Polecane posty

Peron    369
Przed chwilą, toooomaszewski napisał:

A to czy nowy czy kilkuletni to jakaś dopłata do roboty? 😅

Jak nadkole ze światłem urwiesz w nowym, albo zaczep wyrwiesz przy wyciąganiu z pola, to przy nowym bardziej boli, niż przy starym. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345

moze z ziarnem koło komina to wielkiej różnicy niema i jak ktoś do mnie dzwoni z ładunkami po kraju to grzecznie odmawiam bo szkoda nerwów i sprzętu, 

 

Edytowano przez Jurek87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908

Przyjdzie kryzys  to po zapiekankę pojedziecie , byli tu tacy co za ziarno im mało 1700

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Może napiszę coś w nie temacie bo widzę że tu jest o wszystkim tylko nie o cenach nawozów ale może administrator nie da mi bana @Bartek993🤣 Ceny z Agrolok: - Saletra 3743 zł - Mocznik z inhibitorem 4131zł

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3909
16 godzin temu, tomek73 napisał:

W tygodniu kupiłem w Agro As resztę azotu który potrzebuję,  mocznik po 4050 zł/t Polski  Import tańszy z 200 lub 300 zł, ale bez inchibitora, i nie chcę go 

Czemu nie chcesz bez inchibitora?

16 godzin temu, tomek73 napisał:

W tygodniu kupiłem w Agro As resztę azotu który potrzebuję,  mocznik po 4050 zł/t Polski  Import tańszy z 200 lub 300 zł, ale bez inchibitora, i nie chcę go 

Czemu nie chcesz bez inchibitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187
Dnia 4.12.2022 o 09:27, Unexpected napisał:

Ile mogą policzyć za wywóz wywrotki kukurydzy mokrej, odległość w jedną stronę 18km?

Słyszałem o cenach 600-800zł za taką odległość, trochę to śmieszne..

Obecnie za 80km na kółko płacę 500zl, łódka 26ton


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877
1 godzinę temu, Jurek87 napisał:

akurat mam firmę transportową , sama dniówka kierowcy to min 300zł jeszcze kwestia jak wyglada rozladunek i ile kursów mozna w dzień zrobić. Dobrze ze takie ceny walą moze sie w końcu ludziom w głowach przestawi że transport to nie Caritas. :D

 

 

Ty też dokładasz do interesu jak połowa Januszexów w Polsce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie cennik na wapno to średnio po 20 zł/t netto w górę od stycznia przy już wysokich cenach 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinguru    5
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Może napiszę coś w nie temacie bo widzę że tu jest o wszystkim tylko nie o cenach nawozów ale może administrator nie da mi bana @Bartek993🤣 Ceny z Agrolok: - Saletra 3743 zł - Mocznik z inhibitorem 4131zł

Przy jakich ilościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0%

  • Thanks 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369
27 minut temu, mds212 napisał:

ktoś coś wie o tym moczniku chyba z Maroka co sprzedaje agrolok?

Mocny. Jak się zaciągnąłem, to miałem jedno oko na Maroko, a drugie na Kaukaz. 

  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boles    8

kuj-pom  u lokalnego sprzedawcy :

saletra - 3620

saletrosan - 3500

mocznik - 3650  - > import Algeria chyba bez inhibitora, brał ktoś taki, czy lepiej nie ryzykować?

Dawał ktoś na N2 w rzepaku i pszenicy mocznik w odpowiednio niższej dawce  zamiast saletry, jakieś doświadczenia w tym temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
3 godziny temu, Krzysztof81 napisał:

Ty też dokładasz do interesu jak połowa Januszexów w Polsce? 

Też , na polu tez mi sie nie oplaca , władymirec to najlepszy traktor a sram za stodołą 😄

3 godziny temu, przemol87 napisał:

Obecnie za 80km na kółko płacę 500zl, łódka 26ton

Kwestia ile tych kolek da rade w dzien zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

U mnie transportowcy zostali rolnikami z zamiłowania i pasji. Rolnictwo przyjmie każdą kwotę jak i US 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

wziąłem kizeryt w Agroloku po 1980 zł coś koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    500
3 godziny temu, Krzysztof81 napisał:

Ty też dokładasz do interesu jak połowa Januszexów w Polsce? 

W transporcie jest tak, że Twój dochód z auta to jest dopiero po sprzedaży auta po leasingu 😅 i kolejny, i kolejny, błędne koło jak z vatem. Ale to nie jest łatwy biznes. Trzeba mieć łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Mocznik 4200 polski 3900 import 

Centrum 

Czekac az stanieje jeszcze czy brac? Jak myslicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214
1 godzinę temu, Boles napisał:

kuj-pom  u lokalnego sprzedawcy :

saletra - 3620

saletrosan - 3500

mocznik - 3650  - > import Algeria chyba bez inhibitora, brał ktoś taki, czy lepiej nie ryzykować?

Dawał ktoś na N2 w rzepaku i pszenicy mocznik w odpowiednio niższej dawce  zamiast saletry, jakieś doświadczenia w tym temacie ?

Nie mam doświadczenia z mocznikiem ale uważam że na drugą dawkę to nie ma nic lepszego jak mocznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

A czy to wazne czym dlatego co zleca transport? Moze jechac i ciapkiem z daradajka albo  ferari z przyczepka stawka bedzie taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj