Polecane posty

GRZES1545    8986

PKS Radzyn dziś ON 7.85 kilka kilometrów  w stronę  Międzyrzeca stacją Turów 8.82🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2206
4 godziny temu, malaczarna napisał:

Nawozu jeszcze wsypać w ten lejek. Nie trzeba orać? Ciekawe jak dzierżawy stoją. Jakie macie stawki bo przy ropie po 10 to chyba za duża inwestycja. Zaraz do pracy nie będzie mi się opłacało jezdzic

dopłaty i u niektórych zwrot za paliwo dla własciciela plus jeszcze do 500zł ha a łąki do 400zł za ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3623
GRZES1545 napisał:

PKS Radzyn dziś ON 7.85 kilka kilometrów  w stronę  Międzyrzeca stacją Turów 8.82🙆‍♂️

nie aktualne. PKS 7.95 🙆

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3001
radekz200 napisał:

Kurła zatankowałem benzynę po 7,5 😱

Iiiiiiiiiile? 🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️ Trzeba było się targować jak ja 😂😂😂😂

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7242

Dwa Orleny w Łomży 7,71 i 7,85. W miasteczku brak ON


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka    12

Baryłka spada, złoty się umacnia a paliwo na stacji cyk do góry 🤔

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25672

8,49 Orlen. 

Miałem obiecane dziś 1000l po 7,99 na jednej stacji i zrezygnowałem. Pierdziele,  do sierpnia powinno starczyć. Potem czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6726

39 minut temu, kris91 napisał:

Iiiiiiiiiile? 🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️ Trzeba było się targować jak ja 😂😂😂😂

to po ile kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6726
8 minut temu, Agrest napisał:

8,49 Orlen. 

Miałem obiecane dziś 1000l po 7,99 na jednej stacji i zrezygnowałem. Pierdziele,  do sierpnia powinno starczyć. Potem czas pokaże.

Kurła i ja miałem jechać 100 l do baku zatankować ale pierdziele do lata wystarczy a potem to wiadomo co będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3001
1 minutę temu, radekz200 napisał:

to po ile kupiłeś?

Nie kupiłem, twardzi negocjatorzy byli i wziąłem gaz 👀🙊😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25672
4 minuty temu, Palmusny napisał:

A baryłka 10 dolarów mniej na 120 dolarów ze 130 .

Najlepsze jest to że stacje nową dostawę handlują 3 dni i mają po dwie podwyżki dziennie. 

To tak jakby chłop wiózł pszenicę do skupu i z każdym kilometrem by droższa była.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76
Przed chwilą, Agrest napisał:

Najlepsze jest to że stacje nową dostawę handlują 3 dni i mają po dwie podwyżki dziennie. 

To tak jakby chłop wiózł pszenicę do skupu i z każdym kilometrem by droższa była.

 

Nakręcają spirale ... Dlatego mam do żniw paliwo i nic nie kupuje nie dam z siebie durnia zrobić tak samo nawozy na 2023 wiosną kupie ...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3928
1 minutę temu, Agrest napisał:

Najlepsze jest to że stacje nową dostawę handlują 3 dni i mają po dwie podwyżki dziennie. 

To tak jakby chłop wiózł pszenicę do skupu i z każdym kilometrem by droższa była.

 

Państwo z dykty. Oni mogą tak robić bo  przecież niby muszą pozniej kupić droższy towar. Chore czasy. Na lokalnych stacjach to samo. Rano 7.15, południe 7.45 a wieczorem 7.85. A swieza dostawa za kilka dni będzie . Złote czasy dla wszystkich handlarzy cwaniaków nie ważne czym handlują. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrala    215

Trzeba kupować rano 😀

9 minut temu, krzychu121 napisał:

Państwo z dykty. Oni mogą tak robić bo  przecież niby muszą pozniej kupić droższy towar. Chore czasy. Na lokalnych stacjach to samo. Rano 7.15, południe 7.45 a wieczorem 7.85. A swieza dostawa za kilka dni będzie . Złote czasy dla wszystkich handlarzy cwaniaków nie ważne czym handlują. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3928

Zobaczymy czy jutro będzie cena rano 8.30 w południe 7.96 a wieczorem 7.55. baryłka wkoncu straciła 10 dolarów a i złoty koło 10 gr zyskał względem dolara. Jak dobrze pamiętam kursy z ostatnich dni. Juz wiem że tak nie będzie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj