Polecane posty

jacor73    1155
8 godzin temu, Desperado napisał:

No mówię, masakra, się pytam gdzie my jesteśmy? mogę zrozumieć starszych, nie było komputerów kiedyś, ale to są młodzi ludzie po szkołach.

Bo u większości tych młodych osobników znajomość komputera kończy się na FB, NFS i innych gierkach

Saletrzak 3800

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubek378    12
pedro2 napisał:

O proszę, 6.97% strat z roślinnej, ogółem razem ze zwierzęcą 4.37% 

Słuchaj po jakim czasie dostałeś protokół strat? On jest dostepny w tej aplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1389

Tak będzie dostępny do pobrania w aplikacji, ja wniosek wysłałem 27 a  31 był już gotowy. 

Edytowano przez jajonasz
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1692

Wniosek o szacowanie wysłałem 24.10. Gotowy 31.10., odebrany 01.11, wniosek do arimr wysłany 01.11. Wszystko z pozycji fotela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279

wniosek wysłałem 27 10 gdzie sprawdzić co jak wyliczyli czy sami przy ślą ??

na lokalnym składzie dostępny mocznik z RPA po 4300 w życiu nie czułem tak mocnego mocznika jak jeden worek otwarli żeby sprawdzić jak się rozpuszcza to normalnie nie dało się dojść aż zatykało jest moc ten nasz to popylina w porównaniu z tamtym

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7320
1 godzinę temu, Kubek378 napisał:

Słuchaj po jakim czasie dostałeś protokół strat? On jest dostepny w tej aplikacji?

5dni. 

A ja dalej pobrałem tylko kalkulację z jednego wniosku, drugi nie chce pobierać. Co za dziadostwo


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279

i rozpuszczał sie w mgnieniu oka litrowy kubek na wiadro wody (10l ) cyk i znikł

ale gdzie to sprawdzać czy sami przysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, grys napisał:

wniosek wysłałem 27 10 gdzie sprawdzić co jak wyliczyli czy sami przy ślą ??

na lokalnym składzie dostępny mocznik z RPA po 4300 w życiu nie czułem tak mocnego mocznika jak jeden worek otwarli żeby sprawdzić jak się rozpuszcza to normalnie nie dało się dojść aż zatykało jest moc ten nasz to popylina w porównaniu z tamtym

 

Jaka nazwa producenta tego mocznika masz fotkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1795
11 godzin temu, pedro2 napisał:

Ja słyszałem, że kawalerom mają nie dawać siszowego tylko Ukrainkę na chodzie 😁 do rozpłodu. Ciekawe co kobita powie 🙈

A można wybrać czy to co Ci przywiozą.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279
56 minut temu, M-A-T-E-U-S-Z napisał:

Jaka nazwa producenta tego mocznika masz fotkę ?

nie nie mam jak pojadę po odbiór mojego to zrobie fotkę sa zapisy i kolejka może następnym transportem się załapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, jacek1296 napisał:

Wniosek o szacowanie wysłałem 24.10. Gotowy 31.10., odebrany 01.11, wniosek do arimr wysłany 01.11. Wszystko z pozycji fotela.

Obciach i wstyd brać ten socjal od Pisiorów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279
1 godzinę temu, Dziad932 napisał:

Obciach i wstyd brać ten socjal od Pisiorów ...

obciach i wstyd o kraść 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    370
1 godzinę temu, Dziad932 napisał:

Obciach i wstyd brać ten socjal od Pisiorów ...

Obiecuje, ze będę się palił ze wstydu wyciągając  ten socjal z bankomatu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    655

600 tysi ojro w reklamówce z Biedry dla pana Bąka to nie wstyd ... to norma.

  • Like 1
  • Thanks 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2276

To parę groszy 😁

U nas się narobiło nowobogackich co mają samochód za 30 tys i 50 tys na "lokacie" i oni nie są za socjalem bo są dorobieni do końca życia, samozwańcza elita zgadnijcie na kogo głosują 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1364
1 godzinę temu, Dziad932 napisał:

Obciach i wstyd brać ten socjal od Pisiorów ...

JEDEN   UJ   czy bierzesz od Pisu, PO, czy  w dopłatach unijnych bezpośrednich czy "pośrednich" do nawozów...

JAKBY ktos np. 5 lat temu nie brał dopłat to by był "głupek", a po za tym nie miał by startu do innych rolników -  i tu tez chodzi o to  że jak sie nie weźmie to  sie jest biedniejszym- mnieujkonkurewncyjnym, bo taki jest mechanizm i nic na to nie poradzimy  możemy napisac kolejne 1000 stron .........


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Jeżeli się nie bierze to okradasz siebie 2krotnie rozdają z Twojej kasy(podatki) tą *zapomoge i  nie bierzesz jej tyle w temacie

Ps. od rana nie mogę sprawdzić ile przyznali masakra z ich serwerami

Edytowano przez d4rek
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2369
grys napisał:

wniosek wysłałem 27 10 gdzie sprawdzić co jak wyliczyli czy sami przy ślą ??

na lokalnym składzie dostępny mocznik z RPA po 4300 w życiu nie czułem tak mocnego mocznika jak jeden worek otwarli żeby sprawdzić jak się rozpuszcza to normalnie nie dało się dojść aż zatykało jest moc ten nasz to popylina w porównaniu z tamtym

 

yyy od kiedy zapach to wyznacznik dobrego nawozu?


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1692
2 godziny temu, Dziad932 napisał:

Obciach i wstyd brać ten socjal od Pisiorów ...

Po pierwsze: wstyd to kraść.

Po drugie: to jest odzyskanie części pieniędzy, które pis złupił z mojej kieszeni m.in. w cenie paliwa.

Po trzecie: chętnie oddam ten "socjal" jak te pisowskie sk***ysyny oddadzą władzę w ciągu miesiąca. Drugie tyle jeszcze dopłacę. Pasuje Ci taki układ?

Edytowano przez jacek1296
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1364
19 minut temu, robi57362 napisał:

yyy od kiedy zapach to wyznacznik dobrego nawozu?

może jak gnije to ma jeszcze wiecej składników , jak obornik...

co do wielkosci stawek do nawozow, moze to bylo tu pisane ale maja liste i przyznają mniejsze stawki jesli  nawóz miał Bor ponoć...


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3264
1 godzinę temu, GABBER85 napisał:

JEDEN   UJ   czy bierzesz od Pisu, PO, czy  w dopłatach unijnych bezpośrednich czy "pośrednich" do nawozów...

JAKBY ktos np. 5 lat temu nie brał dopłat to by był "głupek", a po za tym nie miał by startu do innych rolników -  i tu tez chodzi o to  że jak sie nie weźmie to  sie jest biedniejszym- mnieujkonkurewncyjnym, bo taki jest mechanizm i nic na to nie poradzimy  możemy napisac kolejne 1000 stron .........

I już nie będą brać niektórzy nowych dopłat bo się nie opłaci,nie będzie kontroli bo nic nie dali to zabrać nie mogą a chodzi o ten wymóg 65% zbóż na całym gospodarstwie włącznie z rzepakiem.I inni już w internecie piszą ze będą cale gospodarstwa zbożami obsiewać i walą grosze dopłaty.Gdzie rzepak wliczać ze to to samo co zboża.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7657
1 godzinę temu, jacek1296 napisał:

Po pierwsze: wstyd to kraść.

Po drugie: to jest odzyskanie części pieniędzy, które pis złupił z mojej kieszeni m.in. w cenie paliwa.

Po trzecie: chętnie oddam ten "socjal" jak te pisowskie sk***ysyny oddadzą władzę w ciągu miesiąca. Drugie tyle jeszcze dopłacę. Pasuje Ci taki układ?

Polska2050 - chce powrotu Balcerowicza , by zbił inflację , jeśli całe POKO przystanie na to będzie k**wa płacz dopiero w Polsce .

 

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7320
3 godziny temu, Dziad932 napisał:

Obciach i wstyd brać ten socjal od Pisiorów ...

Niech tylko zaczną przychodzić przelewy to zaraz będziesz beczał, że jednak można było złożyć... 

  • Like 5

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159

Aplikacja suszowa znowu dzisiaj nie działa. Chyba trzeba w nocy się logować to może nie będzie taka przeciążona.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj