danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

DTaras    1951

Zapomniałeś dodać że to przy granicy. No to jak widziałeś że wypłacają to chyba działają te bankomaty? Wiem Andpol, też to czytałem. Wszystkie bankomaty w Gubinie, Słubicach, Kostrzyniu podobno mają to samo Ja widzę jak do PKO wpłatomatu chodzą wpłacać - i to jest równowaga.


Serwis znów przyblokowało po wpisaniu przez Andpola uniwersalnej wiadomości dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5033
28 minut temu, jarecki napisał:

 ten wzrost gospodarczy to jest dzieki nim 

My ten wzrost to raczej sobie jedynie na wykresach propagandowych pooglądamy, ale prawdę jednak masz w tym, że tani pracownik z zagranicy budował potęgi państw zachodnich. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613
5 godzin temu, jacus napisał:

tak maszyniscie daja faktury a potem wraca i pieniadze przywozi 🤣

bajki smierdzacej onucy coraz lepsze ..

ja tu jestem jeden z młodszych ale masz racje nie da się tego czytać 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
16 minut temu, DTaras napisał:

Wypierdzielić ich chcą do Biedruska to Ci powiem - kłopot w xuj. Wqwieniu się nie dziwię.

Aaaaa Biedrusko. No byłem, widziałem wódki się z czołgistami napiłem i to by było na tyle.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    953
8 minut temu, DTaras napisał:

@Andpol a ładne były? Może to z nierządu a nie od rządu?

Czy ładne to zależy co się komu podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

No dalej, opisuj. Zagadałeś może?


mirro napisał:

Aaaaa Biedrusko. No byłem, widziałem wódki się z czołgistami napiłem i to by było na tyle.🤣

To wiele się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589
5 godzin temu, mirro napisał:

Sam go pcham go, ale mam go.😂

Obecnym czasie samochody i traktory jako były , Niemieckie teraz będą tylko produkcji Chińskiej . Teraz to będzie jakość za miliony , Polski rolnik będzie zadowolony .

Kto tęskni za Tuskiem .

https://www.facebook.com/watch?v=1174079539836335

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dublin    225

1051246157_Jarosaw_Kaczyski_wicepremier_(cropped).png.86b2ab3f2d016e11cb1a2c162069bd37.png

Pan Jarosław Kaczyński 38%💪

Koalicja 28%

  • Like 1
  • Thanks 1

Zamiast lajka oddaj głos na Pana Jarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7
Dublin napisał:

Pan Jarosław Kaczyński 38%💪

Koalicja 28%

Ta stara gnida niech spada,jak i cały poje...y pis. Życzę z całego serca aby mu kobiety porządny wpier.spuscily i na taczce gnoju wywiozły!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Coś taki zagniewany na Pana prezesa .

Rudy lepszy zakochany jesteś w rudym czy co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, Dublin napisał:

Pan Jarosław Kaczyński 38%💪

Koalicja 28%

co to za jeden na fotce? bo pierwszy raz widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

Za Tuskiem nie przepadam,a kacze gówno jego pseudo patriotyzm

galan99 napisał:

Coś taki zagniewany na Pana prezesa .

Rudy lepszy zakochany jesteś w rudym czy co .

Pana 🤣🤣🤣dla mnie to UJ. Takiego zła jak pis to jeszcze nie było, a za Tuskiem nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Putin opanował umysły młodych Rosjan

Monika Waluś: Zanim Putin rozpoczął wojnę w Ukrainie, kilkukrotnie podróżowała pani w głąb Rosji. Jaki z tych wyjazdów wyłaniał się dla pani obraz tego kraju i Rosjan?

Maja Wolny, pisarka: Moje podróże do Rosji zaczęły się w 2006 r., więc przez te wszystkie lata widziałam różne stadia putinizacji tego kraju. Kiedyś miałam takie poczucie, że przyjeżdżam do miejsc, które w jakiś sposób są wolne, że spotykam się z ludźmi, którzy jakoś starają się budować swoje życie w pewnym oddaleniu od tego, co się dzieje. Jeszcze z lat 2006-2008, czyli chwilę przed wojną w Gruzji pamiętam, jak łudziliśmy się, że Rosja pójdzie w innym kierunku. Momenty otwarcia lub pozorowanego otwarcia dawały mi poczucie, że jest nadzieja dla tego kraju i jego obywateli. Ale nie spodziewałam się, że Putin w taki sposób opanuje umysły młodych Rosjan.

Polska nie wpuści Ławrowa na szczyt OBWE. Rosja jest wściekła

Nie spodziewamy się wizyty rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa na Radzie Ministerialnej OBWE w początkach grudnia w Łodzi. Stanowisko polskiego MSZ zostało notą dyplomatyczną przekazane do strony rosyjskiej - powiedział rzecznik prasowy MSZ Łukasz Jasina. Rosja ostro skomentowała działanie MSZ i nazwała sytuację "prowokacją".

ROSJA WYPOWIE WOJNĘ ZA TO .

Ciekawa sprawa Rudy pewnie by wpuścił i witał szampanem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

u was juz zima??? bo u mnie snieg[ta namiastka] stopnial i w dzien na plusie- wiec normalny dzien roboczy.. az strach pomyslec ile postow nabijecie gdy przyjdzie prawdziwa zima..

11 godzin temu, Ulman napisał:

Nasz rząd to kretyni wybrani przez głupków więc nie ma się co dziwić. Upainska swolocz będzie chciała wiecej i więcej bo im się przecież należy,  bo oni bardzo pokrzywdzeni. W tym tygodniu dali popis w Poznaniu. Nie chcą się sk***ysyny przeprowadzić do innego hotelu bo  będą musieli kilka kilometrów dalej do szkoły i po racy dojeżdżać. Oj powinno die na kopach na ulicę wrzucić i niech sobie samemu wynajmują gdzie chcą. Swolocz zawsze będzie swolocza a głupia większość zawsze wybierze głupków do rządzenia.

zazdroscisz-w zyciu w hotelu nie byles  🤣,

doberz z jest jedna madra onuca-tylko dziwnym trafem wszyscy normalni go wysmiewaja.

11 godzin temu, PRIMO napisał:

Śmiej się śmiej ale coraz więcej jest potwierdzeń że tak jest. 

jakich potwierdzen-pokaz dokumenty,faktury , umowy.

9 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

Ja... Te nie swoje krowy tyz doiles dla siebie 😂

Gdybyś nie był ograniczony umysłowo to byś wiedział że wiele razy pisałem że mam pracownika, tera syn go zatrudnia a robi często u mnie... 😋

Taki myk... 🤣🤣🤣🤣🤣

to mi ciebie juz musi pieluchomajtki zmieniac ?? jeszcze niedawno pisales ze masz nogi zdorwe a tu sie okazalo ze miedzy nimi problem wystapil 🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25635
1 godzinę temu, galan99 napisał:

Miłościwie nam panujący Pan Prezes .

Aż by jutro w kościele wypadało zaśpiewać - Prezesie króluj, Prezesie zwyciężaj...🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1288
1 godzinę temu, Kipek1 napisał:

Ta stara gnida niech spada,jak i cały poje...y pis. Życzę z całego serca aby mu kobiety porządny wpier.spuscily i na taczce gnoju wywiozły!

Jeszcze go po oglądasz co najmniej z 5 lat razem z kobietami feministkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25635

Poważnie, to będą razem, ramię w ramie?

Koniec świata bliski...🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613
37 minut temu, jacus napisał:

jakich potwierdzen-pokaz dokumenty,faktury , umowy.

upss 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
53 minuty temu, jacus napisał:

zazdroscisz-w zyciu w hotelu nie byles  🤣,

doberz z jest jedna madra onuca-tylko dziwnym trafem wszyscy normalni go wysmiewaja.

Co ty możesz wiedzieć o normalnych? 🤣


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5033
1 godzinę temu, galan99 napisał:

Ciekawa sprawa Rudy pewnie by wpuścił i witał szampanem .

Widzisz. Tusk gadał z Putinem ale nie prowadził polityki która była na rękę Rosji. Za Kaczyńskiego jest odwrotnie. Niby nie gadają, ale działają jak Orban, oficjalny  sojusznik Putina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Placek to nydzarz i dzieciorob i łon myśli że to norma... Inni to ju są nie normalni 🤣🤣🤣

Był nad morzem za bieda bony od pisu i mało Boga za nogi nie chwycił 😂😂😂😂😋

A zapowiedział że  znowu pojedzie za suszowe którego nie dostanie 🤣🤣🤣

Edytowano przez Bogdan_ja
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj