napisał:

taki  obrazek 

Taki  koleś który  pluje  na kościół   a  leci  do  ślubu  przed  ołtarz  do tego  klechy  a potem niesie  dziecko  do tego klechy  do chrztu  a następnie  prowadzi  do  pierwszej komunii.

To jest  patologia   to  kwadratu  i taki  człowiek  jest   po prostu  szmatą  zwykłą  szmatą

to że mi psy mojego pana służą czasem wcale nie znaczy abym kagańca na ich pyskach nie miał prawa żądać bo ich apetyt może przerosnąć możliwości każdej spiżarni..
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, agromatik napisał:

Masz na myśli takich?

Nie  takich jak ty   tusk  i  innych   lewaków.

Ci ze zdjęcia  na kościół  nie  plują   

1 minutę temu, PRIMO napisał:

Dobra dobra cfaniaczku 🤨 nie odwracaj kota ogonem. 

Ty nie  odwracaj   ludzie  którzy głosują  na PiS  na kościół  nie  plują  księży  nie  wyzywają  nie  dewastują  kościołów  to  domena  antyPiSu 

 

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8083
2 minuty temu, Denwer napisał:

Ci ze zdjęcia  na kościół  nie  plują   

Ale na ludzi prawdziwie wierzących już tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
1 minutę temu, Denwer napisał:

 

Ci ze zdjęcia  na kościół  nie  plują   

I raczej nie będą, dopóki kościół im barany do urny przypędza. Swoją drogą, kosztowny ten sojusz dla podatnika.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8083
4 minuty temu, Denwer napisał:

Nie  takich jak ty   tusk  i  innych   lewaków.

Ci ze zdjęcia  na kościół  nie  plują   

Ty nie  odwracaj   ludzie  którzy głosują  na PiS  na kościół  nie  plują  księży  nie  wyzywają  nie  dewastują  kościołów  to  domena  antyPiSu 

 

Wbij sobie do tego pustego łba wkońcu że kościół to nie wiara !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj