superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

wlamaj1    186

Powinny być co 10 cm ale na czterech belkach, na trzech chyba trzeba iść na kompromis - szesnaście powinno "styknąć"...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2360

https://www.olx.pl/d/oferta/plug-3-1-4-obrotowy-krone-askan-CID757-IDRSqRO.html mogłem poczekac i tego kupic. ogolnie jest jakis wysyp pługów w mojej okolicy


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2360
migacz napisał:

Pług ładny. Ciekawe czy moje 90km dałoby z nim radę?

raczej tak a i po to jest 3+1

stempos1980 napisał:

Farba coś ukrywa🤔

za te pieniądze nie ma co cudów oczekiwać


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Co do pługa, ja u siebie bez zabezpieczeń typu non-stop na pewno bym nie kupił.

Ostatnio sprzedałem rabewerka ze zdjęcia obrotowy na zabezpieczeniu sprężynowy wersja 3+1, wszystkie elementy robocze nowe, mankamenty rama była spawana (taki już kupiłem), 35 cm na korpus za 7500 zł. Tylko jako 3 skibowy - 5 tyś i 1 korpus oddzielnie - 2,5 tyś zł.

IMG_20221105_081218.jpg

Edytowano przez Norman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-2250-CID757-IDRSq19.html oglądałem go jakieś 3 tyg temu to miał problemy z hydrauliką zapalała się lampka od ciśnienia w układzie hydraulicznym, rok 1988 nie 93 jak w ogłoszeniu


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
slawek74 napisał:

https://youtu.be/jFpEvgj55AQ tak chciałeś ?

A wiesz że ja właśnie mam mondeo.

mf362 napisał:

Mam już fiestę  Także fordziarz jestem

czyli Twoja tak jak i moja morda musi pasować do Forda 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
2 godziny temu, tytanowyJanusz napisał:

Muszę chyba tereny chłopakowi z grupy napisać, że za mało ceni swoje graty - jest jeszcze potencjał do podwyżek :)

1 godzinę temu, robi57362 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/plug-3-1-4-obrotowy-krone-askan-CID757-IDRSqRO.html mogłem poczekac i tego kupic. ogolnie jest jakis wysyp pługów w mojej okolicy

Widać, że nie skąpi kasy na elementy robocze 😅 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
superfarmer02 napisał:

Mam szerokie a chce dać wąskie 

Szkłem dupy nie podetrzesz. Jak stary drapak to po ch..j pchać się w koszta.

migacz napisał:

Pług ładny. Ciekawe czy moje 90km dałoby z nim radę?

Jaki ładny jak rzeźba w odkładnicach? Jak odkładnie kombinowane to strach pomyśleć ci z ramą. Maszyny są jak baby - na zdjęciach zawsze ładnie wyglądają.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
3 minuty temu, Grzechooo napisał:

Szkłem d*py nie podetrzesz. Jak stary drapak to po ch..j pchać się w koszta.

Jaki ładny jak rzeźba w odkładnicach? Jak odkładnie kombinowane to strach pomyśleć ci z ramą. Maszyny są jak baby - na zdjęciach zawsze ładnie wyglądają.

Bo nie opłaca mi się wydawać kilka tyś na kultywator na wąskim. Tu jak wszystko będzie ok to z nowymi zębami, malowaniem i może wał zmieszczę się w lekko ponad 1000 i mam w sumie nowy kultywator z porządną ramą nie z plasteliny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
daron64 napisał:

2 godziny temu, tytanowyJanusz napisał: https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7211-od-rolnika-oryginal-kompletny-nie-malowany-c360-CID757-IDRI7Gv.html Muszę chyba tereny chłopakowi z grupy napisać, że za mało ceni swoje graty - jest jeszcze potencjał do podwyżek 

akurat ten handlarz to wie co za ile sprzedać i taniej niż rynek dyktuje to nie sprzedaje i targi z nim ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2360
Norman napisał:

Co do pługa, ja u siebie bez zabezpieczeń typu non-stop na pewno bym nie kupił.

Ostatnio sprzedałem rabewerka ze zdjęcia obrotowy na zabezpieczeniu sprężynowy wersja 3+1, wszystkie elementy robocze nowe, mankamenty rama była spawana (taki już kupiłem), 35 cm na korpus za 7500 zł. Tylko jako 3 skibowy - 5 tyś i 1 korpus oddzielnie - 2,5 tyś zł.

u mnie aż takiej tragedi nie ma z 10 śrub na sezon wymienię i spokoj a czy to resor czy spreżyna czy hydraulika to waga wzrasta

daron64 napisał:

1 godzinę temu, robi57362 napisał: https://www.olx.pl/d/oferta/plug-3-1-4-obrotowy-krone-askan-CID757-IDRSqRO.html mogłem poczekac i tego kupic. ogolnie jest jakis wysyp pługów w mojej okolicy Widać, że nie skąpi kasy na elementy robocze 😅

ja tak samo regeneruje w swoim złomie 😛 mi odpowiada


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, tytanowyJanusz napisał:

Od handlarza...

... przyczepami

w sumie traktor ojca... a on troche rolnik jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
2 godziny temu, superfarmer02 napisał:

Bo nie opłaca mi się wydawać kilka tyś na kultywator na wąskim. Tu jak wszystko będzie ok to z nowymi zębami, malowaniem i może wał zmieszczę się w lekko ponad 1000 i mam w sumie nowy kultywator z porządną ramą nie z plasteliny 

Do 1.5 tys byś kupił na wąskim zębie🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Panowie może ktoś polecić jakiegoś chandlarza ciągnikami z łódzkiego najlepiej blisko łodzi i okolic może być tutaj bądź priv kogoś kto sprowadza w dość fajnym stanie ciągniki a nie trupy wymalowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
7 godzin temu, stempos1980 napisał:

Do 1.5 tys byś kupił na wąskim zębie🤔

Szukałem to do 1.5 tyś są z rozwalonym i walkami albo spawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661

Ale i tak prawie 300 a nie chce mi się jechać tyle. Był blisko 2.5 taki to "przespałem" teraz drugie pytanie, czy taki wał będzie robić coś lepiej na moich piachach niż zwykły pojedynczy tyle że na max dociśnięty 

Screenshot_2022-11-17-07-20-40-509_pl.tablica.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj