Polecane posty

PAN88    1789
40 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Mirkowi w TVP mówią że tak nie jest, a on w to wierzy ;) Jak mówiłem, że z UA przywożą w moje okolice sucha po 1200-1250zl/t to mnie zlinczować chciał xD

A @Wicherek pewnie następny 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3060

a ile kukurydzy podzie do pieca ?? owies juz po 1500 to kukurydza beda palic-ja  na probe pare wiaderek wsypalem do zasobnika.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3893
50 minut temu, jacus napisał:

a ile kukurydzy podzie do pieca ?? owies juz po 1500 to kukurydza beda palic-ja  na probe pare wiaderek wsypalem do zasobnika.

Sucha kukurydza fajnie się miesza z ekogroszkiem.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12435

Węgiel po 2tys/t a wy będziecie owsem albo kukurydzą smrodzić. Pojebało was.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6290    17
21 minut temu, 6465 napisał:

Węgiel po 2tys/t a wy będziecie owsem albo kukurydzą smrodzić. Pojebało was.

Jak to przecież węgiel nie jest eko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekcich    139
2 godziny temu, Tomasz0611 napisał:

Mirkowi w TVP mówią że tak nie jest, a on w to wierzy ;) Jak mówiłem, że z UA przywożą w moje okolice sucha po 1200-1250zl/t to mnie zlinczować chciał xD

Pierdoło losu , u mnie znajomy wozi z Ukrainy i nie to jest powodem spadku cen !  Tylko patrzy na rynek jak zwykły pośrednik i się dostosowuje!  Jesteś w stanie ogarnąć taką prostą rzecz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1976
1 godzinę temu, 6465 napisał:

Węgiel po 2tys/t a wy będziecie owsem albo kukurydzą smrodzić. Pojebało was.

Zobaczymy czy się będzie palił ten słynny węgiel. ;) 

Edytowano przez JanKrzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7630
3 godziny temu, jacus napisał:

a ile kukurydzy podzie do pieca ?? owies juz po 1500 to kukurydza beda palic-ja  na probe pare wiaderek wsypalem do zasobnika.

Węgla nie braknie już za 2900 zł można kupić  polski ze śląska pali się dobrze ile się chce , na h*j komu owies .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134
1 godzinę temu, JanKrzysztof napisał:

Zobaczymy czy się będzie palił ten słynny węgiel. ;) 

Za 1500 z pgg kupiony i pali sie az milo. Wiec w zyciu nie wydjzie taniej palic owsem albo kukurydza

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1976

Chodziło mi o ten słynny po 2000 zł, który mają dystrybuować gminy. Podejrzewam, że będzie to szajs ze statków. Z PGG jest dobry węgiel, ale niestety nie każdemu jest dane go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

Skad wiesz jaki bedzie chyba ze naogladales sie tvnu gdzie chcieli wegiel rozpalic palnikiem od opalania swini i sie dziwili ze sie nie pali xD

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3060
4 godziny temu, 6465 napisał:

Węgiel po 2tys/t a wy będziecie owsem albo kukurydzą smrodzić. Pojebało was.

ja kupilem polowe taniej-tylko ze przez rok nie moge kupic nastepnego-

umiesz policzyc oplacalnosc palenia zbozem czy ci sie matematyka pojebala ??

59 minut temu, galan99 napisał:

Węgla nie braknie już za 2900 zł można kupić  polski ze śląska pali się dobrze ile się chce , na h*j komu owies .

 drugi matematyk z bozej laski -wieszcz konca swiata .

55 minut temu, mds212 napisał:

Za 1500 z pgg kupiony i pali sie az milo. Wiec w zyciu nie wydjzie taniej palic owsem albo kukurydza

a transport to za darmo-ile kupiles -jaki byl wtedy limit ?? na rok ci wystarczy ?? wiesz ze w ciagu roku od zakupu nic wiecej nie kupisz niz limit .

zboze tez mozna spokojnie mieszac z peletem..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
1 godzinę temu, galan99 napisał:

Węgla nie braknie już za 2900 zł można kupić  polski ze śląska pali się dobrze ile się chce , na h*j komu owies .

Węgiel już od 2900zl

Nawóz już od 4tys 

Paliwo już tylko po 7.8 

A kukurydza w pizdu i reszta zboża do dołu🤔

Jak to łatwo ludzi można przyuczyć 🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134
2 godziny temu, jacus napisał:

ja kupilem polowe taniej-tylko ze przez rok nie moge kupic nastepnego-

umiesz policzyc oplacalnosc palenia zbozem czy ci sie matematyka pojebala ??

 drugi matematyk z bozej laski -wieszcz konca swiata .

a transport to za darmo-ile kupiles -jaki byl wtedy limit ?? na rok ci wystarczy ?? wiesz ze w ciagu roku od zakupu nic wiecej nie kupisz niz limit .

zboze tez mozna spokojnie mieszac z peletem..

W tym roku kupilem juz 8t z pgg, transport 150 zl od tony

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4230

No to co to są tam za limity jak można kupić było 8 ton, a drugi miesiącami nic? U nas min ponad 3 tysie  a przeważnie 3,5 tysia, to zboże konkurencyjnie wychodzi na opał.

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134
12 minut temu, Desperado napisał:

No to co to są tam za limity jak można kupić było 8 ton, a drugi miesiącami nic? U nas min ponad 3 tysie  a przeważnie 3,5 tysia, to zboże konkurencyjnie wychodzi na opał.

Jakbys czytal regulamin to bys wiedzial ze mozliwe bylo w tym roku kupienie 8t na 1 koncie. Ale lepiej psiac glupoty na af i narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152

Panowie zerknijcie na matif rynek gra już pod zakończenie wojny, ceny nie będą wiecznie w górę szły. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4230
10 minut temu, mds212 napisał:

 Ale lepiej psiac glupoty na af i narzekac

Jak się regulamin tam zmienia jak wiatr zawieje, to trudno za tym nadążyć, ba zalogować się tam to już cud, było 5 ton limit, o 8 na wet nikt nie słyszał, weź poczytaj komentarze jak hordy ludzi tam nie mogą miesiącami kupić nic, a potem mędrkuj, to nie tylko mój osąd. Jakby robili sprawiedliwie to po 2- 3 tony i większość by kupiła, a tak pokupili cwaniaczki i teraz na OLX sprzedają węgiel z PGG z wyjebaną ceną, skąd się pytam do ku*wy nędzy mają.

Edytowano przez Desperado
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

Widze dalej nie ogarniasz. Limit obowiazuje od marca kto kupil wczesniej w tym roku to limitu mu nie wykorzystalo.
teraz juz nawet nie 3t jest a 2t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4230

I chcesz powiedzieć że zimą kupowałeś już na zapas, xD Chyba dalej zablokowałeś, zrzut zrobiony przed chwilą.   xD

obraz.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

ja w lipcu kupilem kostke 880zł t 5t limitu bylo teraz 1480 kosztuje za t . 2 tony mozna wziac i 3 tony mialu na 1 deklaracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj