danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jan88    555
Dnia 14.03.2024 o 13:31, rolnik9 napisał:

Na ile pneumatyka wyceniona ?

10  tyś netto

5 godzin temu, szybki19 napisał:

Witam . Panowie orientujecie się czy jestem w stanie kupić nowy ciągnik minimum 110 koni za około 240 tys brutto . Byłby to główny koń w gospodarstwie do pługa i zestawu uprawowo siewnego ? 

nh t5110 dual comand 230 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462

 Czas na zmiany Wczoraj dojechał.  Jeszcze ciepły z fabryki 

20240315_111134.jpg

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    329
7 godzin temu, szybki19 napisał:

Witam . Panowie orientujecie się czy jestem w stanie kupić nowy ciągnik minimum 110 koni za około 240 tys brutto . Byłby to główny koń w gospodarstwie do pługa i zestawu uprawowo siewnego ? 

Zobacz case farmall 100A lub NH t5.100S. Jakoś w tym budżecie powinny wyjść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr1997    51
1 godzinę temu, mysza103 napisał:

 Czas na zmiany Wczoraj dojechał.  Jeszcze ciepły z fabryki 

20240315_111134.jpg

Można wiedzieć ile kosztował 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0qwe    15
Dnia 15.03.2024 o 10:02, mr1997 napisał:

Dobra oferta mi za pumę krzyczeli 455 netto z wałkiem i tuzem na mechanicznych zaworach 

puma to odpowiednik nh t7, najmniejszy t7 czyli t7165s teraz od 400 netto, i to jest mała t7, dmc taka sama jak w t6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysonzi1    7

Orientuje się ktoś jak ceny nowych kombajnów typu cx 6.80 / 5.80?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
36 minut temu, mr1997 napisał:

Można wiedzieć ile kosztował 

Podawanie ceny , jako cena sama w sobie to nie ma sensu , bo można kupić za poniżej 400 tys netto , a z drugiej strony trzeba wyłożyć sporo ponad 500 tys netto , i tak by trzeba cenę podać  400 - 530 tys netto . Tak że cena tu za wiele nie wniesie wszystko tkwi w wyposażeniu , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki19    1

Panowie new Holland 110 dual comand to jaki odpowiednik modelu w markach case i steyr ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gałgan    5
18 godzin temu, mysza103 napisał:

Podawanie ceny , jako cena sama w sobie to nie ma sensu , bo można kupić za poniżej 400 tys netto , a z drugiej strony trzeba wyłożyć sporo ponad 500 tys netto , i tak by trzeba cenę podać  400 - 530 tys netto . Tak że cena tu za wiele nie wniesie wszystko tkwi w wyposażeniu , 

Ale ta nowa puma gabarytowo jakaś mała lub nie o wiele większa się wydaje od tego starego case. No i opony jakieś malawe. Nie żebym krytykował ale za taką kasę to musi być potwór a nie popierdolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gałgan    5
Dnia 6.03.2024 o 21:59, gringo13 napisał:

W lutym miałem Ariona 470 wyliczonego na 390 tys. netto. Od wczoraj jest promocja - cena niższa na serię Claas 400 o 10 tys. i serię 600 o 12 tys. Podobno od 15 lutego ciągniki Case i Steyr miały podrożeć o 3 %, a New Holland o 5%, ale nie wiem, czy tak się stało.

Niech drożeje, jedynymi użytkownikami tych klamotow będą pracownicy tych co sprzedają. Będą się bujać po placu w te i we wte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
Napisano (edytowany)
21 godzin temu, gałgan napisał:

Ale ta nowa puma gabarytowo jakaś mała lub nie o wiele większa się wydaje od tego starego case. No i opony jakieś malawe. Nie żebym krytykował ale za taką kasę to musi być potwór a nie popierdolka

Może i faktycznie tak wygląda na zdjęciu , ale teren nie równy i Puma stoi w dole , na żywo jest zdecydowanie większy od maxxuma , maxxum ważył 5,4 tony , puma waży 7,3 tony (prawie 2 tony różnicy ) opony u Pumy po 6 cm szersze względem Maxxuma , tu sam zbiornik paliwa 350 litrów , a maxxumie 150 

20240316_131847.jpg

Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Navara1988    109

Fendt i John deere fabryki robią postojowe w Niemczech od 1 kwietnia brak zamowien

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Uuuu to d*pa się zaczyna niemieszkom palić ;) 

2 godziny temu, mysza103 napisał:

Może i faktycznie tak wygląda na zdjęciu , ale teren nie równy i Puma stoi w dole , na żywo jest zdecydowanie większy od maxxuma , maxxum ważył 5,4 tony , puma waży 7,3 tony (prawie 2 tony różnicy ) opony u Pumy po 6 cm szersze względem Maxxuma , tu sam zbiornik paliwa 350 litrów , a maxxumie 150 

20240316_131847.jpg

Ile teraz taka w podstawie? Na borowinie będzie robić, dobrze kojarzę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
3 godziny temu, melon10641 napisał:

Uuuu to d*pa się zaczyna niemieszkom palić ;) 

Ile teraz taka w podstawie? Na borowinie będzie robić, dobrze kojarzę? 

Tak  na rędzinie . W podstawie to poniżej 400 tys  etto na spokojnie chyba można wyrwać.  Mój był zamawiany początkiem grudnia , tak że  obecnych cen za bardzo nie znam , chociaż za wiele się pewnie nie zmieniły 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1194
6 godzin temu, Navara1988 napisał:

Fendt i John deere fabryki robią postojowe w Niemczech od 1 kwietnia brak zamowien

Skąd info 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
1 godzinę temu, melon10641 napisał:

Niech służy :) w rędzinie to nie będzie się nudzić ;) 

Dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
11 godzin temu, Navara1988 napisał:

Fendt i John deere fabryki robią postojowe w Niemczech od 1 kwietnia brak zamowien

jeśli to nie jest żart na prima aprilis to bardzo im tak dobrze :) oby brak sprzedaży maszyn zapiekł w odpowiednim miejscu osoby u szczytu biznesu agro. Wtedy jak będą na wódce i k#&₩@ch z włodarzami z brukseli powiedzą żeby zluzowali eko wariactwo bo nie będzie więcej prezentów w kopertach i może coś się ruszy :)

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plukas    1

Wyceniał ktoś ostatnio NH T5.90s ? Tydzień temu byłem u dealera i krzyknął 205 netto. Pneumatyka, skrzynia 12x12, pom 540/540E/1000, rewers hydrauliczny, pompa hydrauliczna 82l, 3 pary zaworów, obciążniki przód, oś przednia wzmacniana, klima, fotel pneumatyczny. Trochę się zdziwiłem bo niedawno w internecie byłą promocja na takiego za 179 netto tylko chyba bez wzmacnianej osi, obciążników, trzeciej pary hydr, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
Dnia 19.03.2024 o 11:03, Navara1988 napisał:

Fendt i John deere fabryki robią postojowe w Niemczech od 1 kwietnia brak zamowien

 

Dnia 19.03.2024 o 22:16, Darek8787 napisał:

jeśli to nie jest żart na prima aprilis to bardzo im tak dobrze :) oby brak sprzedaży maszyn zapiekł w odpowiednim miejscu osoby u szczytu biznesu agro. Wtedy jak będą na wódce i k#&₩@ch z włodarzami z brukseli powiedzą żeby zluzowali eko wariactwo bo nie będzie więcej prezentów w kopertach i może coś się ruszy :)

Na Ukrainę wiozą teraz całe składy maszyn nowiutkich wszelakiej maści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj