superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

griga    1081

Chłopie daruj sobie wynalazki, później tylko problem. Kupuje się tylko z firm które istnieją.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081

Sulky jest ok


2 bb mocznika bo jest lekki ale innych mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Specjaliści bo mi właśnie wyskoczyło na FB. Ile ta ładowarka z gazetami waży? Jak myślicie. Ta z top agrar oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

ja tam iles wpisalem -watpie zebym wygral,zreszta zrezygonwalem z prenumeraty..

mi na olx przyszla wiadomosc do ogloszenia o sprzedazy zboza- dizwnie gosc zainteresowany jakie odmiany i czy siane z centrali-costu pachnie pewna agencja z leszna, sprawdzili na olx ponad 6 tysiecy ogloszen-niedawno w farmerze podawali.

mial ktos taki przypadek ? odpisalem ze to zboze paszowe i niea pmietam jaka odmiana.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
7 godzin temu, jacus napisał:

ja tam iles wpisalem -watpie zebym wygral,zreszta zrezygonwalem z prenumeraty..

mi na olx przyszla wiadomosc do ogloszenia o sprzedazy zboza- dizwnie gosc zainteresowany jakie odmiany i czy siane z centrali-costu pachnie pewna agencja z leszna, sprawdzili na olx ponad 6 tysiecy ogloszen-niedawno w farmerze podawali.

mial ktos taki przypadek ? odpisalem ze to zboze paszowe i niea pmietam jaka odmiana.

Może chce sobie kupić do siewu? Wszyscy teraz tacy podejrzliwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
8 godzin temu, jacus napisał:

niea pmietam jaka odmiana

odmianę myślę że możesz podać, ważne żeby nie powiedzieć że sprzedajesz jako materiał siewny, a jako paszowe

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

zobaczymy co bedzie dalej.. 

5 godzin temu, KlimekPL napisał:

Tak przy okazji, dlaczego zrezygnowałeś z prenumeraty?

brak czasu na czytanie, na szafie leza jeszcze nie przegladniete-do tego prenumeruje farmera, a w banku spoldzielczym mozna wziac za drmo inne gazety rolnicze.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12193
KlimekPL napisał:

Tak przy okazji, dlaczego zrezygnowałeś z prenumeraty?

ja dla przykladu zrezygnowałem bo to mocno stronnicza gazeta i bardzo często nieprawdę piszą żąglują słowami jak chcą wycinają wypowiedzi z kontekstu przekłamańcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
6 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

to chyba za te złote wałki

A tam ze złota, jedynka mu wskoczyła przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

to jest oryginal jakiejs firmy czy samorobka ??? czarna bialostocka to na pewno nie jest.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Inne znasz niż Czarna Białostocka? 

Wygląda dokładnie jak  stary bo 50 letni N 208 ze zmienionymi burtami i zmienionym zaczepem, z ceną to zaszalał jak mało kto, ale to pewnie przez nadmiar słońca 😉

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

u nas dawali przydzialy tylko na takie..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

A w moich okolicach można było zdobyć było różne, dodatkowo szło wykupić niedojechane  używki z państwowych gospodarstw i z tamtejszymi mechanikami za walutę flaszkową szło wszystko doprowadzić do należytego stanu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Swojego czasu lokalni rzemieślnicy robili rozrzutniki na wzór fabrycznych, bardzo możliwe że to taki twór 

U siebie też mamy taki, wszystkie części pasują od tych z państwowych zakładów, ale za to rama jest z ceownika hutniczego,a nie z tej zimnogiętej marchwi 

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12928

Panowie poszukuję  beczki  6;7 tys  litrów  w cenie  25000 do 30000 może  ciut  więcej  za wszelkie  info  będę  wdzięczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408
9 godzin temu, Pigmei napisał:

A w moich okolicach można było zdobyć było różne, dodatkowo szło wykupić niedojechane  używki z państwowych gospodarstw

Nie wiem ile w tym prawdy,( dziadek już kilka lat po tamtej stronie) ale kiedyś mówił że rozrzutniki takie jak ten z linka wyżej robiła każda szkoła zawodowa. Więc coś w tym może być .. a tak swoją drogą ich jakość nie była najlepsza 🤦🤦🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
8 godzin temu, Łolek napisał:

Panowie poszukuję  beczki  6;7 tys  litrów  w cenie  25000 do 30000 może  ciut  więcej  za wszelkie  info  będę  wdzięczny 

Łolek musisz zrobić większe szoł tak jak ja z Pronarka 😂😂 każdy wiedział co chce kupić 😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12928
12 godzin temu, radekz200 napisał:

Łolek musisz zrobić większe szoł tak jak ja z Pronarka 😂😂 każdy wiedział co chce kupić 😛😛

Oj Radziu dej  spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj