Polecane posty

marulekk    5355
13 minut temu, JanKrzysztof napisał:

Przepraszam, że się wtrącam, ale kto poważny szuka ofert sprzedaży w okresie, gdy ludzie z firm przetwórczych i handlowych wybierają zaległe urlopy??

A przepraszam jaśnie Pana, chyba pomyliłem tematy bo chciałem uzyskać informacje jakie są ceny na wschodzie. Idę zapytać cenach bydła tam może odpowiedzą 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

na wschodzie mizerne. 

po 1500 na olx ogłoszenie wisi i nikt nawet nie zadzwoni by się potargować, czy kilka worków kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
2 minuty temu, marulekk napisał:

A przepraszam jaśnie Pana, chyba pomyliłem tematy bo chciałem uzyskać informacje jakie są ceny na wschodzie. Idę zapytać cenach bydła tam może odpowiedzą 

W poniedziałek będą nowe cenniki, a dziś u mnie kupiec inny niż detaliczny nie przyjedzie. A tu rządzi cena z OLX. paszowa za 1300zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan34    31
19 minut temu, bezbarwny napisał:

Kto Twoim zdaniem z dzisiejszej sceny politycznej byłby lepszą alternatywą i dlaczego? 

Co tak bardzo złego widzisz w agrouni lub konfederacji ?

Przy obecnej polityce bardzo wielu zostanie z długami i  .............

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
2 minuty temu, Jan34 napisał:

Co tak bardzo złego widzisz w agrouni lub konfederacji ?

Agrounia najlepiej powołała  by do życia rynek centralnie sterowany a konfederacja wprost przeciwnie sprzedała by wszystko i zlikwidowała nawet państwowe szkolnictwo. Obie partie pełne szarlatanów i hochsztaplerów no nic tylko głosować.....

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan34    31
6 minut temu, hubertb napisał:

Agrounia najlepiej powołała  by do życia rynek centralnie sterowany a konfederacja wprost przeciwnie sprzedała by wszystko i zlikwidowała nawet państwowe szkolnictwo. Obie partie pełne szarlatanów i hochsztaplerów no nic tylko głosować.....

Proszę głupot i bzdur nie pisać

  • Like 3
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiopa80    24
36 minut temu, Jan34 napisał:

Proszę głupot i bzdur nie pisać

To, że nazwiesz coś głupotą czy bzdurą nie zmienia faktu że jest prawdą. Poczytaj sobie wypowiedzi poszczególnych przedstawicieli tych organizacji.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JanKrzysztof napisał:

Przepraszam, że się wtrącam, ale kto poważny szuka ofert sprzedaży w okresie, gdy ludzie z firm przetwórczych i handlowych wybierają zaległe urlopy??

Najlepiej szukać trochę później jak wszyscy zaczną sprzedawać, najlepszy okres 😂😂😂😂

  • Haha 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pitole żeby dowiedzieć się o jakiejś cenie trzeba przejrzeć co najmniej kilka stron, k..a sam syf na tym forum zaczyna się robić, sama polityka

zamojskie zakłady zbożowe 1326,80zł brutto od 5 stycznia.

agri plus 1200netto pasza, jęczmień 1140 netto

na wschdzie ceny ostro w dół od nowego roku.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5355

Jakby kto chciał to mam ok 25 ton pszenicy ozimej, odbiór osobisty , płatność gotówka, waga w sąsiedniej wiosce jest jak by co, cena startowa 1400zl/t 😉

LBI gm. Drelów 

  • Like 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067

Kowalczyk do dymisji  !

19 godzin temu, tmk1974 napisał:

Zależy, co według ciebie oznacza bycie pisiorem. Rozumiem, że traktujesz to określenie jako pejoratywne, ale takie rzeczy nie działają na mnie. Jeśli to, że głosowałem w ostatnich wyborach na PiS, to tak - jestem pisiorem, - tak jak większość mieszkańców polskiej wsi, co wynika z danych  PKW. Podejrzewam, że również większość użytkowników tego forum głosowało na PiS, więc towarzystwo jest dosyć spore. Jeżeli kryterium twojej oceny jest to, czy w tej chwili głosowałbym na PiS, - to również możesz mnie tak określić. Chyba, że zaproponujesz mi coś lepszego z dostępnych obecnie na scenie politycznej partii. Pokaż teraz, czy masz jaja cwaniaczku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
2 godziny temu, Jan34 napisał:

Co tak bardzo złego widzisz w agrouni lub konfederacji ?

Skarajnosci są nie bezpieczne , a te partie poglądy mają skrajne choć Mentez z konfederacji się troche  cywilizuje , jak ktoś mysli ze wyjscie z UE jest lekiem na całe zło to albo jest głupcem albo celowo wyraża takie poglądy aby zwiekszyć poparcie .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
2 godziny temu, Jan34 napisał:

Co tak bardzo złego widzisz w agrouni lub konfederacji ?

 

Choćby to, że ani nie mają najmniejszych szans na samodzielne rządy, ani nie mają szans zostać koalicjantem którejkolwiek ze stron. Kłóciłoby się to z ich postulatami i interesem partyjnym. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmk1974    433
5 godzin temu, jacus napisał:

jestes niewiele mlodszy ode mnie i nie zauwazasz ze kaczystan to parodia prl-u ??? i dokladnie tak samo towarzysze z dojnej prawicy skoncza jak ci z pzpr-sd-zsl...

wiekszosc glosowala ??? -zapytaj w temacie o polityce -to nikt nie glosowal albo nie pamieta  🤣.

siedem lat tlustych sie skonczylo zaczyna sie 7 chudych.. 

 

A ty powiesz na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach i na kogo teraz zagłosujesz z dostępnych partii, czy taka sama z ciebie pi.da bez jaj jak Wicherek?

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528
4 godziny temu, wojak1986 napisał:

Jest ukryte jak poparcie dla PiSu. Marzenia PRL-u i Gierka ciągle żywe a później zmarnowane jedno albo dwa pokolenia. Przecież Gierek dla tych ludzi z lat 70 to dobrodziej, wtedy było dobrze, dostali jeszcze niezłe emerytury a spłacali inni. Teraz z PiSem będzie podobnie...

Zobacz ile Gierek pobudował bloków , dróg , na tamte czasy było super, zresztą do dziś ludzie w nich mieszkają i jescze długo pomieszkają

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Kowalczyk do dymisji  !

 

Stąd trzeba zacząć rozliczać Polityków . Tak wszyscy zapomnieli ile to już lat ci sami siedzą i zmieniają i MYŚLICIE ŻE BĘDZIE LEPIEJ , JAK KTOŚ INNY WYGRA , NIE BO DALEJ SĄ CI SAMI U WŁADZY .

 

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Tylko Lepper ładnie mówił a robił coś zupełnie innego, do tego kompromitując się na wiele sposobów. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
8 minut temu, miwigos napisał:

Zobacz ile Gierek pobudował bloków , dróg , na tamte czasy było super, zresztą do dziś ludzie w nich mieszkają i jescze długo pomieszkają

Trudno się z Tobą nie zgodzić, był bardziej pożyteczny bo rozwijał przemysł i gospodarkę ale koniec jego historii był trudny kiedy trzeba było płacić za poczynione inwestycje. W dokumencie o Balcerowiczu nawet reporter powiedział że blok w którym mieszkał też wybudował Gierek, Balcerowicz na to: to ja nic nie zrobiłem dobrego? Dobry wujo,który tylko daje zapadnie w pamięć...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

@Wicherek posłuchaj od 13 min taka sam śpiewka co dziś powiada Michał co się zmieniło , przez te lata . NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO I NIGDY NIE ZMIENI . LEWICA I PO , BOHATEROWIE NISZCZENIA KRAJU , POSŁUCHAĆ I PRZEMYŚLEĆ .

 

Edytowano przez galan99
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

PO więcej zadłużyło jak Gierek i nic nie zrobiła, posprzedawała jeszcze

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Wyborca Polski zapomina kto go w d*pę kopną z wieczora a rano już nie pamięta .

Teraz PiS tak rządzi PiS .

Od LAT 90 CO SIĘ ZMIENIŁO PO Z JAKIEJ PARTII POWSTAŁO - ZAPOMNIELI I LUDZI NIE POZNAJECIE ŻE SA CI SAMI , PRZECIE PO CO .

Przez te lata ile to dobra Polskie rolnictwo zaznało ot wszystkich Partii od lat 90 .

Choć raz to posłuchać , zaraz będą krzyczeć , PO uzdrowi Polskę a morze LEWICA  lub PSL .

 

Edytowano przez galan99
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
1 godzinę temu, galan99 napisał:

a morze Lwica

Lwice to koty umieją pływać ale nie chętnie a zobaczyć lwicę w polskim morzu to już naprawdę wydarzenie na skalę artykułu w Fakcie czy innym brukowcu. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek54321    23

W lokalnym skupie pszenica 1230zl brutto i widać że ludzie zaczynają wozić i to ostro. Ponoć ma tanieć, jak wasze obserwacje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    965

Z tego co obserwuję  to tiry z ukraińskim zbożem  dalej się rozładowują  u lokalnych handlarzy i ludzie trochę zaczynają wywozić   tak że o wzrostach to można na razie zapomnieć  , a raczej będzie jeszcze taniej  bynajmniej u nas na wschodzie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
4 godziny temu, jarecki napisał:

jak ktoś mysli ze wyjscie z UE jest lekiem na całe zło to albo jest głupcem

Jeszcze większym głupcem jest ten kto myśli że unia rozwiąże jakieś problemy, jest odwrotnie

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj