Polecane posty

mint    19

Czy spotkał się ktoś może z odmowa ARiMR w sprawie pomocy suszowej dlatego, że dwie rodziny mieszkają pod jednym dachem? Dwa różne gospodarstwa, ale mieszkam z żoną i dziećmi u rodziców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9008
5 godzin temu, ZELKOW napisał:

Dokładnie, dopiero zaczniecie narzekać jak nawet nawóz spadnie 2,5tys a płody rolne z cen z przed wojny... nawóz to był najmniejszy pikuś gdy płody trzymały cene

Dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555
53 minuty temu, mint napisał:

Czy spotkał się ktoś może z odmowa ARiMR w sprawie pomocy suszowej dlatego, że dwie rodziny mieszkają pod jednym dachem? Dwa różne gospodarstwa, ale mieszkam z żoną i dziećmi u rodziców 

musisz wstawiać drugie drzwi i wyrobić sobie osobny nr domu i będziesz mieszkał sam 

1 godzinę temu, JanKrzysztof napisał:

Wapno w przyszłym roku będzie drogie, bo wszyscy mocznik będą sypać. :D 

to może trzeba już kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547
Dnia 6.12.2022 o 12:31, Agrest napisał:

@boogie7

Biało czerwone się znudziło?🤔🤔🤔😕

Unix 840

Triben 60g 30zł

Unix lokalnie? cena jak w zeszłym roku u mnie, znaczy dobra

1 godzinę temu, mint napisał:

Czy spotkał się ktoś może z odmowa ARiMR w sprawie pomocy suszowej dlatego, że dwie rodziny mieszkają pod jednym dachem? Dwa różne gospodarstwa, ale mieszkam z żoną i dziećmi u rodziców 

dostałeś decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547

Tebu na ostatniej fakturze (tej samej co Unix) 230 netto za 5

Tern, Moddus może wyceniałeś?

Edytowano przez KarolaKarotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2152
2 godziny temu, JanKrzysztof napisał:

Wapno w przyszłym roku będzie drogie, bo wszyscy mocznik będą sypać. :D 

Wykonałem ruch wyprzedzający, kupiłem już wapno, ale jeszcze nie mam mocznika:D

 


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25746
11 minut temu, KarolaKarotka napisał:

Tebu na ostatniej fakturze (tej samej co Unix) 230 netto za 5

Tern, Moddus może wyceniałeś?

Nie. Retardanty na wiosnę kupię.

A zobacz teraz ceny tebukonazolu.

Dziś w sklepie pytałem to 10l tebu 250 770zł.

Zamówiłem Cindo/kendo po 200 i pixxarro 700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1291
5 godzin temu, galan99 napisał:

O to, kiedy rolnicy dostaną pomoc suszową zapytaliśmy ministra rolnictwa Henryka Kowalczyka. Jak można wywnioskować z jego słów niewykluczone, że część rolników otrzyma pieniądze… już na Gwiazdkę, a najpóźniej na Sylwestra.

- Pomoc związana z klęską suszy to pomoc socjalna. Powinna być wypłacona do końca grudnia, ponieważ są to pieniądze tegoroczne, poza limitem de minimis. Stąd konieczność ich wypłacenia do końca 2022 roku – wyjaśnia w rozmowie z nami Henryk Kowalczyk, wicepremier i minister rolnictwa.

dadzą na 1,5 tony saletry .

Budżet programu to 600 mln a mieli 450 mln , dołożyli , wniosków 230 tys . przyjętych to średnio wychodzi 2600 zł to gdzie kupisz za to 1,5 tony saletry ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak    6
7 godzin temu, v11 napisał:

                                                   BB     mały worek

Polifoska 5 DAP samochód 3.920 3.950

Polifoska 6 DAP samochód 4.280 4.310

Polifoska 8 DAP samochód 4.320 4.350

Polidap 18-46 DAP Samochod 4.360

a ten polidap to import tak i kto ma takie ceny? bo u nas na punkcie polski jeszcze ze stara cena 5800 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547
21 minut temu, Mariusz2903 napisał:

Budżet programu to 600 mln a mieli 450 mln , dołożyli , wniosków 230 tys . przyjętych to średnio wychodzi 2600 zł to gdzie kupisz za to 1,5 tony saletry ?

wniosków 230 tyś

wniosków obszarowych 1265 tyś

a susza niby w całym kraju ... 😜

Edytowano przez KarolaKarotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1004
1 minutę temu, Poznaniak napisał:

a ten polidap to import tak i kto ma takie ceny? bo u nas na punkcie polski jeszcze ze stara cena 5800 

to ceny cało samochodowe "ag ....ex   bo nikt mi nie płaci za reklamę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, oregano napisał:

A za co ma Ci dawać? Rolnictwo to biznes, radzisz sobie to fajnie, nie radzisz sobie to idź do innej pracy. Czy ktoś się przejmuje właścicielem zieleniaka, komisu samochodowego, fryzjerem czy mechanikiem? Nie.

Jak dla mnie wystarczy, jeśli nowy rząd przestanie sztucznie zawyżać ceny paliw, nawozów, przestanie skłócać nas z każdym sąsiadem i przestanie robić z TVP partyjnej telewizji za moje pieniądze. Z resztą sobie poradzę a te swoje daniny nawozowe/suszowe/węglowe i inne niech sobie wsadzą w tyłek.

zbyt proste. 

tak to już za rudego było i teraz plują, że nic, a nic nie dał 🤣

teraz jest pięknie, bo naród zamiast te dziadostwo wysłać na Syberię z biletem w jedną stronę, to spędzają czas w kolejkach i na wypełnianiu wniosków 🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8537

czekaj, czekaj bo mi się gdzieś szklana kula zapodziała i czarny kot za myszami polazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1004
4 godziny temu, oregano napisał:

A za co ma Ci dawać? Rolnictwo to biznes, radzisz sobie to fajnie, nie radzisz sobie to idź do innej pracy. Czy ktoś się przejmuje właścicielem zieleniaka, komisu samochodowego, fryzjerem czy mechanikiem? Nie.

Jak dla mnie wystarczy, jeśli nowy rząd przestanie sztucznie zawyżać ceny paliw, nawozów, przestanie skłócać nas z każdym sąsiadem i przestanie robić z TVP partyjnej telewizji za moje pieniądze. Z resztą sobie poradzę a te swoje daniny nawozowe/suszowe/węglowe i inne niech sobie wsadzą w tyłek.

nie krytykuj bo korzystasz i to może z wszystkiego poprzedni byli zbyt miękkimi fajami i lizali du.... zeby tylko zachować stołki -obecni zbyt bochatersko próbują postawić się ponad .A polityka to takie szachy trzeba przewidywać kilka ruchów do przodu żeby odnieść sukces .Pijar pisiory mają genialny  to im trzeba przyznać .Na dziś gdyby minone lata rządziły platfusy to płacimy już zus bo takie przymiarki już mieli a to nie miód . No i ta przewrotność platfusów wszystko odwrotnie niż w deklaracjach wyborczych więc czego oczekiwać ?Nic tylko w wyborach na listach dopisać putina i na niego głosować bo ten baran bynajmniej wie czego chce 

Saletra amonowa ANVISTAR FCA 3.535 3.560 3.565 DAP samochód 3.600 3.625 3.630  BB.50kg,,25kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7617
1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

Budżet programu to 600 mln a mieli 450 mln , dołożyli , wniosków 230 tys . przyjętych to średnio wychodzi 2600 zł to gdzie kupisz za to 1,5 tony saletry ?

To się okaże ile będzie jeszcze nie podali , a to że tyle wpłynęło , to nie znaczy że wszystkie będą zatwierdzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SawekBraczyk    481
49 minut temu, farmer_89 napisał:

kupowac teraz nawozy czy na wiosne jak myslicie?

No pewnie ze teraz na co ty czekasz ? Ale to i tak twoja własna decyzja , i szklana kula polecam kupić 😅💪 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2208
1 godzinę temu, farmer_89 napisał:

kupowac teraz nawozy czy na wiosne jak myslicie?

zapytaj się galana i zrób odwrotnie to co powie

ja kupuję co miesiąc po trochu...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056

moja szklana kula mowi ze to co zasialem na II-III klasie i bez nawozow urosnie[byle troche padalo]  a na reszcie zasialem zyto ktore i tak urosnie.

2 godziny temu, KarolaKarotka napisał:

wniosków 230 tyś

wniosków obszarowych 1265 tyś

a susza niby w całym kraju ... 😜

na 4,3 ha na ktorych stwierdzono susze,wyliczyli mi 320 zl strat...

  • Confused 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj