danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

Darek8787    89

ciekawe czy to ktoś ubezpiecza w czasie wojny skoro tyle nowiutkich sprzętów na polach. może chodzi o sprzedaż właśnie i zwroty z AC, cwany układ fabryka się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaST    1

MF 5s 105 bez ośki amortyzowanej i tuza. Z turem MX, amortyzacją kabiny, dyna 4 i oświetleniem dodatkowym led 500brutto. A na olx mają wystawiony za 370 netto na dyna 6  z tuzem i bez amortyzacji ośki i tura. Jak uszłyszą że wycena do wniosku potrzebna to cenę 70 do góry odrazu windują. Nieźle odlecieli a miałem zmienić w poprawkach z prasy na ciągnik ale chyba dam sobie spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

To są właśnie dotację , których lwia część trafia do handlowców / firm...Nawet w tym okresie gdzie maszyny się słabo sprzedają , wyszarpują ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3928

Głupota jest mówić że chce się ofertę do wniosku. A jeśli już chce się ofertę to trzeba brać z takiej firmy z której napewno się nie weźmie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domanpower    16
krzychu121 napisał:

Głupota jest mówić że chce się ofertę do wniosku. A jeśli już chce się ofertę to trzeba brać z takiej firmy z której napewno się nie weźmie 

przecież musisz powiedzieć że chcesz cenę cennikową,za rok zdrożeje i nijak będzie się to miało do starej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3928

Ale po co brać od kogoś ofertę od kogo chcesz kupić ciągnik? Wtedy taki dealer wie że może z ciebie wyciągnąć ile się tylko da bo dostaniesz dotacje. Lepiej wziąć zawyżona ofertę na ciągnik którego nie chcesz ale wiesz że w tym budżecie zmieści się ciągnik który chcesz kupić. Wtedy jak masz wszystko dograne we wniosku że zostalo tylko sfinalizować to idziesz z zamiarem kupna ale mówisz że chcesz kupić za swoją kasę. Dogadujesz cenę a na koniec mówisz że jednak ciągnik idzie na wniosek bo dostałeś dofinansowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7404

Teraz i na wniosek potaniały 

Ale prawdą jest że trzeba było by to ukrócić 

Co ich to obchodzi czy wniosek, czy kredyt, czy ryczałt, czy vat, czy za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3928

Zgadza się poszły w dół . Ale cały czas cena jest wyższa jak ma wniosek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246
Dnia 19.03.2024 o 11:03, Navara1988 napisał:

Fendt i John deere fabryki robią postojowe w Niemczech od 1 kwietnia brak zamowien

Hehehe to dopiero początek, po żniwach będą w jeszcze gorszej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    157
13 godzin temu, VaST napisał:

MF 5s 105 bez ośki amortyzowanej i tuza. Z turem MX, amortyzacją kabiny, dyna 4 i oświetleniem dodatkowym led 500brutto. A na olx mają wystawiony za 370 netto na dyna 6  z tuzem i bez amortyzacji ośki i tura. Jak uszłyszą że wycena do wniosku potrzebna to cenę 70 do góry odrazu windują. Nieźle odlecieli a miałem zmienić w poprawkach z prasy na ciągnik ale chyba dam sobie spokój. 

Drogo ci powiedzieli mi za 7s 145 z miękką osia i tuzem powiedzieli 520 netto

Sry brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Dnia 3.04.2024 o 13:42, Darek8787 napisał:

ciekawe czy to ktoś ubezpiecza w czasie wojny skoro tyle nowiutkich sprzętów na polach. może chodzi o sprzedaż właśnie i zwroty z AC, cwany układ fabryka się kręci :)

Wątpię by jaka kolwiek ubezpieczalnia wypłacała za zniszczenia wojenne. Gdyby do PL przyszła wojna pewnie nikt grosza by za nic nie dostał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331
Dnia 2.04.2024 o 19:05, plukas napisał:

Wyceniał ktoś ostatnio NH T5.90s ? Tydzień temu byłem u dealera i krzyknął 205 netto. Pneumatyka, skrzynia 12x12, pom 540/540E/1000, rewers hydrauliczny, pompa hydrauliczna 82l, 3 pary zaworów, obciążniki przód, oś przednia wzmacniana, klima, fotel pneumatyczny. Trochę się zdziwiłem bo niedawno w internecie byłą promocja na takiego za 179 netto tylko chyba bez wzmacnianej osi, obciążników, trzeciej pary hydr, 

Podejrzewam ze to przez pneumatyke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T7.230 AC PLM BluePower

 

710/60R42, 600/60R30

Przednia oś amortyzowana aktywna

Amortyzacja kabiny aktywna

Tylna oś belkowa

Łącznik hydrauliczny 

Wieksze siłowniki podnośnika 

Zaczep automat + dolna belka polowa

Sterowanie podnośnikiem, hydraulika, obrotami i WOM z błotnika 

Immobilizer 

Kabina pakiet Dynamic Comfort

Klima automatyczna

Pakiet Full led

Dodatkowy mały joystick

Kamera przód tył

Adaptacyjny układ kierowniczy 

El. lusterka

Oczywiście przedni tuz + wom + para hydrauliki z przodu

Przygotowanie pod navi

5 par hydrauliki 

Zamiast zegarów ekran za kierownicą 

 

830 netto

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

za tyle to terrusa demo można kupić albo valtre q305 unlimited. Tutaj odpowiednik t7.245 https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/steyr-absolut-6200-cvt-steyr-absolut-6200-cvt-nowa-kabina-raty-0-200-km-ID6GjXCS.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu90209    72

Znajomy kupił teraz claasa 280 koni za mniej niż 800. Za ten gabaryt bym tyle nie dał. Lepiej inna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plenard2002    0

Jak myślicie 365 tys netto za Claasa Ariona 430 to dobra oferta ? wyposażenie: przedni tuz, amortyzowany przód i kabina, skrzynia Hexashift, pneumatyka 2 obwody, hydraulika ls 110l/min z 3 elektrozaworami, wzmocniony podnośnik, automatyka wom i napędu, smart stop, 3 prędkości wom, wysoki dach z szyberdachem, opony 540/65 r38 i 440/65 r28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolo3    0

Wyceniał ktoś ostatnio claasa ariona 530/550 cmatic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    159

Ja mam wycenę na 510 cmatic z pełnym pakietem rolnictwa precyzyjnego , pełne oświetlenie LED , tuz przedni, na cebis, 4 prędkości wom i parę innych dodatków, to wyszło okolice 600netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1829
1 godzinę temu, sw_kamil napisał:

Ja mam wycenę na 510 cmatic z pełnym pakietem rolnictwa precyzyjnego , pełne oświetlenie LED , tuz przedni, na cebis, 4 prędkości wom i parę innych dodatków, to wyszło okolice 600netto. 

Ile 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1197
1 godzinę temu, sw_kamil napisał:

Ja mam wycenę na 510 cmatic z pełnym pakietem rolnictwa precyzyjnego , pełne oświetlenie LED , tuz przedni, na cebis, 4 prędkości wom i parę innych dodatków, to wyszło okolice 600netto. 

510 ? Kolega za 508 wziął 630 bez navi na cebis 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    159
2 godziny temu, mr1997 napisał:

470 za 630 na hexa z tuz wom skrzynia 50 i opony 42

Seria 600 od 500 jest droższa o 30tys. Cmatic to coś koło 40 tys dopłaty. Więc już cena się zrównuje do tego pełen pakiet rolnictwa precyzyjnego ok. 80 tyś, cebis i parę innych dodatków i mamy 600 tyś. Tak więc i moja oferta i ceny które przedstawiacie są jak najbardziej realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Oraz wiadomo ze "biedny" nie kupuję traktora na skrzyni bezstopniowej z nawigacją. Jakoś dawno w tpr nie było zestawienia sprzedaży nowych ciągników, albo przegapiłem bo kiedys to co miesiąc było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    159

Jak zrozumiesz ile oszczędności przynosi skrzynia bezstopniowa oraz nawigacja, to wtedy pogadamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez suf
      witam wszystkich, poszukuję New Holland Clayson 8070, jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą to proszę o wiadomość, dzięki
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj