superfarmer02

Ceny usług 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Andpol    953
13 minut temu, DaMiAn914 napisał:

Panowie a jakie stawki w tym roku za odśnieżanie parkingów z posypywaniem?

Zimy ma nie być bo opału brak i drogi a Ty z takim pytaniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppp3072    5
Dnia 30.09.2022 o 07:16, sw_kamil napisał:

Jakie u was stawki za koszenie kukurydzy na ziarno? Mazowsze od 550 do 700 zł hektar

800 zł netto + 8%Vat z transportem w okolicznym kołchozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    518
21 godzin temu, Pafnucy napisał:

250 h

Ostatnie 3 lata nikt nie pytał o kopanie a teraz trafia się klient chociaż u siebie mam jeszcze sporo. Kiedyś było 130 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Daro20 napisał:

Kiedyś było 130 h

tylko po ile paliwo wtedy?

u mnie 3 lata temu to ok 160.

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Daro20 napisał:

za górkę pałacową zapłaciłem 350zł.

za tyle to nie widziałem, też się przymierzam. chyba pojedyncze listwy powymieniam, bo drogie cholerstwo.

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3663
28 minut temu, Daro20 napisał:

Części to zaje**ście podrożały do Anny 😲https://farmexpert.pl/pl/p/Gorka-palcowa-tasma-Anna-SZARAFIN/55252?gclid=Cj0KCQjw1vSZBhDuARIsAKZlijS3WKxiVlvJl8VWAZerQagsldwYjqKW5aAK5AMw2Jj5Bd2YJQHAI9IaAk64EALw_wcB

Dwa lata temu za górkę pałacową zapłaciłem 350zł. Lemiesze też drugie tyle podrożały.

A jakość to szkoda gadać. Oryginalne lemiesze zdarły się do 0 a teraz nowe po wykopaniu może 5 ha na czubku cienkie jak blacha z konserwy i na pierwszym lepszym kamieniu się gnom 

Edytowano przez superfarmer02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12389
10 minut temu, superfarmer02 napisał:

250-300 w tym przedziale 

Wyporzycz tego tłuka do chaszczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3616
10 godzin temu, Mlody311 napisał:

Panowie ile powiedziec za transport drzewa ciagnikiem z 2 przyczepami okolo 35km w jedna strone? 

Cena zużytej ropy x3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Lubelskie. ile za koszenie kukurydzy wołacie? Ja planowałem brać po 600/ha ale po ostatnich podwyżkach ON i wzroście inflacji zastanawiam się czy nie za mało, jak myslicie jaka będzie uczciwa stawka, sporo mam do wykoszenia, pewnie ponad 200ha będzie razem z moim, kawałki różne i odległości też.

Za dojazd ile z km doliczać? i ile doliczyć za kawałki niepasowne małe pokręcone +10%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    159

Standardowa cena 650zł hektar, jak jeden kawałek do koszenia na cały dzień i odbiór bez przestojów 600zł. małe kawałki i dużo przejazdów 700zł , ale to i tak mało opłacalne względem dużych za 600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3663

Jaka w tym roku stawka za kosiarkę bijakową. Kosiarka ok. Metr i ciągnik c-330. Do koszenia nieużytki typu działki budowlane więc głównie chwasty i jakieś krzaczki. Jak to liczyć? Za godzinę, powierzchnię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408
3 godziny temu, jacek472 napisał:

 ale po ostatnich podwyżkach ON i wzroście inflacji zastanawiam się czy nie za mało

Za dojazd ile z km doliczać? i ile doliczyć za kawałki niepasowne małe pokręcone +10%?

Najlepiej dolicz jeszcze kebaba którego zjesz po drodze ,albo za kanapki które ci żona zrobi ( a nie,kanapki wyjdą drożej bo jeszcze czas żony,woreczki do pakowania,kawałek kiełbasy itd i jeszcze sama usługa) a potem poczekaj jak inflacja jeszcze wzrośnie to i ty więcej będziesz chciał kasować 🤦🤦🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

600 za kukurydzę to jak za darmo, ja za zboża brałem 650 zł. Tym bardziej tak jak piszesz inflacja ciągle do góry, a jak komuś nie odpowiada to niech rwie kolby i później łuska całą zimę 


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj