superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Belaruss820    1563
5 godzin temu, Andpol napisał:

Cena dobra czy za drogo i czy 82 kuni da rade to ciągać? Który lepszy?

Agro-Masz AP26 Agregat ścierniskowy (podorywkowy) 2.6m Oszczów • OLX.pl

Hrubieszów - Ogłoszenia OLX.pl

Mam cos podobnego do tego agromasza,tylko inaczej talerze mocowane i wal jakby wiekszy. Ale na tych slimakach. Belarusem 84 konie na piachach idzie,tylko strzaly kamieni slychac. 3 na zolwiu 8,5-8,9km/h, na 3 zajacu 11km/h, 2 na zajacu 9,8km/h. Głębokość to max na jakies 15cm zszedlem,teraz do 10 robie. U Cb na "jedynce" to tylko 2.1m. Ojciec belarusem 820 2,1m ciaga wiekszy bylby za duzy, do jd 90KM 2,1 idealny byl

A odnosnie odksztalcania sie tych slimakow to prawda. Najwazniejsze aby nie skrecac z opuszczonym agregatem. Mam w galeri swoj zestaw to ta z lewej strony przednia lapa juz lekko przekrzywiona

Edytowano przez Belaruss820
Edit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12442
59 minut temu, astrahxenon napisał:

Szukam ładnej d 46 taka mi się uwodziala pod przeróbkę 

A to nie ty mi pisałeś że polskiej to nie warto rzeźbić bo to bibuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12442

Mam d46 od nowości ale jakoś szkoda w nią było kasy pakować, bo tak jak piszesz max 6t. 

Edytowano przez 6465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    439
54 minuty temu, 6465 napisał:

Mam d46 od nowości ale jakoś szkoda w nią było kasy pakować, bo tak jak piszesz max 6t. 

Te 6t co najwyżej kopertę z podłogi 2mm zrobi reszta wytrzyma bez problemu 8t do 10ton . Mam d46 przerobioną na wywrot 3 stronny i na pewno jest ona mocniejsza od d47 a 10t na sobie nieraz miała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157

Panowie gdzie szukać przyczyny. Bizon po włożeniu kluczyka żadna kontrolka od ładowania się nie świeci zaczynają się świecić po odpaleniu. Wizualnie przejrzałem kable i nic nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Mistrz nie jestem, jak się na czymś nie znam, wzywam fachowca. Weźmie grosze, a ty masz wyjebane i temat ogarnięty w kilka min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@gregory81

No jak masz altelnator to może diody prostownicze 😉

Jak popracujesz dłużej to mogą mrugać pulsacyjnie 

Zamierz miernikiem ładowanie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157
3 minuty temu, danielursus3p napisał:

Mistrz nie jestem, jak się na czymś nie znam, wzywam fachowca. Weźmie grosze, a ty masz wyjebane i temat ogarnięty w kilka min

Fachowca to trzeba mieć. Co drugi to fachowiec. A może ktoś podpowie i ogarnę temat w 15 minut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Diody, albo stojan. Jeśli to drugie to wywal altka i wsadź inny choćby ze szrotu, byle sezon objechać.

Możliwe że nie ma ładowania, ponadto może kraść prąd z aku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157

Znalazłem starego jakiegoś rupiecia może nie z tego ale jest wszystko jak na razie ok. Mam nadzieję że jeszcze 12 godzin przetrwa. Wielkie dzięki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12442
6 godzin temu, 6MaaJsTeR9 napisał:

Te 6t co najwyżej kopertę z podłogi 2mm zrobi reszta wytrzyma bez problemu 8t do 10ton . Mam d46 przerobioną na wywrot 3 stronny i na pewno jest ona mocniejsza od d47 a 10t na sobie nieraz miała 

Jakie masz przy niej koła?ośki przy kołach się nie gną? Jakoś trudno mi uwierzyć w te 10t. Ale skoro tak piszesz to pewnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2226
7 godzin temu, migacz napisał:

https://sprzedajemy.pl/wal-posiewny-skladany-golina-2-e30984-nr61275620

Warto takie coś na ubijanie po siewie lekkiej gleby kupić? Chce tym wszystko po siewie lecieć. Ziemia to prawie same lotne piaski. Zrobi to robotę? Sam jak coś zrobię to też mnie podobnie wyniesie chyba.

  Ja tego nie widzę w robocie ,niech ci ten koniec zaczepi za skarpę lub utopi się w błocie przez przypadek ,co wtedy powie ten dyszelek ,ta ,,rurecka'' ,a jeszcze betonem zalej. to przynajmniej do roboty powinno mieć odciągi ,a jak z betonem ,to przy tej konstrukcji ze dwa koła na wał a nie jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794
migacz napisał:

https://sprzedajemy.pl/wal-posiewny-skladany-golina-2-e30984-nr61275620

Warto takie coś na ubijanie po siewie lekkiej gleby kupić? Chce tym wszystko po siewie lecieć. Ziemia to prawie same lotne piaski. Zrobi to robotę? Sam jak coś zrobię to też mnie podobnie wyniesie chyba.

Mi się to nie widzi a cena z marsa. Ja na Twoim miejscu szedł w coś takiego tylko przerobić na podnośnik ja mam tak przerobione 3.5m i jest spoko. https://www.olx.pl/d/oferta/wal-waly-posiewne-CID757-IDPPobT.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    439
3 godziny temu, 6465 napisał:

Jakie masz przy niej koła?ośki przy kołach się nie gną? Jakoś trudno mi uwierzyć w te 10t. Ale skoro tak piszesz to pewnie tak jest.

Koła 11,5 - 15.  14 płócienne reszta w originale . Ośki już wygiąłem ale w   lawecie . Miałem na niej 22 bele świeżo skoszonej kiszonki czyli prasowanej zaraz za rotacyjną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stodoła    69
42 minuty temu, Belaruss820 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/ladny-ursus-4514-5314-rok-94-oryginal-CID757-IDQiUe1.html

Znowu sie pojawiają lalki. Ciekawe czy ma swoją 914 czy sprzedal. @Dziad932 dzwon do niego zeby Ci poszukal tego co bys chcial.

Cena kosmos ja za 4 biegi . Trafi się głupi i kupi . 6tys mth na ursusa to już trochę do remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    422
4 minuty temu, Stodoła napisał:

Cena kosmos ja za 4 biegi . Trafi się głupi i kupi . 6tys mth na ursusa to już trochę do remontu

I te tylne koła od roweru 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1089

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/anhaengespritze-spritze-amazone-ug-2200-21-m-arbeitsbreite/2179822801-276-7120 Pan Mi napisał 3000e bez negocjacji może ktoś szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj