Polecane posty

Andpol    949
19 godzin temu, kubamako66 napisał:

miałeś SMS od bożka z cenami aktualnymi ? coś się dzieje

Nie miałem a te bb to u niego z wapnem

cena pszenicy w Strzyżowie pasza 1350 konsumpcja 1450

IMG_20220729_170639.jpg

Edytowano przez Andpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184
23 godziny temu, Przemo1986 napisał:

Agrolok wtedy wrzuca robaka na naczepę i albo cena Rynkowa albo pan zabieraj plus koszt transportu.

Ursus & ursus miał taki przypadek na YT jak go wyrolowali... 

Ja też miałam podobna sytłacje proszę sobie przeczytaj kontrakty jak to tam jest napisane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    326

Wie ktoś gdzie na dolnym Śląsku można kupić mocznik bez inhibitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949
1 minutę temu, sylwek23111 napisał:

Stosował ktoś jakieś preparaty bakteryjne żeby zastąpić część azotu, daje to coś?

Z kieszeni na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555
1 godzinę temu, sylwek23111 napisał:

Stosował ktoś jakieś preparaty bakteryjne żeby zastąpić część azotu, daje to coś?

daje ubytek pieniędzy w portfelu 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Ostatnio przedstawiciel proponował Concerto wg na słomę. W przeliczeniu na składniki które da i jak się zrówna proporcje to wychodzi pół ceny polifoski. Mnie przekonał. Może i drogie ale przynaniej nie ma pewności że działa.

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Właśnie tak miało być bo o to w tym wszystkim chodzi  :) nie ważne że nie działa, ważne że drogo 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

Przestańcie promować tego debila co by własne gówno sprzedał dla popularności i klikalności .

  • Like 3
  • Thanks 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4060
57 minut temu, sylwek23111 napisał:

Coś nawozach: 

 

pisiory  wykończą polskie rolnictwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanR    50
1 godzinę temu, matek89121 napisał:

Przestańcie promować tego debila co by własne gówno sprzedał dla popularności i klikalności .

Takie "debile" a patrz jaki sprzęt i plony ? 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

Plony ? Chyba żartujesz , przecież to czysta reklama nasion które sieją jesienią zrobią Ci urywek pola gdzie najładniejszy i potem piszą o rekordach w odmianie .

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

EM - efektywne mikroorganizmy są zabijane , w wyniku konwencjonalnego rolnictwa - poprzez stosowanie nawozów sztucznych czy bardziej środków ochrony roślin. Objawy np nierozkładająca się słoma, wyorywana po kilku latach, gleba jest bardziej zwięzła, ma niby gorszą strukturę. 

W konwencjonalnym rolnictwie po jednorazowy zastosowaniu preparatów EM-ami efektów się nie zauważy, trzeba je stosować przez wiele lat, trzeba wiedzieć jak stosować, powinno się w nocy i przeorywać, bo światło słoneczne bakterie zabija.

Wiem z teorii nie z praktyki ...

 

Edytowano przez tracker
  • Haha 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanR    50
28 minut temu, matek89121 napisał:

Plony ? Chyba żartujesz , przecież to czysta reklama nasion które sieją jesienią zrobią Ci urywek pola gdzie najładniejszy i potem piszą o rekordach w odmianie .

To samo masz na af. Ty pokazujesz najlepsze czy najgorsze? Ja tam biedy u nich nie widzę. Potrafią pokazać i mają co to pokazują. Nikt nikomu nie broni robić reklamy i trzepac kasę skoro to takie proste. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 godzinę temu, tracker napisał:

EM - efektywne mikroorganizmy są zabijane , w wyniku konwencjonalnego rolnictwa - poprzez stosowanie nawozów sztucznych czy bardziej środków ochrony roślin. Objawy np nierozkładająca się słoma, wyorywana po kilku latach, gleba jest bardziej zwięzła, ma niby gorszą strukturę. 

W konwencjonalnym rolnictwie po jednorazowy zastosowaniu preparatów EM-ami efektów się nie zauważy, trzeba je stosować przez wiele lat, trzeba wiedzieć jak stosować, powinno się w nocy i przeorywać, bo światło słoneczne bakterie zabija.

Wiem z teorii nie z praktyki ...

 

"To się nazywa klient docelowy ... Sekciarstwo i wiara w nadprzyrodzone..."

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ur68    9
1 godzinę temu, tracker napisał:

EM - efektywne mikroorganizmy są zabijane , w wyniku konwencjonalnego rolnictwa - poprzez stosowanie nawozów sztucznych czy bardziej środków ochrony roślin. Objawy np nierozkładająca się słoma, wyorywana po kilku latach, gleba jest bardziej zwięzła, ma niby gorszą strukturę. 

W konwencjonalnym rolnictwie po jednorazowy zastosowaniu preparatów EM-ami efektów się nie zauważy, trzeba je stosować przez wiele lat, trzeba wiedzieć jak stosować, powinno się w nocy i przeorywać, bo światło słoneczne bakterie zabija.

Wiem z teorii nie z praktyki ...

 

Tego się nie da zastosować zgodnie z zaleceniami  bo sterylny opryskiwacz pochmurny dzień niskie ciśnienie dużo wody wilgotno ciemno i najważniejszy warunek opryskiwacz musi prowadzić pra pra babka .Już pisałem ściema marketing żeby nie nazwać oszustwo

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ur68    9

ale się nie ukrywam a i dobrze bo bym usług koszenia nie zrobił śledząc te dur noty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25619

Jakie masz zdanie na temat cen azotu?

Będą obniżki, tańszy import?

U mnie nic dostępnego nie ma.

Może rsm 26s po 3150 by coś znalazł ale to cholernie drogo mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
12 godzin temu, Zodiax napisał:

Ja też miałam podobna sytłacje proszę sobie przeczytaj kontrakty jak to tam jest napisane 

agrolok to pośrednik. Jak cena zakontraktowana jest dużo wyższa od ceny teraźniejszej to tak szukają aż "coś" znajdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj